Reklama: ekobiety.pl - Forum Kobiety | Księgarnia erodzina.com

Nowe na forumNOWE NA FORUMforum - ostatnie 50 tematównowe 50 tematówczatczatREGULAMIN FORUM!REGULAMIN

Stłuczony palec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum eRodzina.com Strona Główna -> Zdrowie w Rodzinie
Autor Wiadomość
Gunia
~początkujący

PostWysłany: Czw Lip 14, 2005 11:28 am Odpowiedz z cytatem

Wczoraj na działce paskudnie stłukłam sobie palca u stopy. Dzisiaj palec jest fioletowy, nie mogę chodzić, ani ruszać stopą bo okropnie boli.
Robię okłady z altacetu, ale do niedzieli chciała bym wrócić do normalnej sprawności ruchowej.
Jeśli ktoś ma sprawdzone sposoby na takie dolegliwości bardzo chętnie posłucham dobrych rad.
Ja mam po prostu pecha, w zeszłym roku podobny wypadek zdażył mi się na basenie .
Poradźcie coś proszę, (być może też na przyszłość).
Przyjmę wszelkie sposoby leczenia, może jakieś ziółka, może coś do smarowania.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen

Eszka
uzależniony od forum

PostWysłany: Czw Lip 14, 2005 12:21 pm Odpowiedz z cytatem

hej

ostatnio też na działce moja młodsza córa przycisnęła drzwiami (bardzo mocnymi) palca starszej, bo akurat tam włożyła. Pojechałam na izbę przyjęć bo palec strasznie spuchł i zrobił sie fioletowy. Tam prześwietlili go, a że było ok to jedynie kazali dużo moczyć w altacecie i brać przeciwbólowe jeśli potrzeba. Więc nic nowego Ci nie podpowiem, jedynie wiesz, ze robisz to co trzeba Wink . Jak bardzo bedzie Cię bolał to może zrób prześwietlenie, bo może to jednak złamanie...

a na pecha nic nie mogę Ci poradzić... Wink Wink Wink

Kaja 3 lata
Maja 10 lat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

malag
ekspert od rozmów

PostWysłany: Czw Lip 14, 2005 2:10 pm Odpowiedz z cytatem

Gunia ja na twoim miejscu poszlabym od razu na przeswietlenie... lepiej dmuchac niz leczyc...

stare sposoby kapusciane i octowe pomagaja najlepiej na opuchlizne i stluczenia... tyle ze nie ladnie pachnie..

Gunia
~początkujący

PostWysłany: Czw Lip 14, 2005 4:51 pm Odpowiedz z cytatem

Dzięki kobietki za rady. Po całodniowym moczeniu w altacecie opuchlizna troszkę zeszła i mogę dreptać po mieszkaniu bez syczenia przy każdym kroczku.
Do lekaża nie pójdę (może i z przekory). Byłam przy zeszłorocznym stłuczeniu. Nastałam się godzinę w szpitalu. A potem lekarka z kpiną w głosie kazała mi palca altacetem smarować i nie przemęczać stopy. Zdjęcie nic nie wykazało.[/code]

Powrót do góry

Gunia
~początkujący

PostWysłany: Pią Lip 15, 2005 7:41 am Odpowiedz z cytatem

Znajoma poleciła mi LIOTON 1000, żel. REWELACJA Very Happy . Ten żel leczy krwiaki podskórne, stłuczenia i obrzęki. Palec nie jest już spuchnięty (choć ten fioletowy kolor przeraża), a najważniejsze, że nie boli Very Happy . Zaraz idę z maluchami na krótki spacer.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za rady.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum eRodzina.com Strona Główna -> Zdrowie w Rodzinie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: