WYPRZEDAŻE

Ach te Zakupy to Kobiety Kochają Naj, naj,...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

BajkoweUbranka
forumowicz

Postautor: BajkoweUbranka » pn sie 10, 2015 1:15 pm

Fajne,letnie promocje na ubranka dla swoich dzieci znajdziecie na BajkoweUbranka.pl w razie pytań zawsze możecie liczyć na naszą pomoc oraz rady:)
BajkoweUbranka- Ubranka dla dzieci.
kasia.pa
ekspert od rozmów

Postautor: kasia.pa » czw sie 27, 2015 6:51 am

Na Domodi jest teraz również okres wyprzedaży. Widziałam parka kurtki w świetnych cenach i może zamówię sobie coś na jesień. Powoli, wieczorami, zaczyna się robić coraz chłodniej i trzeba zacząć o tym myśleć.
Ombre_Clothing
~nowy na forum
Kontakt:

Re: WYPRZEDAŻE

Postautor: Ombre_Clothing » czw sty 19, 2017 11:03 am

Jak po wyprzedaże to zapraszamy do nas! Co prawda kobiet nie ubierzemy, ale w modzie męskiej czujemy się profesjonalistami dlatego wiemy, że każdy mężczyzna doskonale się u nas odnajdzie.
A on nowego roku latają naprawdę konkret wyprzedaże i to nawet na zimowy asortyment i kurtki. Wpadajcie, warto sprawdzić samemu :)
Polecamy się!
Moda męska, o tutaj --> www.j.mp/Ombre__PL :) :)
krystianzawadzki
~bywalec

Postautor: krystianzawadzki » czw lut 23, 2017 3:07 pm

No oprócz artykułów spożywczych to większość rzeczy kupuję przez internet bo jest po prostu taniej, ostatnio kupowałem również akcesoria malarskie przez internet: http://www.indygo24.pl/
Lepsze ceny, szybka dostawa :)
kasia.pa
ekspert od rozmów

Postautor: kasia.pa » pt mar 03, 2017 1:15 pm

Ja spożywkę też czasami kupuję przez internet. Ale tylko produkty z długą datą ważności.
Mjenta
~nasz przyjaciel

Postautor: Mjenta » czw sie 17, 2017 7:52 pm

Pooglądaj sobie na https://quiosque.pl/spodnice.html , ja tam fajne spódnice pozamawiałam :) teraz też są obniżki
Kermit
gaduła 1 klasy

Postautor: Kermit » śr paź 11, 2017 9:16 am

Wyprzedaże to chyba każdy lubi, a jak mi się zdaje, najłatwiej można je znaleźć w internecie, jeżeli regularnie przegląda się sklepy internetowe. Jeżeli ktoś szukałby zniżek na ubrania to można je znaleźć na kody-rabatowe.domodi.pl/ i można z nich łatwo skorzystać w różnych sklepach z ubraniami i markowymi rzeczami.
DomiDo
~nowy na forum

Postautor: DomiDo » pn paź 16, 2017 2:15 pm

Wiadomo, że lubimy, a nawet KOCHAMY. Ja kupiłam ostatnio w https://cocho.pl/ prześliczną sukienkę przecenioną o POŁOWĘ !!! :P

Wróć do „Na Zakupy”