ubezpieczenie na życie z funduszem inwestycyjnym

Na Kozetce, Jeśli Chcesz się Wyżalić to to miejsce właśnie po to jest...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

NetKatelin85
~nowy na forum

Postautor: NetKatelin85 » czw cze 11, 2015 12:33 pm

Witam serdecznie. Chciałabym się poradzić was, może ktoś już z tego forum miał do czynienia z ubezpieczeniami, chodzi mi głównie o ubezpieczenia inwestycyjne. Niedawno urodził nam się synek i tak nam to dało do myślenia, a co z przyszłością? Lokaty w bankach są bardzo mało oprocentowane, nie ma sensu tam lokować pieniędzy i pomyśleliśmy o takim wyjściu, ale tyle było szumu jeszcze niedawno wokół tego rodzaju ubezpieczeń, że się w sumie zaczęliśmy zastanawiać...? Czy warto? Poradzicie, gdzie najlepiej wykupić takie ubezpieczenie?
SUPERISELA2334
~nowy na forum

Postautor: SUPERISELA2334 » pt cze 12, 2015 7:20 am

Nie polecam Ci takiej formy ubezpieczenia. Nawet jeśli wybierzesz inwestycje niskiego ryzyka, to nikt nie da Ci gwarancji, że nie stracisz pieniędzy. Nie dość, że możesz nic na tym nie zarobić to jeszcze możesz stracić...mój przyjaciel po 5 latach odnotował 35% straty :(
Lokaty mimo iż nisko oprocentowane,to dają Ci 99% pewności, że nie obudzisz się z pustym kontem ;)
desiree82
~nowy na forum

Postautor: desiree82 » ndz cze 14, 2015 10:56 am

Podzielam zdanie przedmówcy, takie ubezpieczenia inwestycyjne mają w sobie wpisane ryzyko, szkoda finansować co miesiąc takie ryzykowne przedsięwzięcie jakim jest taka forma ubezpieczenia.Jednak w dzisiejszych czasach słyszy się dalej o różnych oszustwach nawet ubezpieczeniowych więc zdecydowanie odradzam Ci.
Ostatnio zmieniony wt cze 23, 2015 9:17 am przez desiree82, łącznie zmieniany 1 raz.
EddyPl1269
~nowy na forum

Postautor: EddyPl1269 » pn cze 15, 2015 12:05 am

Witaj, jeśli chodzi o dziecko to jednak polecam założyć lokatę. Zanim malec osiągnie pełnoletność to już na takim koncie zbierze mu się spory kapitał. A co do wymienionego przez Ciebie ubezpieczenia, jeśli macie ochotę tego spróbować to weźcie to sobie, na któreś z Was – na Ciebie lub na małżonka i sprawdzicie czy jest to dla Was opłacalne czy może niekoniecznie.
Leland84
~nowy na forum

Postautor: Leland84 » śr cze 17, 2015 4:34 pm

Ubezpieczenie inwestycyjne nie różnią się mocno od lokat. Przynajmniej w mojej opinii. W przypadku ubezpieczenia inwestycyjnego możesz wybrać jednak kilka bardziej ryzykownych wariantów. To sprawia, że przy sprzyjających warunkach na rynku odłożysz nieco więcej, ale wiąże się z ryzykiem straty kapitału.
EKRISTINE1850
~nowy na forum

Postautor: EKRISTINE1850 » śr cze 17, 2015 4:40 pm

JA również zastanawiam się nad inwestycją w ubezpieczenie inwestycyjne. Chciałbym się Was zapytać o Waszą opinie odnośnie firm zajmujących się ubezpieczeniami z funduszem inwestycyjnym. Znacie zatem może dobre ubezpieczenie z funduszem inwestycyjnym? Taki, który moje fundusze będzie pomnażał, a nie tracił. Jakiego ubezpieczyciela możecie polecić?
promyk
~początkujący

Postautor: promyk » sob lis 14, 2015 3:29 pm

Myślę, ze tutaj dobrym wyborem bedzie pakiet ProFamilia bo daje możliwość zabezpieczenia przyszłości mojej i moich najbliższych dzięki inwestowaniu w fundusze kapitałowe
gradina
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: gradina » śr lis 18, 2015 10:08 am

Ja zawsze w takiej sytuacji rozmawiam z doradcą ;). Sama nie bardzo się znam ;p
zycia
~nowy na forum

Postautor: zycia » czw lis 19, 2015 11:38 am

Moim zdaniem jest to super pomysł
guana
gaduła 1 klasy

Re: ubezpieczenie na życie z funduszem inwestycyjnym

Postautor: guana » sob maja 21, 2016 2:41 pm

warto się rozeznać w tego typu sprawach
galt
stale na forum

Postautor: galt » pn lip 18, 2016 8:30 am

To nie jest najlepszy sposób na inwestowanie swoich pieniędzy. Lepiej poczytaj jak zarabiać na debiutach na blog.squaber.com. To świetny i bezpieczny sposób na to, by zwiększyć ilość swoich oszczędności.
adik356
~nasz przyjaciel

Postautor: adik356 » śr sie 31, 2016 10:16 am

Też tak uważam, że to nie jest najlepszy pomysł. Ja inwestuję w opcje binarne i zauważyłem, że coraz więcej osób idzie tym torem. Wystarczy podstawowa wiedza i dobra platforma opcji binarnych. Ja polecam Exbino https://exbino.com/pl/ - inwestuję tam od samego początku i nigdy nie zawiodłem się na tej platformie. Stabilna, bezpieczna, wypłaca regularnie syki, a i na fajne bonusy od nich można trafić :) Ostatnio za depozyt dostałem od Exbino iPad Air :D
guana
gaduła 1 klasy

Postautor: guana » śr sie 31, 2016 8:04 pm

Na takie ubezpieczenia trzeba bardzo uważać bo one tylko z pozoru są dla ubezpieczonego bardzo korzystne, a rzeczywistość okazuje się znacznie brutalniejsza. Wiąże się to z nie uczciwymi praktykami ubezpieczycieli i bezprawnym zagarnianiem pieniędzy swoich klientów. Na szczęście, tacy ludzie mogą liczyć na pomoc adwokatów z kancelarii http://kancelariainvictus.pl/pozwy-zbiorowe-indywidualne/pozew-aegon/ która wie, jak wyegzekwować to, co do ubezpieczycieli nie należy.
Kermit
gaduła 1 klasy

Postautor: Kermit » śr wrz 14, 2016 11:25 am

Z tego typu ubezpieczeniami trzeba jednak uważać, żeby przypadkiem się nie naciąć niestety. Z firmami ubezpieczeniowymi różnie bywa, a te potrafią być bezwzględne i zedrzeć z ludzi wszystko, co tylko się da. W takich przypadkach niestety najczęściej nie da się obyć bez pomocy prawnej, ale można znaleźć kancelarie, które specjalizują się w tym zakresie. Mój znajomy niedawno siedział w tym temacie i korzystał z pomocy tej firmy: http://kancelariainvictus.pl/rezygnacja-z-polisy/. Niestety podpisując umowę z ubezpieczycielem trzeba wszystko dokładnie czytać, bo po zerwaniu najczęściej zabierając oni część wpłaconych pieniędzy. Można jednak walczyć o ich odzyskanie.
kasia.pa
ekspert od rozmów

Postautor: kasia.pa » wt paź 11, 2016 7:06 am

Trzeba bardzo uważać na takie ubezpieczenia na życie z funduszem inwestycyjnym, ponieważ potem często okazuje się, że zerwanie umowy przed czasem generuje bardzo duże straty. Jak możecie sprawdzić, opłata likwidacyjna aegon jest na wysokim poziomie, a uniknięcie jej bez pomocy prawnika jest praktycznie niemożliwe. Więc jeśli maci takie problem, zwróćcie się do specjalistów z Kancelarii Lex. Oni na pewno Wam pomogą.

Wróć do „Wyżalmy Się”