Jak walczycie z uporczywym zmęczeniem w pracy?

Zdrowie kobiety...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

warcabek
~nasz przyjaciel

Jak walczycie z uporczywym zmęczeniem w pracy?

Postautor: warcabek » pn mar 06, 2017 1:37 pm

Bo ja już normalnie mam oczy na zapałkach...
bukmarza77
forumowicz

Re: Jak walczycie z uporczywym zmęczeniem w pracy?

Postautor: bukmarza77 » wt mar 07, 2017 9:22 am

Lepiej zrób sobie wszystkie podstawowe badania krwi, bo nigdy nic nie wiadomo. Chociaż może to być również objaw przesilenia wiosennego, przepracowania, albo czegoś w tym stylu. Nie przejmuj się. U mnie sprawę paradoksalnie rozwiązało... wprowadzenie systemu optymalizacji produkcji, który znacząco odciążył mnie w pracy. Co nie oznacza niestety, że jestem wolna od problemów zdrowotnych różnego rodzaju...
lagerta
~początkujący

Postautor: lagerta » wt cze 20, 2017 5:23 pm

też jestem ciekawa waszych sposobów, nie wiem jak to bezie wytryzmać w pracy jak będę w ciąży, bo chcę pracowac ile dam radę, teraz ratuję się kawą ale w ciąży ona nie jest wskazana, jak ja wytrzymam bez mojej małej czarnej :(((
letitbe
ekspert od rozmów

Postautor: letitbe » śr cze 21, 2017 11:05 am

Ja mam duże problemy ze zmęczeniem. Po pracy padam...
aleksandra1977
~nowy na forum

Postautor: aleksandra1977 » ndz lip 23, 2017 1:33 pm

U mnie też tak jest... Poranne wstawanie mnie wykańcza i w ciągu dnia kompletnie nie mam energii. Przyczyną jest albo właśnie nie wyspanie albo brak energii spowodowany dodatkowo złą dietą i brakiem ćwiczeń fizycznych. Widziałam ostatnio bardzo fajną książkę: http://tylkorelaks.pl/28-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-9788379003983.html?%20%20%20%20www.psychoskok.pl/produkt/zycie-zdrowie-jedno o tym jak poprawić komfort swojego życia właśnie poprzez zdrowy tryb życia i odpowiednie nastawienie. Myślę, że może taki poradnik by podpowiedział co zrobić, żeby czuć się lepiej każdego dnia.
Bimba
~bywalec

Postautor: Bimba » wt lip 25, 2017 10:23 am

Kochani czas ruszyć się po jakiś suplementy, tylko one mogą swobodnie poprawić nasze zdrowie. Zobaczcie sobie koniecznie http://biowitalni.pl/89-chlorella Podwodne wodorosty z dalekich regionów Azji to jedne z pierwszych na ziemi form życia, które wykształciły fotosyntezę, pobierają energię z słońca. Piękna natura potrafi nas tylko poprawić ;)
mukamu
~nasz przyjaciel

Postautor: mukamu » wt lip 25, 2017 2:45 pm

lagerta w ciązy to nie unkniesz senności, chyb najlepszym sposobem są ćwiczenia jakieś lekkie jeśli lekarz nie zabroni, kawy lepiej nie pij, to może zaszkdzic dziecku, zamist tego możesz sobie w rossmanie kupić mama coffee, jet bardzo smaczna i bezpieczna w ciąży :) z mlekiem smakuje jak zwykła kawa, szczególnie te wersje smakowe
Agnes00
~nowy na forum

Postautor: Agnes00 » śr lip 26, 2017 3:09 pm

Też to przerebiałam. Ciągłe zmęczenie, rano problemy ze wstaniem... w końcu poszłam do lekarza i po badaniach okazało się, że mam bardzo niskie żelazo i czerwone krwinki. Zmiana diety i suplementacja żelaza znacznie poprawiły moją żywotność :) na efekty musiałam poczekać kilka miesięcy, ale czuję różnicę. Mam więcej energii no i same wyniki na kontroli były już lepsze. Także warto jednak wybrać się do specjalisty niż się męczyć.
Adamila021
~nasz przyjaciel

Postautor: Adamila021 » śr sie 16, 2017 6:47 pm

Stare sprawdzone sposoby sa oczywiscie najlepsze:) Porzadna kawa od https://www.cafesilesia.pl/kawa-ziarnista wlasnie najlepiej ziarnista da wam takiego kopa ze od razu sie obudzicie :D Ja nie wiem jak mozna funkcjonować bez tego napoju
drammi
~nowy na forum

Postautor: drammi » śr sie 23, 2017 11:30 am

Może po prostu jesteś w niewłaściwej pracy :)? Nie jest tak, że męczysz się samym faktem, że przychodzisz do niej? Może czas na zmiany? Jeżeli jesteś ze Śląska bądź okolic to możesz spróbować poszukać nowej np. tutaj oferty pracy katowice . Myślę, że warto, zwłaszcza, że obecna Cię męczy i pewnie niezbyt satysfakcjonuje.
Marelljusz
~nasz przyjaciel

Postautor: Marelljusz » śr sie 30, 2017 9:41 am

Zrób badania krwi, może to być coś ze zdrowiem, np. tarczyca.
Paleczka
~nowy na forum

Postautor: Paleczka » sob wrz 02, 2017 11:51 am

Mocna kawka zawsze dobra na wszystko ;)
michaska30
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: michaska30 » ndz wrz 10, 2017 11:09 am

Mam ten sam problem
http://poradynadzis.pl/ najlepsze rozwiązania codziennych problemów
monialis
stale na forum

Postautor: monialis » sob wrz 23, 2017 10:25 am

Od kiedy kupiliśmy do biura ekspres i zapas kaw ze strony http://coffeeblend.pl/ to nikt z nas nie czuje w pracy zmęczenia. Uważam, że w każdym biurze ekspres do kawy powinien być podstawowym wyposażeniem. To dużo daje i znacznie polepsza wyniki pracy.
amanda89
~nowy na forum

Postautor: amanda89 » pn paź 02, 2017 12:45 pm

ja zauważyłam,że moje zmęczenie było wywołane po prostu niedoborem żelaza, zaczęłam stosować dicofer, dzięki bogu,że zaczęłam go stosować, bo nie wiem, skończyłoby się anemią...

Wróć do „Zdrowie Kobiety”