nowoczesna łazienka

Moderatorzy: Szkorbik, Eliz@, dodocia, michell, moderatorzy

tomixo8
~nowy na forum

Re: nowoczesna łazienka

Postautor: tomixo8 » czw sie 31, 2017 8:57 am

Ja pomagałem koleżance urządzać mieszkanie i miałem niezły problem, bo wymyśliła sobie, że chce mieć w dwóch łazienkach surowy beton. Podobno to jest teraz bardzo modne i dość praktyczne, oczywiście o ile jest dobrze zrobione. I nie było innego wyjścia, jak tylko znalezienie odpowiedniego producenta tego materiału, bo uznaliśmy, ze tak będzie najbezpieczniej i korzystnie cenowo. Musieliśmy trochę podpytać, ale ostatecznie trafiliśmy do tej firmy http://www.cemex.pl i muszę przyznać, że było warto. faktycznie mają spory wybór nie tylko samych materiałów i rozwiązań, ale tez są pomocni w kwestiach technicznych, zwłaszcza jeśli ktoś taki jak ja, nigdy nie miał do czynienia z tego typu pracą i materiałami. Mi w kilka tygodni udało się zamknąć cały remont i efekt faktycznie jest całkiem ciekawy. Może to nie do końca moje klimaty, ale jeśli ktoś lubi surowe aranżacje to taki idealnie się wpisują w najnowsze trendy.
beti12
~nowy na forum

Postautor: beti12 » czw sie 31, 2017 12:16 pm

Nas oczarował kamień, po prostu musieliśmy pójść w ten temat, znajomi zrobili sobie łazienkę w kamieniu dekoracyjnym http://www.fornirkamienny.pl/ i to jest coś niebywałego, jest cieniutki jak papier a daje taki niezwykły efekt. Moim zdaniem bardzo dodaje klasy i wyrafinowania wnętrzom.
lolita
forumowicz

Postautor: lolita » sob wrz 16, 2017 5:35 pm

Nowoczesne łazienki są ładne jednak ja nie do końca jestem do takich przekonana. Jeżeli szukacie czegoś do wyposażenia łazienki to ja polecałabym zajrzeć do nich
http://megalazienki.pl/seria/lista/id/563 . Mają na prawdę ogromny asortyment i dobre ceny. Znajdziecie tam wszystko co potrzebujecie :)
musialka
stale na forum

Postautor: musialka » czw wrz 21, 2017 9:06 am

Fajne ręczniki też na pewno nadają klimat łazience. Na stronie Texpol http://texpol.net.pl/ znajdziecie bardzo duży wybór ręczników bawełnianych oraz bambusowych. Jestem pewna, że przypadną Wam do gustu. To polska firma, a ręczniki są świetnie wykonane.
fiona45
~bywalec

Postautor: fiona45 » sob wrz 23, 2017 10:18 pm

Jak masz nowoczesną łazienkę to warto szukać ciekawych produktów na; https://www.leifheitsklep.pl , zawsze takie różne i ciekawe dodatki do łazienki zmieniają całkiem łazienkę.
Lenka55
~nowy na forum

Postautor: Lenka55 » pn wrz 25, 2017 11:23 am

ciekawe pomysły na wyposażenie są w http://prestige.lodz.pl , choć nie wiem, czy w ofercie są tez łazienkowe meble....
kosanoztra
~początkujący

Postautor: kosanoztra » pn wrz 25, 2017 9:36 pm

Wszystko musi być do siebie dopasowane aby tworzyło fajną całość. Meble, dodatki, oświetlenie - te rzeczy muszą ze sobą współgrać. Moim zdaniem największą rolę odgrywają jednak meble. W łazience np. strasznie podobają mi się tego typu szafki https://www.budujesz.pl/elita-szafka-wi ... 512-78964/ . Prosta ale ma w sobie to coś;)
myszkaaa
~nasz przyjaciel

Postautor: myszkaaa » śr wrz 27, 2017 10:41 am

Czy jak zabieraliście się za remont albo urządzenie łazienki to wpadły w wam ręce kosztorysy? Ciekawa jestem przykładowego bo trudno się w tym wszystkim połapać. Czy ktoś może udostępnić? Chodzi o to, żeby na dokumencie były wyszczególnione syfony i korki odpływowe oraz inne rzeczy, które w łazience są potrzebne.
Blufe
~nowy na forum

Postautor: Blufe » czw paź 05, 2017 11:05 am

Skoro chcesz nowoczesnej łazienki może załóż bidet elektroniczny. To fajna sprawa, wszystko sobie ogarnia automatycznie, nie trzeba pamiętać o spuszczaniu wody czy innych takich drobnostkach. Mi się wygodniej żyje z takim bidetem ;)
Runsweals
guru forum
Kontaktowanie:

займ е капуста отзывы

Postautor: Runsweals » sob paź 07, 2017 3:27 am

займ е капуста отзывы .

Obrazek

>>>>> ПОЛУЧИТЬ ДЕНЬГИ <<<<<

онлайн заявка на кредит кола. быстроденьги займ продан. займ вакансии в королеве. взять кредит в точь банке. займ в кармане отзывы. гермес кредит онлайн заявка. оформить банковский кредит. договор финансовый займ. как начислить займ в 8. фирма выдает займ проводки. кукуруза денежные займы. смс займ отзывы. быстрые займы в г. владимире. займ город новосибирск. где можно взять займ на год. займы лидер онлайн. займ на маленький срок. центр займов полянка. экспресс займ в чебоксарах. онлайн кредит 365 дней. получить займ в офисе. займ деньги в руки мурманск. кредит до зарплаты реклама. денежный займы под птс. займ i на карту кукуруза. телефоны займов под расписку. займ 25000 на месяц. займу деньги астана. договор займ форма. оформить i кредит на ноутбук. займ онлайн в уфе срочно. доска обьявлений займ. заявка на кредит г владимир. центр займа в энгельсе. постройки в москве займ. займы в чите. взять займ у бандитов. онлайн займы пайпс. реальные займы в 2014 кабальность по займам риск ипотечного займа займу деньги г тюмень взять кредит партнеры займы в городе ижевск займ касса 365 заявка не оплата мини займов батайск кредиты займы займы онлайн ульяновск

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Related Tags:
займы в красном сулине
барахла нет тула займ
взять кредит в нейва
микра займ стерлитамак
взять кредит фора банк
взять авто в кредит a
займ до продажи в спб
частный займ в югорске
займ под залог курган
кредит взять мол булак
займы барнаул с 18 лет
можно ли дать займ ип
кредит в авале онлайн
займ платиза контакты
займы и их требования
оформить займ интернет
займы просто и быстро
кредит в комфи онлайн
телефоны микра займ
mili продление займа
займ в медвежьегорске
находка адреса займов
оформить займ от мили
первый займ в истории
займ онлайн 6 месяцев
оформить кредит калач
деньги займы адреса
займ проводки примеры
кредит онлайн в киеве
взять кредит 50000 т р
кредит онлайн бузулук
займ срочный москва
залог при займе денег
договор займа 2013 год
займ на счёт срочно
мили онлайн займы
займу очередь в банк
давать в займы деньги
займы до 5000.
займ в барнауле по паспорту.
деньги займ брянск.
сертификат выдан займ
взять кредит на ип втб
заявка на заем в мили
займ онлайн на вебмани
быстрый займ до 10000
кредиты онлайн platiza
займы срочно волжский
займы город ессентуки
кредит в сочи взять
новые займы волгоград
займ в колпино адреса
займ в ижевске на год
форекс кредит получить
получение ссуды займа
ооо персональный займ
взять кредит в деньга
ноябрьск взять кредит
деньги займ ставрополь
займ в улан удэ срочно
мини займы в боровичах
займ вестфалика онлайн
елец где взять кредит
рубль экспресс займ
займ в великих луках
посредники по займам
содействие тюмень займ
саранск частные займы
50000 кредит оформить
займ 20000 до зарплаты
займ денежка на карту
центр займ в белгороде
займ без предоплат вк
получить займ иваново
частный займ отзывы спб
займ учредителю риски
список займов вологда
платиза условия займа
займ в ростове быстро
займы 60 тысяч срочно
займы от юнион финанс
деньги переводом займ
займы без мошенников
иски займ по кредиту
взять on-line кредит
онлайн займ в кемерово
займы рф в 2016 году.
займы в мфо отзывы.
помогите взять займ срочно.
шрифт в договоре займа
tutka
forumowicz

Postautor: tutka » pn paź 09, 2017 5:01 pm

Osobiście nie wyobrażam sobie kąpieli bez świeczek, które pomagają mi się odprężyć. Ten dodatek na pewno w mojej łazience zagościł na stałe. Ostatnio znalazłam nawet świeczki LED, a to zdecydowanie większa oszczędność :) Sprawdźcie w sklepie internetowym PM-M.pl. Jest tam też wiele innych artykułów dekoracyjnych.
Jerdis
~nowy na forum

Postautor: Jerdis » pn paź 16, 2017 8:48 am

Myślę, że dobrze do nowoczesnej łazienki będą pasowały wanny wolnostojące tanie. Super to wygląda. Bardzo mi się podoba.
Porlins
~nowy na forum

Postautor: Porlins » wt paź 17, 2017 1:35 pm

Zajrzyj sobie tutaj: https://megalazienki.eu/
Znajdziesz sporo przydatnych akcesoriów do łazienki i na pewno coś sobie wybierzesz.
romki
~nowy na forum

Postautor: romki » wt paź 17, 2017 3:09 pm

Ostatno kupiliśmy meble z Ikei. Prezentują się bardzo dobrze, przy okazji korzystaliśmy z firmy transportowej http://www.meblezdostawa.pl/ warta polecenia.
mondiczka
~nowy na forum

Postautor: mondiczka » czw lis 02, 2017 12:38 pm

łazienka bez wątpienia musi byc przede wszystkim funkcjonalna. Wikeszosc łazienek ktore znam sa niewielkie, ale za to urzadzone z "gową". Pomysl to podstawa, dlatego jesli chodzi o wyposazenie to ja stawiam na minimalizm, ale klasyczny ;p przed wakacjami skonczylismy remoncik łazienki. wanne zamianialismy na prysznic, ale i nowe plytki itd... wiekszosc rzeczy zamawialismy z viplazienka.pl - maja bardzo duzy wybor jesli chodzi o asortyment. przerozne modele i wzory plytek - POLECAM zajrzec

Wróć do „Wyposażenie wnętrz”