Jak pojąć system wartości kobiet?????

Na Kozetce, Jeśli Chcesz się Wyżalić to to miejsce właśnie po to jest...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

worm86
~nowy na forum

Jak pojąć system wartości kobiet?????

Postautor: worm86 » pn lip 20, 2009 6:03 pm

Moja narzeczona oburza się i obraża kiedy w czasie stosunku proponuję jej seks analny, twierdząc że nie jest dziwką. Ja osobiście nie widzę w tym nic złego, wręcz przeciwnie uważam to za bardzo podniecające. Fakt że kobieta jest odrobinę "szalona" nie znaczy w cale że jest dziwką.

Jak nakłonić ja do odrobiny "szaleństwa" w sypialni?

proszę o pomoc i porady!!
dodocia
Site Admin

Postautor: dodocia » pn lip 20, 2009 6:37 pm

nie każda kobieta lubi "szaleństwa" i "innowacje" w sypialni. czasem trzeba to poprostu zaakceptować i mieć nadzieję, ze z wiekiem sama zapragnie coś zmienić. w każdym razie nic na siłę. małymi kroczkami.

swoją drogą też nigdy w życiu nie zgodzę się na anal :roll:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Marcysia;))
gaduła 1 klasy

Postautor: Marcysia;)) » pn lip 20, 2009 9:29 pm

no cóz-nasza kultura jest zamknięta na tego typu sprawy-nie każdy lubi, była to juz dysputa dosycćszeroka-poszukaj w innych watkach-temat chodliwy.
Jesli parze pasuje-to super, ale z drugiej strony-to jest raczej bolesny sex, i nie ciebie będzie bolało, tylko ja-czemu ma się zmuszac ? Bo ty tak chcesz ? Ciebie może podniecać, a ją po prostu obrzydza i boli. ja uważam, że właśnie, jeśli obu stronom pasuje-to świetnie-nie takie rzeczy pasują,a le jeśli nie-to nie zmieni zdania-bo skoro uważa to za odrażające-tak będzie-nie możesz jej zmuszać (ja tez uważam to za uwłaczające godności kobiecej)-jak z drugiej strony byś śmiał ?
Obrazek

Obrazek
michell
Site Admin
Kontakt:

Postautor: michell » pn lut 08, 2010 11:46 pm

Wszystko jest dla ludzi i wszystko jest dozwolone ale podstawowym warunkiem jest to że muszą dwie osoby chcieć tego samego
jeśli tylko ty jesteś stroną a ona nie chce o tym słyszeć to niestety jesteś na straconej pozycji. I niestety raczej w 79% procentach tak też pozostanie.

Nie zniechęcaj na pocieszenie powiem że anal nie jest jedyną formą wprowadzenia "dzikości" w sypialni poszukaj czegoś innego co będzie jej łatwiej zaakceptować
ObrazekObrazek
szabi
forumowicz

Postautor: szabi » wt wrz 30, 2014 5:55 pm

Niestety, ale nic na siłę. Widocznie nie do końca dopasowaliście się seksualnie. Musisz zastanowić się nad tym, czy takie coś Ci odpowiada.
familiar
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: familiar » czw paź 02, 2014 10:29 am

szczerze mówiąc to też jest bardzo ważne.. jednak seks w związku jest niezbędny
guana
gaduła 1 klasy

Re: Jak pojąć system wartości kobiet?????

Postautor: guana » wt maja 31, 2016 8:44 am

ale nic na siłę, jeśli nie jest przekonana do takiego rodzaju to nie należy jej zmuszać.
Kermit
gaduła 1 klasy

Re: Jak pojąć system wartości kobiet?????

Postautor: Kermit » czw cze 09, 2016 10:11 am

Ja bym do niczego nie zmuszał, bo po co? Każdy lubi co innego, ale może z czasem się to zmieni.

Wróć do „Wyżalmy Się”