pies i uczulenie

Jak uchronic dziecko przed zlym towrzystwem, narkotykami, alkoholem, przemocą...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

markiss
~nowy na forum

pies i uczulenie

Postautor: markiss » śr kwie 26, 2017 11:22 am

Syn marzy o psiaku, niestety ma alergię na sierść i jak odwiedzamy kogoś kto ma psa to tylko jeśli weźmie wcześniej leki, bierze hitaxę fast junior, myślimy o odczulaniu ale czy to daje gwarancję że alergia minie?
ewunia098
~nowy na forum

Re: pies i uczulenie

Postautor: ewunia098 » czw sie 03, 2017 12:57 pm

W takich przypadkach można pokusić się o psa z krótką sierścią. Żeby pies nie kłaczył a sierść była zdrowa można dawać vetoskin z vetexpert. To preparat. który wzmacnia sierść. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie pozwoli synkowi cieszyć się swoim upragnionym psem, bez skutków ubocznych dla własnego zdrowia.
ewunia098
~nowy na forum

Postautor: ewunia098 » sob sie 19, 2017 2:59 pm

W takich przypadkach można pokusić się o psa z krótką sierścią. Żeby pies nie kłaczył a sierść była zdrowa można dawać vetoskin z vetexpert. To preparat. który wzmacnia sierść. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie pozwoli synkowi cieszyć się swoim upragnionym psem, bez skutków ubocznych dla własnego zdrowia.
Myloc
~nowy na forum

Postautor: Myloc » pt sie 25, 2017 7:34 am

Może to przez jego sierść? Wg mnie potrzebny tu jest psi fryzjer Częstochowa cennik znajdziesz zazwyczaj na stronie danego salonu. To nie jest droga usługa a czasami strzyżenie i konkretne mycie psa, pomaga ;)
Wriru
~nowy na forum

Postautor: Wriru » śr wrz 06, 2017 12:46 pm

Zobacz sobie tu jak wypada cennik. Jest bez porównania w stosunku do usługi którą ty zaoferowałeś. Zresztą cięcie psa to żadna filozofia ;)
Feranles
~nowy na forum

Postautor: Feranles » śr lis 15, 2017 1:59 pm

Ja zauważyłam że mój pies ma uczulenie na niektore karmy ktore można kupić w moim mieście, zaczęłam dlatego kupować je na stronie http://www.karmy.com.pl/ bo wole miec pewność że znow nie bede jeździć do weterynarza, tym bardziej ze mam stałe zamowienie i nawet nie musze nosic tego ze sklepu do domu
córeczka
forumowicz

Postautor: córeczka » pt lis 24, 2017 7:47 am

Jeśli pies ma skłonnści do uczuleń, alergii to trzeba mu dobrać odpowiednią karmę. My mamy psa małego mopsa, a to psy bardzo wrażliwe. Dlatego dajemy mu https://www.maxandmrau.pl/product-pol-8 ... -5-kg.html Jest to karma która zapobiega powstawaniu alergii i nietolerancji pokarmowej. Nie zawiera glutenu, pszenicy, kukurydzy.
sama_rama_bez_dynama
forumowicz

Postautor: sama_rama_bez_dynama » pt lis 24, 2017 2:19 pm

A może pies ma uczulenie na psią sierść?
:)

Wróć do „Dziecko w wieku szkolnym”