jaki kupić wózek????

Ach te Zakupy to Kobiety Kochają Naj, naj,...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

Olenkachorzow
gaduła 1 klasy
Kontakt:

Postautor: Olenkachorzow » sob maja 19, 2007 4:53 pm

a ja super wózeczke kupiłam wielofunkcyjny :D bordkowo-kremowy :) z dużymi pompowanymi kołami..super jest...i za jedynie 97zł :d w komisie... i wygląda prawie jak nowy... :P nie wiem wlasnie z jakiej to firmy ale jest śliczny :D
Âżyj chwilÂą,bo tylko ona sprawia Âże sie Âśmiejemy:)

Obrazek
Obrazek
doris
gaduła 1 klasy

Postautor: doris » sob maja 19, 2007 7:19 pm

a ja mam taki tzn mialam jak szymon byla maly....do tego jest tez spacerowka
Obrazek
a ona wyglada tak razem z wyposazeniem hehehe :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
madzialenka0208
ekspert od rozmów

Postautor: madzialenka0208 » ndz sie 19, 2007 8:46 pm

doris sliczny ten Twoj szymus :* buziaczki dla niego:*
ja kupilam z polaka i jestem NIEZADOWOLONA... wozek CIEZKI.....NIEPRAKTYCZNY... zmieniam na quinny speedi sx
Obrazek
Obrazek
Milcia
~nowy na forum

Postautor: Milcia » pt kwie 04, 2008 4:01 pm

hej dziewczyny. mam nadzieje że mi pomożecie. Borykam się z rozterkami dotyczącymi zakupu wózka. Bardzo podoba mi się wózek Bugaboo Obrazek jednak nie wiem czy jest funkcjonalny? Macie może jakieś doświadczenia z tym wózkiem? Będę wdzięczna za każde info.
madzialenka0208
ekspert od rozmów

Postautor: madzialenka0208 » pt kwie 11, 2008 9:57 pm

niestety nie mam takiego wozka ani go nie widzialam ale polecam ci bardzo speedy sx
Obrazek
Obrazek
crayon
~nowy na forum
Kontakt:

zależy na czym Ci zależy :D

Postautor: crayon » czw maja 15, 2008 4:56 pm

ja mam Quinny Speedi SX, wiedziałam, że sobie go kupię, bo przetestowałam sporo innych wózków, jest to 3 w jednym, gondola do 6 m-cy + fotelik samochodowy z możliwościa wpięcia do wózka (b.przydana funkcja) + spacerówka

plusy:
duży koszyk, szeroki wózek (super jak dziecko jest w kombinezonie zimowym to się nie ciśnie jak sardynka), lekki i dmuchane kółka super w zimie, trójkołowy z blokada przedniego koła, daszek duży, śpiwór na zimę do spacerówki, pelerynka do gondoli, kocyk, "baldachim", regulowana rączka, prosty i szybki w składaniu, super ma materiał łatwy do czyszczenia, bardzo zwrotny

minus: brak mu pałąka zabezpieczającego (trzeba dokupić osobno), pelerynkę do spacerówki (trzeba dokupić osobno),

Postautor: zaba78 » pn cze 30, 2008 10:03 pm

A może ktoś wie coś na temat wózków firmy BABY MERC?? Ma duże pompowane koła i wózek jest na paskach
Obrazek
Obrazek
Obrazek
dodocia
Site Admin

Postautor: dodocia » śr gru 03, 2008 3:27 pm

nie zamawiałam wózka przez internet, nabyłam tradycyjną drogą
co mogę poradzić, to to, że wózek koniecznie mubyć per lekk. nawet daje ze wózek wózka dodaj najpierw 4 kg, a później 10 i zobacz, czy wtedy też dasz radę goi unieść, no chyba, że mieszkasz na parterze lub w domku, gdzie schodów nie ma :)
ja miałam wózek 3 kołowy i bardzo dobrze się go prowadziło. nie miałam z nim żadnego problemu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
adela77
~nowy na forum

Dla mnie idealny jest Bebetto Murano

Postautor: adela77 » czw gru 11, 2008 1:01 pm

Ja posiadam wózek Bebetto Murano to wózek z gondolą spacerówką i fotelikiem samochodowym i jeszcze ma przekładaną rączkę. Najlepsze w nim jest to że ze spacerówki możecie zrobić bujak kołyskę i co się często używa krzesełko-leżaczek. Możecie go zobaczyć na stronie www.bebetto.pl
dodocia
Site Admin

Postautor: dodocia » pt gru 12, 2008 8:19 am

nadal uważam, że 14 kg to za duzo :) ale jesli nie ma schodów do pokonywania wózkiem, to kady jest dobry :) wygodne są wózki, które mają przednie koła skretne. łatwiej się nim manewruje
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pyzata001
~nowy na forum

Postautor: pyzata001 » ndz gru 21, 2008 9:19 pm

Ja miałam dużo kłopotów z wózkami i przy jednym dziecku miałam ich kilka.
Najpierw siostra dała mi po swoim maluszku zwykły dwufunkcyjny był fajny do usypiania ale ciężki do noszenia i nie mieścił się do bagażnika
My z mężem kupiliśmy tako i był fajny dla maluszka ale na długie spacery stasznie ciężki , nie raz po wniesieniu go na 4 piętro odpadały ręce a żeby włożyć go do bagażnika trzeba było zdjąć koła. Szbyko go sprzedaliśmy i kupiliśmy graco navigator - super lekko się prowadzi jest dość lekki i nasz Szymonek miał wygodnie. Jak skończył ok 2 latek kupiliśmy składaną parasolkę chicco - używaną była wygodna dopóki synek nie przybrał na wadze - teraz ma 3 latka waży ok 17 kg i nieraz na dłuższą trasę muszę go wziąść i wierzcie mi jest to męka . Wejscie na krawężnik to spory wysiłek - i nasze piękne chodniki - co chwila kółka gdzieś się zaczepiają. Kilka razy ze spaceru z synkiem wrócłam tak zmęczona jakbym kilka ton węgla ręcznie przerzuciła.
Teraz myślimy o drugim dziecku i myślę że kupię tylko gondolkę - nosidło dla nomorodków do mojego graco .

pozdrawiam!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Mirabell
~bywalec

Postautor: Mirabell » pn gru 22, 2008 11:23 am

Ja miałam zamiar kupić super fajny wózek typu Quinny speedi, ale przypadkowo przy okazji zakupów w kauflandzie znalazłam wózek nie znanej mi firmy bam bam - eagle i kupiłam. A kupiłam dlatego, że miał duże pompowane koła, spacerówkę i głęboki, przekładaną rączkę ( co uważam jest rewelacyjnym atutem w każdym wóźku bo jak mocno wieje to sobie dziecko odwracam tyłem do wiatru), osłonę przeciwdeszczową i na nogi z materiały, pięciopunktowe pasy, no i kosztował 150zł :lol: Wózek jest super i po takich trasach jak ja jeżdżę jeszcze funkcjonuje. Także wcale nie trzeba wydawać majątku, żeby kupić fajny wózeczek no chyba że kogoś stać :wink:
mesia7
~nowy na forum

Postautor: mesia7 » śr lut 18, 2009 11:33 am

witam,
ja dla mojej córeczki kupiłam wózek HOCO. Bardzo fajny wózeczek, z miękkim nosidełkiem, oparciem na plecy i podnóżkiem regulowanym do pozycji leżącej. Jest bardzo wygodny, rączka się reguluje, ma fajny kosz, więc spokojnie mogę iść na zakupy:)

Pozdrawiam
kasia16
stale na forum

Postautor: kasia16 » śr lut 18, 2009 12:56 pm

My mieliśmy Mikado Ox-ford i byliśmy bardzo zadowoleni. Świetnie i leciutko się prowadził, 3-funkcyjny, całkiem zgrabny (wrażenie, rzecz jasna, subiektywne)... Teraz już jeździ w nim inna "dzidzia", ale jej rodzice też są bardzo zadowoleni, choć lata swoje wózek już ma. Polecam szczerze.
http://www.wozki-mikado.pl/mikado-ox-ford.html
Obrazek
tamika
~nowy na forum

Postautor: tamika » ndz mar 08, 2009 10:28 pm

witam. Jezeli moge polecic dobre i nie wadliwe wózki to firma Espirit oraz Maclaren

Nie sugeruje konkretnego modelu,poniewaz rózne sa gusta. Sklep ma szeroki wybór i napewno nie sa wadliwe. te o których piszesz-rzezcywiscie natknałem sie na negatywne opinie. Dlatego polecam cos sprawdzonego. Pozdrawiam.

zmieniony przez michell

Wróć do „Na Zakupy”