księgowość online VS tradycyjne biuro rachunkowe

Masz inne problemy? Chcesz Pomóc? Podzielić się doświadczeniem?...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, moderatorzy

agus123
~nowy na forum

Re: księgowość online VS tradycyjne biuro rachunkowe

Postautor: agus123 » sob wrz 16, 2017 7:41 pm

Narzędzia do rozliczania w zakresie kadr i płac maja w wfirma, zobacz sobie na https://wfirma.pl/poznaj-serwis/kadry-i-place - moim zdaniem przy niewielkiej firmie takie rozliczenia są ok, bo masz narzędzia, wsparcie i są tanie. Przetestuj za darmo wfirma, wiele biur rachunkowych tez z nimi współpracuje
Arkadiusz1
~bywalec

Postautor: Arkadiusz1 » sob wrz 23, 2017 2:07 pm

Grunt to zadbać, by księgowość była przede wszystkim profesjonalna. Jeśli traficie na takie biuro rachunkowe jak MDDP, to możecie być spokojni o Wasze rozliczenia i finanse. Zresztą sami zajrzyjcie do http://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/r ... -warszawa/ a się o tym przekonacie. Powodzenia!
guana
gaduła 1 klasy

Postautor: guana » wt wrz 26, 2017 8:27 am

ja jestem bardziej nastawiona na biuro rachunkowe bo pewnych rzeczy nie powinno się załatwiać online.
Alicja77
stale na forum

Postautor: Alicja77 » wt wrz 26, 2017 1:36 pm

Ooo też tak uważam. Jak wszystko będziemy zostawiać na załatwianie online czy jak wszystko zrobotyzujemy to gdzie tu miejsce na zatrudnienie pracownika, stworzenie miejsca pracy. No nie ma takiego miejsca. Nie tylko ten argument uważam za tym, że lepsze jest biuro, bo to jeden z wielu. Ale o innych już tu wspominać nie będę. Jak ja bym miała jakąś firmę to nawiązałbym współprace z https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... nting-tax/ słyszałam o nich dużo dobrego od znajomych, którzy prowadzą swoją firmę.
tutka
forumowicz

Postautor: tutka » czw wrz 28, 2017 11:13 am

Księgowość online taka jaką oferuje serwis https://wfirma.pl/ cieszy się coraz większą popularnością i pozwala na spore oszczędności. Dlatego ja jestem jak najbardziej na tak zwłaszcza, że portal tn pozwala na testowanie księgowości za darmo przez dwa miesiące i dodatkowo oferuje wsparcie ekspertów ( od podatków czy prawa pracy). Według mnie super rozwiązanie dla niewielkich firm :)
monialis
stale na forum

Postautor: monialis » pn paź 02, 2017 2:44 pm

I takie i takie rozwiązanie ma swoje zalety i wady. Moja koleżanka z biura akurat korzysta z biuro rachunkowe kraków i jest z ich usług bardzo zadowolona.
Fruga
~nowy na forum

Postautor: Fruga » pt paź 06, 2017 7:32 am

Wg mnie o wiele lepiej wypada księgowość online. Załatwianie wszystkiego przez internet jest mega wygodne, i na pewno usprawnia działanie wielu innych rzeczy. Fajnie do tego podchodzą oni http://www.katrines.pl/ . Jeżeli chodzi właśnie o online to są chyba numerem jeden, podpisałem z nimi umowę pół roku temu i od tego czasu widzę same pozytywy przejścia na takie rozwiązanie ;)
Monders
~nowy na forum

Postautor: Monders » wt paź 17, 2017 8:59 am

Ja polecam to biuro rachunkowe lublin. Korzystam z jego usług już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie jest to dobra opcja.
morisa
~nowy na forum

Postautor: morisa » wt paź 17, 2017 8:07 pm

Zdecydowanie biuro rachunkowe. Ja od niedawna prowadzę działalność gospodarczą, wybierając biuro rachunkowe kierowałam się opiniami znajomych, którzy z niego korzystają. Dodatkowo przekonała mnie opcja przesyłania kopii dokumentów mailem, a oryginały raz na jakiś czas, no i pomoc informatyczna w mojej dziedzinie to pomocna rzecz. Ostatnio Tax Care wprowadził nawet taką ofertę fit sport i mocno rozważam. Jestem zadowolona.
docha
~nasz przyjaciel

Postautor: docha » wt paź 17, 2017 9:16 pm

Oo.. dobrze wiedzieć, a jak to u nich dziala? Można wykupić tą kartę, która uprawnia do wejść na siłownię? Miałam coś takiego w pracy, ale odkąd się zwolniłam, to niestety nie było już opcji na tańsze wejścia.
winter
~nowy na forum

Postautor: winter » śr paź 18, 2017 7:29 pm

ja tez zanim sie zdecydowałam to bezwarunkowo zrobilam maly research wsrod znajomych no i w sieci. zreszta moich ksiegowych z macaccounting polecil znajomy ze studiow. zdecydowanie jestem za ksiegowoscia online - zwyczajnie w tej chwili przy moim tempie zycia, nie ma opcji na inne rozwiazanie. zreszta bywa ze czesc pracy glowniej papierkowej zabieram do domu na weekend. a wlasnie przez platforme, na ktorej bazujemy mam dostep do wszystkich dokumentow o kazdej porze i w kazdym miejscu
Arkadiusz1
~bywalec

Postautor: Arkadiusz1 » czw lis 09, 2017 9:17 am

To już zależy od Was. Nie ma konieczności korzystania z księgowości zewnętrznej. Jeśli prowadzicie własną księgowość, to zawsze zwracajcie uwagę na to, by wszystko było robione w granicach prawa. Niestety, niekiedy przepisy zmieniają się tak często, że cieżko być na bieżąco. Wtedy warto brać udział w takich wydarzeniach jak Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy, gdzie dowiecie się, na co zwracać uwagę przy prowadzeniu księgowości. Najbliższy kongres 16-17 listopada w Poznaniu, więc warto się tam wybrać, by mieć pewność, że na pewno wszystko w firmie działa tak, jak powinno.
Ritoti
~nowy na forum

Postautor: Ritoti » pn lis 13, 2017 8:50 am

Według mnie lepsze jest księgowość on line ponieważ nie trzeba tracić czasu na dojazdy.
opra
~bywalec

Postautor: opra » czw lis 16, 2017 11:35 am

moja znajoma miała straszną księgowość i to dwa razy, powiem Wam że kontakt był straszny, wszystkiego musieli się prosić. Teraz są pod tym biurem rachunkowym http://jezak.pl/en/ kontakt zawsze idealny, wszystkie dokumenty na czas, wszystko zrobione tak jak być powinno bez poprawek, no i cena niższa.
maminka87
~nowy na forum

Postautor: maminka87 » wt gru 05, 2017 11:57 am

mogę wam polecić https://faktura.pl/ zdecydowanie mój faworyt jeśli chodzi o oprogramowanie do fakturowania. dodatkowo możecie wykupić sobie pieczęcia pod windykację, mega skuteczne dla niesfornych klientów.

Wróć do „Porady Ogólne”