Depilacja laserowa – zapomnij o golarkach

Dzisiaj tempo życia wymaga od nas jak najszybszego, najwygodniejszego i najtrwalszego sposobu na rozwiązanie problemów, gdyż ludzie mają coraz mniej czasu na własne potrzeby. Narzucone kanony piękna sugerują depilację pewnych partii ciała.

Dużo wygodniejszym, mniej bolesnym od chociażby depilacji woskiem rozwiązaniem wydaje się trwałe usunięcie problemu, jakim jest niechciane owłosienie. Eliminowanie go tylko chwilowo, zostawiając przy tym podrażnienia czy wrośnięte włoski nie jest dobre. Dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą poradzić sobie z owłosieniem najlepszym wyjściem jest depilacja laserowa.

Jak dziś wygląda laseroterapia?

Dzięki coraz nowszym technologom na rynek wprowadzane są doskonalsze rozwiązania. Dawniej używane, niedokładne i nie do końca spełniające swoją funkcję lasery nijak mają się do obecnie stosowanych, zaawansowanych technologicznie i neutralnych dla organizmu urządzeń.

Lasery diodowe Light Sheer, technologicznie jedne z najbardziej zaawansowanych na rynku potrafią usunąć niechciany włos z oczekiwaną dokładnością. Depilacja Light Sheer polega na niszczeniu macierzy włosa wiązką światła lasera diodowego. Już sześć zabiegów sprawia, że owłosienie jest praktycznie w 100% usuwane, a pierwsze efekty widać już po pierwszej wizycie.

LightSheer duet jest pozbawiony jakiegokolwiek negatywnego promieniowania. Można go ze skutkiem używać nawet do klatki piersiowej, kolan czy bikini głębokiego. Jego skuteczność potwierdzają kolejni zadowoleni klienci, a o tej godnej zaufania metodzie depilacji laserem świadczy certyfikat bezpieczeństwa.

Depilacja laserowa najdokładniej usuwa włoski w czasie wzrostu, najlepiej reagujące na światło lasera. Włosy w fazie spoczynku gorzej na niego reagują, przez co depilację trzeba powtarzać co około 3 do 8 tygodni. O odpowiednie przeprowadzenie zabiegu odpowiedzialny jest wykwalifikowany specjalista, który oprócz wykonania samego zabiegu, będzie w stanie pomóc i odpowiednio doradzić.

Zwiększ wiarę w siebie, pozbądź się problemu!

Istnieją problemy, przez które pewność siebie bywa poddawana próbie, wiele osób musi codziennie się z nimi mierzyć. Kompleksy to wielka bolączka społeczeństwa, na szczęście powstają coraz nowsze sposoby na ich pozbycie się.

Wyjście na siłownię, czy letnie plażowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Stale gładkie łydki pomogą zaoszczędzić cierpienia związanego z używaniem wosku. Wolne od włosów okolice bikini i pachy zaoszczędzą godzin spędzonych z golarką. Dzięki depilacji laserowej możemy pozbyć się niechcianego owłosienia z praktycznie każdej części ciała. W niektórych miejscach włosy szybciej poddają się laserowi, dlatego szybkość działania może się różnić.

Osoby cierpiące na Hirsutyzm poprzez depilację są w stanie usuwać skutki choroby, lecz aby poradzić sobie z przyczyną powinni dodatkowo skorzystać z pomocy endokrynologa i dermatologa.

Blizny i przebarwienia skórne to kolejne przykłady niepożądanych problemów skórnych, z którymi doskonale radzi sobie laser. Niemal każdy problem związany z własnym ciałem może być rozwiązany dzięki robiącej kolejne postępy medycynie estetycznej

Czy zawsze mogę skorzystać z depilacji laserowej?

Mimo bezpieczeństwa depilacji laserowej należy przestrzegać pewnych reguł definiujących możliwość skorzystania z dobrodziejstw lasera, na który różne organizmy reagują w inny sposób.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża
  • nowotwory
  • bielactwo
  • stosowanie leków fotouczulających
  • świeża opalenizna
  • rozrusznik serca
  • inne – przed zabiegiem należy skonsultować się ze specjalistą, by mieć pewność, że zabieg będzie bezpieczny

O czym pamiętać przy wyborze gabinetu?

Skuteczny zabieg powinien zostać wykonany profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem, ale nawet ważniejsza od używanego lasera jest kompetencja osób go wykonujących. Klinika Medycyny Estetycznej Bielenda z Krakowa oferuje profesjonalne podejście i odpowiednią opiekę nad pacjentem, nierzadko w ofercie dostępne są promocje na różne zabiegi.

Previous post Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych
Next post Angina groźna latem – jak skutecznie ją wyleczyć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles