Szambo czy oczyszczalnia?

Dla wszystkich budujących dom

Moderatorzy: Szkorbik, Eliz@, dodocia, michell, moderatorzy

Krysta097
~nowy na forum

Szambo czy oczyszczalnia?

Postautor: Krysta097 » pt maja 26, 2017 9:50 pm

Powiedzcie mi, które z tych rozwiązań jest bardziej opłacalne i ekonomiczne? Potrzebuję jakoś usuwać nieczystości z działki i chciałam wybudować albo oczyszczalnię albo szambo. Generalnie słyszałam, że bardzo dużo ludzi wybiera jednak szamba betonowe. Firmy oferują zwykle montaż oraz transport materiałów oraz akcesoria takie jak włazy, pokrywy czy płyty najazdowe. Czy faktycznie jest to lepsze rozwiązanie? Jak się sprawdza w użytkowaniu?
podlogidrebox
~nowy na forum
Kontaktowanie:

Re: Szambo czy oczyszczalnia?

Postautor: podlogidrebox » wt sie 29, 2017 2:44 pm

lepiej moim zdaniem oczyszczalnie
Read Full Article
Druly
~nowy na forum

Postautor: Druly » wt wrz 05, 2017 7:29 am

Wg mnie szambo. Takie plastikowe ekologiczne jest świetne bo o wiele tańsze a nie za bardzo się różni od oczyszczalni. No i szambo nie zabiera dodatkowego miejsca na podwórku co też uważam za plus. Tutaj są takie szamba http://interprogress.pl/ mozecie sobie sprawdzić o co chodzi.
Herdens
~nowy na forum

Postautor: Herdens » pt wrz 08, 2017 11:58 am

Ja mogę z własnego doświadczenia mogę polecić szamba betonowe wielkopolska. To najprostsze i do tego niedrogie rozwiązanie. Myślę, że powinieneś być zadowolony.
tutka
forumowicz

Postautor: tutka » śr wrz 13, 2017 4:11 pm

Zdecydowanie szambo. Ja z mężem też niedługo będziemy je zamawiać i zdecydowaliśmy się na szambo betonowe. Co do konkretnej firmy to ich oferta wydaje się być najlepsza http://top-szamba-betonowe.pl/. Pracują w zasadzie na terenie całego kraju, ceny mają bardzo atrakcyjne. Mają też dobre opinie wśród klientów.
Niunek
~nowy na forum

Postautor: Niunek » czw wrz 14, 2017 10:52 am

Najlepiej to się przyłączyć do kanalizacji :D ale jak nie da rady no to lepiej szambo
biobakt
~nowy na forum

Postautor: biobakt » pt wrz 15, 2017 9:42 am

Tylko pamiętaj, żeby do szamba wrzucić co jakiś czas preparaty do oczyszczania zbiorników wodnych. Dzięki temu nie będzie tam jednego wielkiego siedliska bakterii. Osobiście tak robię i sobie chwalę to rozwiązanie.

Wróć do „Budowa domu”