Sokowirówka

Ach te Zakupy to Kobiety Kochają Naj, naj,...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

opra
~nasz przyjaciel

Re: Sokowirówka

Postautor: opra » pt lis 04, 2016 6:39 pm

ale wydaje mi się że wyciskarka ma mniejsze możliwości niż sokowirówką, no bo jak wycisnąć sok z selera czy marchewki? No chyba że teraz jakieś nowe technologie :P też chciałabym coś kupić, mój syn wkracza w etap rozszerzania diety i dobrze by były to jakieś soki z owoców, warzyw. Ja to się chyba wybiorę do rtv euro agd i tam mi powiedzą konkretnie co jest lepsze jak im wytłumaczę do czego potrzebuję i co chce robić.
kasiaimareczek
~nowy na forum

Re: Re:

Postautor: kasiaimareczek » pn lis 07, 2016 11:39 pm

kasia.pa pisze:Ostatnio czytałam na temat wyciskarek. To faktycznie lepsze rozwiązanie.

wyciskarka to zdecydowanie lepszy wybor niz sokowirowka, ale wazne zeby byla niskoobrotowa i niedroga

opra pisze:ale wydaje mi się że wyciskarka ma mniejsze możliwości niż sokowirówką, no bo jak wycisnąć sok z selera czy marchewki?

wlasnie wyciskarka ma wieksze mozliwisci, i zrobi sok z selera, buraka, roznych owocow, i z lisci, jak szpinak czy pietruszka, a sokowirowka nie

anulka1 pisze:myslisz wyciskarkę ręczną, taką zwykła do cytryn,
z wyciskarką wolnoobrotowąa

ja mam muke 3g, jest super, niedroga w poronaniu do innych marek, sprawna i wydajna
kasia.pa
ekspert od rozmów

Postautor: kasia.pa » śr lis 16, 2016 8:11 am

A jaką konkretnie masz? Chętnie bym ją sprawdziła.
kasiaimareczek
~nowy na forum

Postautor: kasiaimareczek » śr lis 23, 2016 12:41 am

jakie mam muke ?
popatrz na muke.com.pl
Ylena
~nowy na forum

Postautor: Ylena » pn lis 28, 2016 8:52 am

Ja też bym raczej nie polecała sokowirówki, to stare urzadzenie, mam na myśli projekt. Sam sok nie jest tak smaczny jak z wyciskarki. Długo się przymierzałam do zakupu wyciskarki bo tania nie jest i serio nie polecam zakupów w marketach firm ogólnie znanych produkujących wszystko, bo nie wytrzymuja dlugo i nie sa wydajne. Też pytanie w jakim celu chcesz pic soki? tylko dla smaku czy leczniczo? Jest wiele diet sokowych na różne schorzenia. A co do polecenia to duzo jest stron, sklepow z wyciskarkami ja swoja kupilam tutaj, duzo gratisów też swego czasu było dorzucane, nie wiem jak jest teraz.
kasia.pa
ekspert od rozmów

Postautor: kasia.pa » pn lis 28, 2016 11:59 am

Malinaa pisze:Też myślałam, że nie warto przepłacać i kupiłam tani model wyciskarki...No i po pół roku używania pękło mi sitko, okazało się że gwarancja tego nie obejmuje, a dokupić samego sitka też się nie da:(

W przypadku takich sprzętów nawet nie ma co oszczędzać. Mnie już doświadczenie dawno tego nauczyło.
controlwea
~nowy na forum

Postautor: controlwea » pt gru 23, 2016 5:57 am

bardzo fajnie, że ktoś założył ten temat :) po świętach wybiorę jakiś model :)

Postautor: mimka86 » czw sty 05, 2017 2:01 pm

A ja szukam jakiegoś urządzenia wielofunkcyjnego.
moli
~nowy na forum

Postautor: moli » czw sty 05, 2017 6:17 pm

Ja mam sokowirówkę Zelmera od kilku lat, jestem bardzo zadowolona
Jak uzupełnić niedobory witamin? Sprawdź na http://suplementyzdrowia.pl/
ameba
~nowy na forum

Postautor: ameba » czw sty 05, 2017 10:49 pm

chętnie też bym zakupiła
kasia.pa
ekspert od rozmów

Postautor: kasia.pa » pn mar 06, 2017 1:45 pm

Ja myślę o zakupie wyciskarki. Podobno jest o wiele lepsze od sokowirówki.
Yetiaa
~nasz przyjaciel
Kontakt:

Postautor: Yetiaa » ndz lip 02, 2017 2:51 pm

Na temat wyboru sokowirówek poczytajcie sobie tutaj - https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wy ... kupic/454/ . Wszystkie rodzaje są dokładnie opisane, rózne funkcje itd, żeby było wiadomo czym sugerować się podczas wyboru.
Ela78
forumowicz

Postautor: Ela78 » czw sie 17, 2017 8:58 am

Ja myślę, że warto zainwestować w wolnoobrotową wyciskarkę do soków Muke klasy premium, za pomoca której możemymy wykonać zdrowe i naturalne napoje. Adzięki 30. obrotom na minutę soki nie zostaną pozbawione wszelkich witamin i minerałów. Urządzenie jest naprawdę wysokiej jakości, nawet potrafi poradzić sobie z twardym burakiem czy też włókniestymi owocami. Łatwo się ją czyści i nie zajmuje dużo miejsca.
ilka
forumowicz

Postautor: ilka » śr mar 07, 2018 8:55 pm

Ja bardzo lubię pić różnego rodzaju koktajle, ale przyrządzam je w blenderze. Zdecydowałam się na blender kielichowy , który w komplecie miał butelki dzięki czemu koktajl od razu jest gotowy do spożycia i do zabrania ze sobą. Sami możecie je zobaczyć na https://www.wasserman.eu/agd/do-kuchni/ ... i-blendery .
monialis
stale na forum

Postautor: monialis » wt kwie 03, 2018 12:12 pm

Ostatnio widziałam bardzo duży wybór sprzętów małego AGD na stronie https://mirapolnext.pl/. W ofercie mają też sokowirówki. Polecam Ci zajrzeć i zapoznać się bliżej z ich ofertą - może akurat coś dla siebie wybierzesz.

Wróć do „Na Zakupy”