Jak odmienić kuchnię?

Moderatorzy: Szkorbik, Eliz@, dodocia, michell, moderatorzy

Bimba
~początkujący

Re: Jak odmienić kuchnię?

Postautor: Bimba » czw cze 01, 2017 8:30 am

Ja lubię odmieniać kuchnie dodatkami, to aż ale i tylko. Uważam, że nie trzeba ogromnych nakładów pieniędzy by coś sobie ogarnąć. Przeczytajcie np jak wkomponować drewniany chlebak http://www.swiat-domu.pl/drewniany-chlebak/ . Moje drogie dodatki budują cały wygląd mieszkania, to nad nimi trzeba popracować.
hiszpania
~nowy na forum

Postautor: hiszpania » śr cze 14, 2017 12:33 pm

Czasem wystarczy drobny detal dekoracyjny, jakieś tekstylia np rolety czy zasłony i wnętrze wygląda inaczej.

this
Adamo
~nowy na forum

Postautor: Adamo » śr lip 26, 2017 9:52 am

Myślę, że żeliwne garnki i kubki to ciekawe rozwiązanie do kuchni - o ile dobrze komponuje się z całą resztą. O fajnych zastosowaniach tego typu akcesoriów możecie poczytać na Vianto.pl. Sama dzięki tej stronie zdecydowałam się na tego typu naczynia.
AlicjaJ
~nowy na forum

Postautor: AlicjaJ » śr sie 02, 2017 12:36 pm

Remont kuchni to bardzo poważna inwestycja, zazwyczaj decydujemy się na to, by wykonywać ją raz na kilka lub nawet kilkanaście lat. W związku z tym warto często wybierać nowe dodatki, np. zasłony, firanki, obrusy. Zastosowanie odmiennej kolorystyki będzie gwarantować, że wnętrze przestanie być nudne i nabierze nowego oryginalnego charakteru. :)
Mjenta
~bywalec

Postautor: Mjenta » ndz sie 20, 2017 11:05 am

Nie trzeba dużo żeby nadać kuchni trochę świeższy wygląd, ja na https://dukapolska.com/akcesoria zamówiłam fajne akcesoria kuchenne do tego dekoracje kuchenne takie stylowe i gotowe :) nie dużym kosztem super wygląd
Kermit
gaduła 1 klasy

Postautor: Kermit » pn sie 21, 2017 8:49 am

Zależy jak się ją widzi i jaki mi się gust, zawsze warto poszukać w sieci pomysłów, może któryś przypadnie do gustu
Maxym_Be
~nowy na forum

Postautor: Maxym_Be » pt sie 25, 2017 1:35 pm

Kermit pisze:Zależy jak się ją widzi i jaki mi się gust, zawsze warto poszukać w sieci pomysłów, może któryś przypadnie do gustu

Zdecydowanie masz racje. Każdy ma przecież inny gust i to co podoba się jednemu niekoniecznie przypasuje innemu.
Kosmita
~początkujący

Postautor: Kosmita » pt sie 25, 2017 1:45 pm

ja jak mam jakieś wątpliwości, lub "nie widzę" jakiegoś pomieszczenia, czytam blogi wnętrzarskie i czasopisma typu "cztery kąty" W ogóle uwielbiam sam projektować wnętrza - amatorsko i na własny użytek rzecz jasna.
warcabek
~bywalec

Postautor: warcabek » pt sie 25, 2017 2:14 pm

No mnie ostatnio strasznie spodobał się ten projekt wspólnego pokoju dla chłopca i dziewczynki . Chyba wykorzystam to przy najbliższym remoncie, bo cały czas mamy o jedno pomieszczenie za mało.
karina86
~nowy na forum
Kontaktowanie:

Postautor: karina86 » pt wrz 01, 2017 12:51 pm

A może by tak wymienić blat kuchenny? Teraz ostatnio bardzo modne są z kamienia naturalnego, ja szczególnie polecam granit, bo jest praktycznie niezniszczalny i bardzo łatwo takie blaty utrzymać w czystości.
downloader
~nowy na forum
Kontaktowanie:

Postautor: downloader » pt wrz 08, 2017 10:27 am

czasem wystarczą drobne dodatki

why not find out more
liwinka
~nowy na forum

Postautor: liwinka » pt wrz 08, 2017 12:43 pm

My póki co zrobiliśmy drobną, ale istotna zmianę. Mieliśmy kuchnię otwartą na salon, a teraz odgrodziliśmy ją za pomocą ściany składanej sowan swg 120. Teraz i z kuchni, i z salonu lepiej się korzysta. Prawdziwy remont jeszcze przed nami, ale ta ścianka chyba zostanę tu, gdzie jest, bo świetnie się sprawdza.
TomekSaracen
~nowy na forum

Postautor: TomekSaracen » pt wrz 08, 2017 1:56 pm

Jeśli chcesz to zrobić w niedrogi sposób to wystarczy w kuchni zmienić klosze do lamp wiszących - nowy kolor kloszy, kilka dodatków w tym samym kolorze i kuchnia będzie wyglądać jak nowa :D
Gliders
~nowy na forum

Postautor: Gliders » wt wrz 12, 2017 8:06 am

Mi bardzo podoba się szkło do kuchni świetnie się prezentuje i jest bardzo wygodne w użytkowaniu. Lepiej wszystko działa w kuchni i prezentuje się rewewalcyjnie po takim remoncie.
cookandstyle2
~nowy na forum

Postautor: cookandstyle2 » czw wrz 14, 2017 8:22 am

Może nowe meble? Myślę, że takie kuchnie gorzów ładnie by odmieniły Twoją kuchnię. Masz tam spory wybór, więc na pewno wybierzesz coś co będzie pasowało do Twojej kuchni i wymiarami i kolorem i materiałami. Jest w czym wybierać. Sprawdź sama zresztą. Coś sobie wybierzesz.

Wróć do „Wyposażenie wnętrz”