Choroby oczu

Zdrowie kobiety...

Moderatorzy: Szkorbik, Eliz@, dodocia, michell, Marzena, hexi, moderatorzy

mukamu
~nasz przyjaciel

Re: Choroby oczu

Postautor: mukamu » sob wrz 16, 2017 2:07 pm

ja ostatnio chyba nabawiłam sie jakiegoś zapalenia czy coś bo od paru dni bolą mnie oczy, łzawią, nie mam pojęcia czym to może być spowodowane :(( próbowałam się dostać do okulisty termin dopiero przyszły tydzień
Bimba
~początkujący

Postautor: Bimba » wt wrz 19, 2017 12:09 am

mukamu mnie to wygląda na zapalenie spojówki. Drażni Cię światło? Jeśli tak to jestem prawie pewna tego. Co do pytania są laserowe korekcje wzroku, firma optegra ma szereg zabiegów które naprawiają nasze oczy, u Ciebie chyba najlepiej sprawdziłaby się ta metoda Wavelight możesz o niej poczytać na stronie kliniki. Obecnie mają promocje, nie wiem konkretnie na jakie zabiegi ale podobno są spore.
roggal
~nowy na forum

Postautor: roggal » czw wrz 21, 2017 10:49 am

Oczy to najważniejszy narząd, bez wzroku nie można wykonywać wiele aktywności i ma się utrudnione życie w społeczeństwie z tego powodu. Dla mnie są bardzo ważne, zwłaszcza, że mam z nimi duże problemy. Staram się ich nie przemęczać i dbać o nie, ale wiadomo, nie zawsze się to udaje. Okulista to jedyny lekarz, do którego regularnie chodzę.
Ciwir
~nowy na forum

Postautor: Ciwir » czw paź 05, 2017 11:19 am

Wystarczy ogarnąć sobie jakiś dobry suplementy na oczy i stosować go tak jak przewiduje producent. Ja tak już robię od dłuższego czasu, dbam o wzrok i nie ma mowy o jakichś schorzeniach. Polecam to wszystkim :D
allinka
~nowy na forum

Postautor: allinka » czw paź 12, 2017 9:52 am

ja kilka msc biorę lutezan, bo cos zaczlo sie dziac niedobrego z oczami, myslalam ze samo przejdzie ale w koncu po namowach mamy zainwestowalam w dobry kompelks witamin, ten lutezan zawiera luteinę i inne witaminy ktore maja dobry wplyw na oczy, wiec wato je brac. tylko niestey trzeba pamietac o systematycznosci, a z tym ostatnoo u mie problem
halinka84
~nowy na forum

Postautor: halinka84 » pt paź 20, 2017 9:58 am

Choroby oczu to w mojej rodzinie częsta przypadłość. Moja mama ma astygmatyzm, który razem z bratem po niej odziedziczyliśmy. U mojego synka dostrzegłam leniwe oczko i od razu poszłam z nim do naszego okulisty. Na szczęście to nie jest zez tylko widzenie obuoczne i nie mam się na razie czym martwić. Ale powiem Wam szczerze, już się wystraszyłam! Choroby oczu prześladują naszą rodzinę.
Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko!
Arturrrooox
~nowy na forum

Postautor: Arturrrooox » pn lis 06, 2017 2:57 pm

Również mam problem z oczyma. Od pewnego czasu pracuję przy komputerze. Po 3 tygodniach moje prawe oko po kilkugodzinnej pracy przy monitorze słabnie i widzę lekko niewyraźnie mniejsze wyrazy gdzie lewe oko widzi doskonale. Nie wiem czym to jest spowodowane, być może zmęczeniem od patrzenia w monitor. Jestem umówiony na wizytę u okulisty. Jednak bardzo się martwię i mam nadzieję, że nie bedę musiał nosić okularów lub soczewek tylko jakieś krople czy coś by oko się nie męczyło. Miał ktoś podobnie? Jesli tak to będę wdzięczny za odpowiedź.

Wróć do „Zdrowie Kobiety”