Psycholog na uspokojenie?

Jak zwalczać choroby oraz sprawić by nasza rodzina cieszyła się zdrowiem...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

WiolkaKlaman
forumowicz

Re: Psycholog na uspokojenie?

Postautor: WiolkaKlaman » pn maja 30, 2016 10:11 am

Oj oczywiście psycholog czasem bardzo może pomóc. Mojemu tacie na przykład psycholog z Warszawy pozwolił uporać się z zespołem stresu pourazowego. Więc na uspokojenie jak najbardziej uważam- psycholog może bardzo pomóc.
magda906
forumowicz

Postautor: magda906 » wt cze 14, 2016 6:13 pm

Moim zdaniem psycholog w takich sytuacjach to dobry pomysł. Znam dobrą klinikę w Warszawie http://psychiatra.eu/psychiatra-dzieci-i-mlodziezy/ . Jak chcecie szybko się dostać to nie powinno być problemu.
Ulkos
~nowy na forum

Postautor: Ulkos » śr cze 15, 2016 1:52 pm

Jak najbardziej, jak jest potrzeba to należy iść do psychologa. Najlepszą opcją byłby psycholog rodzinny.
olka90
~początkujący
Kontakt:

Postautor: olka90 » pt paź 14, 2016 10:11 am

Hej. Wiecie co, czasem problem leży zupełnie gdzie indziej. Moje siostra od jakiegoś czasu czuła poddenerwowanie i ciągle była przygaszona... Rodzice w końcu wykupili jej badanie genodiet, które pomogło określić predyspozycje genetyczne. Minęły jej problemy ze snem i nadmierna nerwowość :) Odżywia się teraz zdrowo i wie czego powinna unikać :)
darrweek
~nowy na forum

Postautor: darrweek » ndz paź 16, 2016 4:28 pm

Dokładnie, wszystko wychodzi po czasie.
kasia567
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: kasia567 » pn paź 17, 2016 12:41 pm

spróbuj na początek jakichś technik relaksacyjnych, jak to nie da efektu to może warto skorzystać z usług psychologa
anetakubica1985
~nowy na forum

Postautor: anetakubica1985 » sob paź 22, 2016 8:09 pm

Jeśli widzimy, że dzieje się coś złego to lepiej od razu udać się po pomoc. Najważniejsze jest właśnie to, aby zdać sobie sprawę z tego, że mamy problem, to już połowa sukcesu. W Warszawie dobrymi opiniami cieszy się klinika PsychoMedic - http://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa/ . Można się zarejestrować nawet online.
Tonaxinum Melatonina
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: Tonaxinum Melatonina » śr paź 26, 2016 8:49 pm

Jak najbardziej w przypadku nadmiernego stresu i niepokoju, warto udać się do psychologa. Przeprowadzi z nami wywiad, po którym rozpocznie psychoterapię. Psycholog pozwoli spojrzeć na problem z innej strony, dzięki czemu często sami znajdziemy rozwiązanie w trudnej sytuacji.
Obrazek
jesiotrek
~nowy na forum

Postautor: jesiotrek » pt paź 28, 2016 10:39 am

Ja też jestem w podobnej sytuacji, że nadmierny stres osiągnął taki poziom, że nie potrafię go rozładować i powoli staję się agresywna słownie w stosunku do swoich bliskich i znajomych. Lubię swoją pracę, ale niestety jest mocno związana ze stresem i gonieniem terminów. Kiedyś ćwiczenia fizyczne przynosiły jakieś rezultaty, ale od pewnego czasu zauważyłam, że chodzę z jakimś wewnętrznym napięciem i ono nie znika w ciągu dnia. Żadne inne sposoby relaksacyjne nie przynoszą już ukojenia.
Do tej pory obawiałam się myśli o wizytach u psychologa, ale coś czuję, że w końcu będę musiała jakiegoś poszukać, bo tak nie może dłużej być.
uajka
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: uajka » sob paź 29, 2016 1:06 pm

Psycholog nie zawsze wystarczy. Czasem warto udać się do dobrego psychiatry, który zapisze Ci odpowiednie leki.
atestowane fototapety na zamówienie prosto od producenta
bukmarza77
forumowicz

Postautor: bukmarza77 » pn lis 14, 2016 2:22 pm

Ehh, skąd ja to znam - codzienny stres, nerwy a jesienią chandra. Czy jednak warto od razu iść do psychologa? Chyba nie. Warto natomiast poczytać chociażby tutaj o różnych psychologicznych zaburzeniach, aby z łatwością odróżnić zwykły stres od nerwicy, brak apetytu od anorekcji czy znużenie od depresji.
Oliwa
~początkujący
Kontakt:

Postautor: Oliwa » śr lis 16, 2016 9:42 am

Zanim wyjedziecie na wczasy to warto przeczytać kilka porad na stronie http://www.wczasy-dla-seniora.pl/. Sporo przydatnych informacji szczególnie dla osób w Twoim wieku :)
marcel591
~nowy na forum

Postautor: marcel591 » śr lis 16, 2016 9:45 am

To racja, informacji masa trzeba przyznać.
WiolkaKlaman
forumowicz

Postautor: WiolkaKlaman » czw gru 08, 2016 10:41 am

szczerze mogę polecić panią Elwirę Chruściel psycholog online wspaniała kobieta a przy okazji przyjmuje na skypie :)
olgaa884
~początkujący

Postautor: olgaa884 » pt sty 06, 2017 11:17 am

Uważam, że warto poszukać pomocy u psychologa, zwłaszcza jeśli nasz stan ma wpływ na naszą rodzinę - problem sam raczej nie zniknie, może się jedynie pogłębić, więc lepiej zawczasu poszukać pomocy. Mamy często nie mają czasu na wizyty u psychologa, ale niektórzy z nich prowadzą terapie zdalnie, np. tutaj http://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ prowadzą bardzo skuteczną psychoterapię przez Skype - mają bardzo dobre opinie, warto dać im szanse.

Wróć do „Zdrowie w Rodzinie”