5 pomysłów na niezapomniane urodziny dla dzieci

0

Urodziny dziecka to ważne wydarzenie. Chcesz uczynić ten dzień wyjątkowym świętem? Poza przyjęciem dla rodziny, zorganizuj dla pociechy i jej przyjaciół niezapomnianą imprezę urodzinową. Co zrobić, aby była naprawdę udana? Oto kilka miejsc, które idealnie nadają się na urodziny dla dzieci.

Organizując urodziny dla dzieci, pamiętaj, że to impreza, na której dobrze mają się bawić mali goście. Dlatego atrakcje warto dostosować do ich potrzeb i zainteresowań. Wcale jednak nie musi to oznaczać tradycyjnego kinderbalu w domu. Możesz zapewnić solenizantowi i jego przyjaciołom znacznie ciekawsze atrakcje. Poniżej znajdziesz pięć inspiracji.

1. Profesjonalna sala zabaw

Jeśli zabawa, to z motywem przewodnim i w bajkowym świecie. Taka, która pomoże dzieciom puścić wodze fantazji i spojrzeć na rzeczywistość przez różowe okulary. Aby tak właśnie się stało, maluchy warto zaprosić do sali tematycznej, w której wszystkie atrakcje są zaaranżowane zgodnie z motywem przewodnim. Taka sala zabaw może być np. urządzona jak pałac małej księżniczki rodem z baśni Andersena, piracki statek czy stacja kosmiczna. Kreatywny wystrój w połączeniu z ciekawym programem animacji (i cateringiem) zapewni uczestnikom doskonałą zabawę.

2. Warsztaty z Lego

Budowanie klocków Lego to świetna zabawa zawsze i wszędzie. Pobudza wyobraźnię, uczy logicznego myślenia i pozwala dzieciom zamienić się w małych konstruktorów. Czy wiesz, że na urodziny dla dzieci w Lublinie możesz zamówić specjalne warsztaty z wykorzystaniem tych klocków? Bal maskowy „pod szyldem” Lego Friends, a może nauka tajemnej sztuki Spinjitsu z Lego NinjaGO? To tylko niektóre urodzinowe motywy przewodnie, które mogą zapewnić rozrywkę dzieciom np. w Centrum Edukido. Doskonała zabawa gwarantowana!

3. Seans kinowy

Urodziny dla dzieci w kinie? Dlaczego nie! Większość multipleksów na tę okazje ma przygotowane specjalne pakiety usług – połączone nawet ze zwiedzaniem kinowego zaplecza. Dużą zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż można wybrać np. dopołudniowy seans kinowy w dzień urodzin dziecka, a popołudniu zorganizować dodatkowo domowy kinderbal czy też przyjęcie rodzinne. Nie pozostaje nic innego, jak tylko wybrać odpowiedni film i zamówić duże ilości popcornu!

4. Zabawa na świeżym powietrzu

Jeśli urodziny dziecka przypadają w miesiącu wiosennym lub letnim, warto imprezę przenieść w plener. Gdzie? Można się z dziećmi wybrać np. do lunaparku, parku linowego czy po prostu na łąkę lub polanę. Piknik na trawie warto urozmaić np. o ciekawe, proste zawody sportowe. Gra w siatkówkę, frisbee czy wyścigi pozwolą się dzieciom wyszaleć. Dzięki temu urodziny będą w pełni udane.

5. Wodne szaleństwo

Kilka godzin szaleństwa na zjeżdżalniach wodnych, leniwej rzeczce czy w brodziku, pod okiem ratownika i animatora – bezpiecznie, zdrowo i radośnie? Takiej imprezy urodzinowej nie będzie chciał przegapić żaden uczestnik! Pamiętaj jednak, aby zorganizować ją w porozumieniu z zespołem wybranego aquaparku i zapewnić młodym ludziom opiekę profesjonalistów. Wówczas zabawa pozostawi po sobie wyłącznie dobre wspomnienia.

Pomysłów na ciekawe urodziny dla dzieci – w Lublinie czy innych miastach w okolicy – nie brakuje. Podejdź więc do tego tematu kreatywnie. Twoja pociecha będzie Ci wdzięczna!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here