spożywcze zakupy przez internet

Ach te Zakupy to Kobiety Kochają Naj, naj,...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

docha
forumowicz

Postautor: docha » pt mar 06, 2015 10:22 pm

Ostatnio kupuję na frisco.pl, jestem zadowolona, nie sadziłam, że zakupy spożywcze online można zrobić tak szybko i sprawnie, dostawę mam nawet tego samego dnia, najczęściej za darmo, a wszystko świeże i z długim terminem wazności. Do tego mają też niezłe promocje, naprawdę się opłaca :)
letitbe
ekspert od rozmów

Postautor: letitbe » pn mar 09, 2015 8:23 pm

Z chęcią zapoznam się z ich ofertą. Nie zamawiam zwykle jedzenia przez internet.
e-kropka
gaduła 1 klasy

Postautor: e-kropka » pt mar 13, 2015 10:32 am

Ja też nie mam z tym większego doświadczenia, ale pewnie warto spróbować :)
kasia.pa
ekspert od rozmów

Postautor: kasia.pa » wt mar 17, 2015 9:35 pm

BajkoweUbranka pisze:Akurat tutaj wydaje mi się,że i tak nie ponosimy zbyt duzego ryzyka jeżeli chodzi o zakupy spożywcze,najwyzej jeżeli coś będzie nie tak to zawsze można potem omijać taki sklep,akurat Alma jest jednym z większych i sieciowych,gdzie nie mogą pozwolić sobie na złe traktowanei lientów.

Akurat tu nie do końca się zgodzę, ponieważ znam kilka innych dużych sklepów, którzy sobie zdecydowanie pozwalają na złe traktowanie klientów.
BajkoweUbranka
forumowicz

Postautor: BajkoweUbranka » pn mar 30, 2015 2:56 pm

W takim razie napisz jakie to sklepy tak aby wszyscy na forum wiedzieli,chociaż co Uzytkownik to inna opinia,czekamy na szczegóły.
BajkoweUbranka- Ubranka dla dzieci.
Malgonia89
~nasz przyjaciel

Postautor: Malgonia89 » wt kwie 28, 2015 7:33 am

Ja najczęściej kupuję w Tesco, ale to też tylko takie produkty gotowe, typu makarony, czy np. przecier pomidorowy. Gotowe produkty w sensie tak jak ten przecier http://www.pudliszki.pl/produkty/pomido ... orowy-500g , który ma dłuższą datę ważności i jest zapakowany. Bo nie chce chce żeby mi Pan z techo wybierał pomidora, jabłka itd.
olga83
~nowy na forum

Re: spożywcze zakupy przez internet

Postautor: olga83 » pt lis 24, 2017 12:06 pm

Ciekawą opcją są zakupy na Szopi.pl https://szopi.pl/ . To taki swoisty agregator zakupów - można u nich zamówić produkty z wielu popularnych sklepów. Oni wykonają zakupy i dowiozą bezpośrednio do domu. Bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. W przypadku np. osób starszych albo z małymi dziećmi wręcz niezastąpione. Myślę, że warto i o takim rozwiązaniu pomyśleć.

Wróć do „Na Zakupy”