Samochody używane, czy to dobry wybór?

męskie zwierzenia, kłopoty, związki

Moderatorzy: Szkorbik, Eliz@, dodocia, michell, Marzena, moderatorzy

Jaromir11
~nowy na forum

Samochody używane, czy to dobry wybór?

Postautor: Jaromir11 » pt cze 30, 2017 2:18 pm

Zastanawiacie się czy kupić nowy lub używany samochód? Podpowiem wam, najlepszym rozwiazaniem jest kupno używanego samochodu, jest dużo tańszy a przede wszystkim samochód jest w świetnym stanie. Polecam sprawdzić salon honda warszawa i skorzystać z ich oferty. Świetne samochody w niezwykle niskich cenach koniecznie sprawdźcie ich stronę.
ssylwia
~nowy na forum

Re: Samochody używane, czy to dobry wybór?

Postautor: ssylwia » śr lip 12, 2017 10:14 am

Nie każdego stać na nowe auto, a te używane w czym sa gorsze? Np. tutaj http://noweuzywane.eu/samochody_uzywane/ można kupić kilku letnie auto w super stanie, z potwierdzonym przebiegiem i stanem technicznym.
cathy586
~nowy na forum

Postautor: cathy586 » czw lip 20, 2017 5:30 pm

Moim zdaniem samochód używany to bardzo odbry wybór. Tylko oczywiście trzeba umieć go odpowiednio wybrać. Dlatego jeśli sami za bardzo się nie orientujecie w temacie to zawsze warto poporpsić o pomoc znajomego mechanika, który Wam pomoże i zwróci uwagę na wszelkie najważniejsze rzeczy. Do tego po zakupie używanego samochodu, zawsze możecie go odświeżyć i odnowić na przykład poprzez oklejenie go specjalną folią według Waszego projektu: http://artgrafcars.pl/oklejanie-samochodow-katowice/. Dzięki temu samochód kompletnie zmieni swój wygląd, tak jakby był znowu nowy :)
Gumas
~nowy na forum

Postautor: Gumas » śr lip 26, 2017 10:38 am

W używane trzeba czasem włożyć więcej, niż jest to warte. Moim zdaniem lepiej wziąć kredyt i sprawić sobie nowe :)
tr0czu
~nowy na forum

Postautor: tr0czu » czw lip 27, 2017 1:53 pm

Ja tam wole nowe auta. Nie ma nic lepszego niż auto prosto z salonu.
Adamila021
~początkujący

Postautor: Adamila021 » śr sie 02, 2017 11:53 am

Wydaje mi sie ze takie auta 2-3 letnie to sa prawie jak nowe, wiec sie chyba nie oplaca placic tak wielkiej kasy za nowe auto. Choc z drugiej strony kupujac nowe auto macie pewnosc ze nic z nim nie bedzie sie dzialo a jak juz to macie na nie gwarancje :) Ja akurat mam szczescie do samochodow i kupuje uzywane za smieszne pieniadze. Jedyne co nowe kupuje to części do przyczep samochodowych jak i samą przyczepę. Nie jest to aż taki duży wydatek, zobaczcie sami w sklepie internetowym https://unitrailer.pl/ , mają tak bardzo porządny sprzęt
evelazal
~bywalec

Postautor: evelazal » śr sie 02, 2017 12:37 pm

Jeśli ktoś ma fundusze to auto z salonu jak najbardziej polecam, a pozostali kupują używane. Sama jeżdze używamyn autem i nie narzekam, ale po auto jechałam ze znajomym mechanikiem.
BeautyExpert - Blog Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
modern
~nowy na forum
Kontaktowanie:

Postautor: modern » wt sie 15, 2017 6:31 pm

Poszukaj jakiś aut poleasingowych alphabet itp.
feliksm690
~nowy na forum
Kontaktowanie:

Postautor: feliksm690 » śr sie 23, 2017 1:21 pm

Zależy. Jak ktoś sprzedaje samochód po 2 latach to znak że coś z nim jest a wiec kupujmy tylko starsze a z drugiej strony jak już starsze to warto inwestować w salonowy
Marelljusz
~bywalec

Postautor: Marelljusz » śr sie 30, 2017 9:16 am

Pewnie, że tak. Sam mam używane auto, ma już 18 lat i nigdy się nie zepsuło. Trzeba wybrać dobry model i dobrą markę.
rentsystem
~nowy na forum

Postautor: rentsystem » pn wrz 04, 2017 8:52 am

W tych czasach auto używane to spore ryzyko. Ja bym chyba wolał wynająć coś na dłuższy czas. Na przykład ta wypożyczalnia http://rentsystem.pl/ ma ciekawą ofertę. Myślę, że to może być ciekawa alternatywa.
Adamila021
~początkujący

Postautor: Adamila021 » śr wrz 06, 2017 10:28 am

Ja mysle ze jest to bardzo dobry wybor. Jezeli oczywiscie dobrze sprawdzicie auto przed zakupem. Mozecie rowniez wybrac sie do salonu samochodowego http://www.ursyncar.pl tam rowniez sprzedaja samochody uzywane. A kupowanie z takich miejsc aut na pewno jest duzo bardziej pewne
moniczkowo1
~bywalec

Postautor: moniczkowo1 » śr wrz 13, 2017 9:39 am

My w firmie kilka razy w roku potrzebujemy auta dostawczego. Braliśmy pod uwagę zakup samochodów używanych, ale w końcu zdecydowaliśmy się na wynajem. W firmie Kangoor zaproponowano nam wynajem aut dostawczych za naprawdę niewielkie pieniądze. Ich auta są nowe, w dobrym stanie technicznym, a ma to dla nas bardzo duże znaczenie. No i co najważniejsze, można je wypożyczyć bez limitu kilometrów ;)
tajar
~nowy na forum

Postautor: tajar » pt wrz 22, 2017 11:21 am

samochody używane są zdecyodwanie tańsze, jednak niestety nie mamy zazwyczaj na nie już gwarancji
amadeuska
~nowy na forum

Postautor: amadeuska » pn paź 09, 2017 2:42 am

Używane samochody są zauważalnie tańśze, więc jest to opcja zdecydowanie do rozważenia. Najlepiej chyba wziąć auta poleasingowe, ma się wtedy pewność co do stanu technicznego, przebiegu itp. Wszystko odpowiednio udokumentowane. Mój brat ostatnio kupił samochód poleasingowy z PKO Leasing, stan igła.

Wróć do „Być Facetem”