Jak odmienić kuchnię?

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, moderatorzy

Mjenta
~bywalec

Re: Jak odmienić kuchnię?

Postautor: Mjenta » ndz sie 20, 2017 11:05 am

Nie trzeba dużo żeby nadać kuchni trochę świeższy wygląd, ja na https://dukapolska.com/akcesoria zamówiłam fajne akcesoria kuchenne do tego dekoracje kuchenne takie stylowe i gotowe :) nie dużym kosztem super wygląd
Kermit
gaduła 1 klasy

Postautor: Kermit » pn sie 21, 2017 8:49 am

Zależy jak się ją widzi i jaki mi się gust, zawsze warto poszukać w sieci pomysłów, może któryś przypadnie do gustu
Maxym_Be
~nowy na forum

Postautor: Maxym_Be » pt sie 25, 2017 1:35 pm

Kermit pisze:Zależy jak się ją widzi i jaki mi się gust, zawsze warto poszukać w sieci pomysłów, może któryś przypadnie do gustu

Zdecydowanie masz racje. Każdy ma przecież inny gust i to co podoba się jednemu niekoniecznie przypasuje innemu.
Kosmita
~początkujący

Postautor: Kosmita » pt sie 25, 2017 1:45 pm

ja jak mam jakieś wątpliwości, lub "nie widzę" jakiegoś pomieszczenia, czytam blogi wnętrzarskie i czasopisma typu "cztery kąty" W ogóle uwielbiam sam projektować wnętrza - amatorsko i na własny użytek rzecz jasna.
warcabek
~bywalec

Postautor: warcabek » pt sie 25, 2017 2:14 pm

No mnie ostatnio strasznie spodobał się ten projekt wspólnego pokoju dla chłopca i dziewczynki . Chyba wykorzystam to przy najbliższym remoncie, bo cały czas mamy o jedno pomieszczenie za mało.
karina86
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: karina86 » pt wrz 01, 2017 12:51 pm

A może by tak wymienić blat kuchenny? Teraz ostatnio bardzo modne są z kamienia naturalnego, ja szczególnie polecam granit, bo jest praktycznie niezniszczalny i bardzo łatwo takie blaty utrzymać w czystości.
Gliders
~nowy na forum

Postautor: Gliders » wt wrz 12, 2017 8:06 am

Mi bardzo podoba się szkło do kuchni świetnie się prezentuje i jest bardzo wygodne w użytkowaniu. Lepiej wszystko działa w kuchni i prezentuje się rewewalcyjnie po takim remoncie.
cookandstyle2
~nowy na forum

Postautor: cookandstyle2 » czw wrz 14, 2017 8:22 am

Może nowe meble? Myślę, że takie kuchnie gorzów ładnie by odmieniły Twoją kuchnię. Masz tam spory wybór, więc na pewno wybierzesz coś co będzie pasowało do Twojej kuchni i wymiarami i kolorem i materiałami. Jest w czym wybierać. Sprawdź sama zresztą. Coś sobie wybierzesz.
sanqi
~nowy na forum

Postautor: sanqi » śr wrz 20, 2017 11:33 am

Warto zadbać o detala ciekawa lampa, ładny blat kuchenny. Nawet gnaizdka elektryczne. Ostatnio zamontowałam w kuchni Simon 54, efekt super, aż cieszy oko.
mimka86
gaduła 1 klasy

Postautor: mimka86 » pt wrz 22, 2017 9:24 am

Czasami wystarczy zmienić same dekoracje, by kuchnia inaczej wyglądała.
jjusti18
~nasz przyjaciel

Postautor: jjusti18 » pt paź 20, 2017 7:41 pm

Z pewnością wizerunek kuchni może się zmienić przy zmianie mebli. Ciekawe ostatnio rozwiązania znalazłam na stronie http://www.biuroimeble.com.pl . Mają interesujące propozycje... Słyszałam, że ich meble trafiają w gust nawet wymagających klientów, także ich oferta wydaje mi się kusząca.
kosiniak
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: kosiniak » pt paź 20, 2017 7:54 pm

dobrym pomyslem jest zalaczenie ledów w roznych miejscach :)
ArureXtREX
~nowy na forum

Postautor: ArureXtREX » pn paź 23, 2017 8:45 am

Jest dużo opcji unowocześnienia, zmiany wystroju i przy tym podniesienie komfortu przebywania w kuchni. Można zamontować dodatkowe oświetlenie, kupić nowe meble, zmienić wystrój ścian (np. jakieś cegiełki), kupić nowe sprzęty np. klimatyzacja katowice. Największym dylematem to na ile ciebie stać. Bo pomysłów jest bardzo wiele. Ostatnio robiłem remont kuchni i została przerobiona na skandynawski styl. Jasno, przejrzyście i tak świeżo się od razu zrobiło. Polecam :)
kasai
~nowy na forum

Postautor: kasai » pn paź 23, 2017 11:37 am

Stylowe dodatki potrafią fajnie odmienić wnętrze. Warto zastanowić się nad zmianą kuchni w ten sposób. Fakt faktem trzeba trochę poszperać w ofertach typu http://kolor.veus.pl/ ale finalnie warto bo tanio można zupełnie zmienić wnętrze.
Emma__
forumowicz

Postautor: Emma__ » czw paź 26, 2017 11:34 am

Czasem drobne zmiany potrafią odmienić wnętrz jak na przykład zasłony czy poduszki na krzesła.

Wróć do „Wyposażenie wnętrz”