Strona 1 z 2

Jak urządzić pokój dzieci

: wt wrz 09, 2014 7:27 pm
autor: Halinkas
Zazwyczaj po ślubie największą radość sprawia nam nasze pierwsze mieszkanie. Wnajmowane, czy w kredycie nie ważne małe ciasne byleby własne. Potem pojawiają się dzieci, a mieszkanie nie chce rosnąć tak jak one.
Najczęściej koniecznością staje się łóżeczko piętrowe. Możemy na to wykorzystać miejsce które kiedyś zaplanowaliśmy na pawlacz.
Obrazek
Oczywiście musimy odpowiednio go zabezpieczyć. Niektóre zestawy mebli dla dzieci mają łóżeczka na szafie biblioteczce lub nad biurkiem. Dobrym pomysłem jest też tablica w miejscu drzwiczek od szafy. Dzieci mają okres rysowania na ścianach i ciężko ich tego oduczyć poza tym jak są starsze mogą sobie planować zajęcia i tam zapisywać bo o nich pamiętać.
Więcej o pomysłach na pokój dziecięcy czytaj na : http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jak-urzadzic-pokoj-dziecka,ik8.html

: ndz paź 05, 2014 4:13 pm
autor: karina555
W urządzaniu mogą też pomóc zabezpieczenia, gadżety, lampki, stąd: http://www.conrad.pl/Dla-dzieci-i-niemowl%C4%85t.htm?websale8=conrad&ci=SHOP_AREA_841323

: czw paź 09, 2014 8:50 am
autor: BajkoweUbranka
Dla mnie osobiście to dosyć ryzykowne,łóżko na górze nie jest zabezpieczone tak jak należy i w wefekcie obawiałabym się i to,że dzeicko po prostu spadnie na dół. Kompozycja ciekawa,ale raczej dla dorosłych osób.

: pn mar 30, 2015 10:02 pm
autor: Wojciech_Maslowski
W pokoju dziecięcym według mnie najwazniejsza jest wygoda i bezpieczeństwo i dlatego w każdym pokoju moich dzieci jest dywan http://tapetyidywany.pl/61-dywany-dla-dzieci, który wygląda bardzo dobrze i chroni je przed zimnymi podłogami.

: czw maja 28, 2015 2:39 pm
autor: BajkoweUbranka
Przecież dywan to dla wielu rodziców źródło zarazków i bakterii,właśnie takie opinie o nim krążą i chyba coś wtym jest,szczególnei jeżeli wybierzemy dywan z dłuższym włosiem.

: pn cze 22, 2015 12:17 pm
autor: mauresto56
Na pewno przyda się jakaś ładna pościel dla dzieci disney. Na pewno im się spodoba.

: wt cze 23, 2015 10:10 am
autor: ragnos251
A jeśli pościel to przede wszystkim przydadzą się łóżka warszawa komfortowe.

: pt cze 26, 2015 8:45 am
autor: mongraf16
Myślę, ze można by też dać jakieś ładne artykuły dekoracyjne, które sprawią, że pokój będzie przytulniejszy.

: pn cze 29, 2015 10:15 am
autor: BajkoweUbranka
Największą rolę odgrywają meble oraz kolor na ścianach na jaki się zdecydujemy,to wg mnie najbardziej istotne podczas urządzania pokoju. Wszystko znajdziemy w sklepach internetowych,a dodatkowo będzie znacznie taniej.

: wt cze 30, 2015 4:13 pm
autor: szilof
Może coś na przykładzie artykułu http://kedu.pl/meble-dla-osob-lubiacych-kwiaty da się jakoś zainspirować coś podziałać? Takie wpisy często rodzą pomysły i myślę, że warto skorzystać z takiej pomocy.

: sob lip 04, 2015 4:35 pm
autor: sangina
Myślę, że fajnym rozwiązaniem do dziecięcego pokoju są łóżka piętrowe. Ja o takim marzyłam, kiedy byłam dzieckiem.

: pn lip 06, 2015 7:31 am
autor: Kigamon
Pokój dziecięcy ciężko urządzić, rodzice muszą stanąć na wysokości zadanie. Co Ci mogę polecić np jakieś solidne meble dziecięce sosnowe, łóżka piętrowe, może jakaś ładna fototapeta.

: pt lip 17, 2015 8:59 am
autor: Chloe
Dla mnie bardzo ważnym elementem pokoju dziecięcego jest dywan, bo maluch lubi jak ma kolorowo i bajkowo, mój siostrzeniec w pokoju ma taki dywanik https://dywanwdomu.pl/produkt/focus-it- ... -prostokat i jest z niego bardzo zadowolony! Więc uważam, że tego typu rozwiązania są najlepsze do pokoi dziecięcych.

: pt wrz 18, 2015 7:35 pm
autor: myszka87
Jeżeli chodzi o pokój dzieci to popieram dywan jest bardzo ważny. Na początku mieliśmy tylko panele, lecz widząc że dzieci bardzo dużo bawiły się w swoim pokoju na podłodze to postanowiliśmy im kupić dywan. I to był świetny pomysł, dzieci zadowolone wygłupiają się na nim a ja wiem że im nie ziębi z podłogi. Zakup dywanu dokonaliśmy ze sklepu sklep24.dywanywitek.pl za nie wielki pieniądze.

Re: Jak urządzić pokój dzieci

: wt maja 24, 2016 8:08 am
autor: letitbe
Pokój dzieciaków powinien być nie tylko ładny, ale także funkcjonalny i bezpieczny. Nie ma co urządzać go w zbyt pastelowych kolorach, bo dziecko szybko z niego wyrośnie. Lepiej postawić na neutralną bazę. To samo tyczy się mebli. Warto pomyśleć na przykład o komodach z przewijakiem od ATB Meble. Z czasem można zrezygnować z góry i mieć po prostu szafkę. Świetne, prawda? Zobaczcie na resztę mebli ATB, które rosną razem z dzieckiem.