makijaż permanentny

Uroda, moda, zdrowie, ploteczki...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

marma
~nowy na forum

makijaż permanentny

Postautor: marma » ndz maja 30, 2010 8:49 pm

Jak każda mama jestem bardzo "zagoniona" i czasami ( anwet bardzo często) nie podoba mi sie to co widzę w lusztrze. Czasami pomalowanie chociaż rzęs graniczy z cudem. Co sądzicie o makijażu pernamentnym ? Myślałam,że to bardzo drogi zabieg,ale akurat w Instytucie Urody New Look mają całkiem przystępne ceny. Jakieś doświadczenia na tym polu?
Smarkata
~nowy na forum

Postautor: Smarkata » ndz sty 13, 2013 1:40 pm

hmm... moja siostra, która ukończyła kurs wizażu i teraz wizażem zajmuje się zawodowo, kilka razy pokazywała mi pewne tricki kosmetyczne, dzięki którym dużo czasu nie trzeba na makijaż poświęcić, a wygląda się świeżo i ładnie. niestety było to dawno i już nie pamiętam, ale na pewno gdzieś na internecie można takie sposoby znaleźć. pamiętam za to doskonalne, że robienie makijażu pernamentnego mi odradzała, bo nie wpływa on dobrze na kondycję włosów (na brwiach, rzęsach) i po kilkunastu latach można zacząć wyglądać po prostu źle.
e-kropka
gaduła 1 klasy

Postautor: e-kropka » wt sty 29, 2013 3:06 pm

Moja ciotka miała robione kreski na górnej i dolnej powiece i usta. Była z takiego makijażu bardzo zadowolona. Sama jestem zainteresowana górną powieką, ale ciekawi mnie ile się taki makijaż utrzymuje.
Emka
~nowy na forum

Postautor: Emka » wt lip 30, 2013 11:34 am

Moja przyjaciółka rówież zafundowała sobie makijaż permanentny oczu i ust. Jednak w jej przypadku makijaż był mało widoczny, wręcz niezauważalny. Kilka dni spędziła w domu, żeby pozbyć się okropnej opuchlizny na twarzy a efekt nie powalał. Nie wiem czy to wszystko jest tego warte ;)
mamina
forumowicz

Postautor: mamina » śr sie 14, 2013 2:42 pm

Emka pisze:Moja przyjaciółka rówież zafundowała sobie makijaż permanentny oczu i ust. Jednak w jej przypadku makijaż był mało widoczny, wręcz niezauważalny. Kilka dni spędziła w domu, żeby pozbyć się okropnej opuchlizny na twarzy a efekt nie powalał. Nie wiem czy to wszystko jest tego warte ;)

Warto obejrzeć jakieś "prace" danej makijażystki zanim się zdecydujemy...
" Czy wolno nam dzisiaj ujmowaÌ œwiat jako ca³oœÌ, ludzi jako jeden gatunek, gwiazdy jako przysz³e nasze ojczyzny? Darujcie, ¿e dusza moja wyrywa siê ponad dzisiejszy dzieù!" Pawlikowska-Jasnorzewska
Toshi
~nowy na forum

Postautor: Toshi » pn sie 19, 2013 7:24 pm

Według mnie makijaż pernamenty jest zbyt ryzykowny. Zostaje na długo a ja często mam odchyły od normy :)
paryski_szyk
~bywalec

Postautor: paryski_szyk » pn gru 30, 2013 3:22 pm

Jest to ryzyko. A jak się nie udza to co wtedy? Z tego co wiem to trudno go usunąć
kasia.pa
ekspert od rozmów

Postautor: kasia.pa » ndz sty 19, 2014 11:28 am

Ja bym się nie zdecydowała :) Za duże ryzyko.
UltraKrissy96
~nowy na forum

Postautor: UltraKrissy96 » wt sty 21, 2014 10:59 am

Ryzyko ryzykiem, ale jaka wygoda:)

Postautor: szabi » śr cze 25, 2014 10:54 am

Ja z chęcią zdecydowałabym się kiedyś na makijaż permanentny. Co prawda w takim wypadku trzeba być bardzo ostrożnym i obejrzeć prace danej makijażystki, ponieważ nie chcący możemy trafić na jakichś partaczy. Dużo dobrego słyszałam jednak na temat makijażu permanentnego w cosmedique.pl :) Myślę, że zabieg ten byłby dla mnie idealny ponieważ prowadzę dość aktywny tryb życia i nie przepadam za spędzaniem całego dnia przed lustrem, a równocześnie chcę dobrze wyglądać.
kasia.pa
ekspert od rozmów

Postautor: kasia.pa » śr lip 02, 2014 12:57 pm

UltraKrissy96 pisze:Ryzyko ryzykiem, ale jaka wygoda:).

Wygoda z pewnością, ale co w przypadku jak się nie uda go zbyt dobrze wykonać? Co prawda jeśli mamy jakiś sprawdzony salon to można próbować, ale jeśli nie to byłabym ostrożniejsza.
magdylena
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: magdylena » śr lip 02, 2014 1:56 pm

Moim zdaniem nie warto. No ale ja mam naturalne cienie na powiekach i wogóle nie muszę specjalnie się wysilać w tym temacie :)

Postautor: Ivona » sob sie 29, 2015 6:36 pm

Ja muszę sie odważyć na makijaż permanentny brwi. Sa okropne bo rzadkie i jasne. Zbyt duzo czasu zajmuje mi doprowadzenie sie rano do jako takiego wyglądu. Znalazłam nawet miejsce gdzie to robią http://masaz-spa-warszawa.pl/makijaz-permanentny/ bardzo naturalnie i dobrze :)
e-kropka
gaduła 1 klasy

Postautor: e-kropka » śr wrz 02, 2015 8:59 am

W dobrym miejscu rzeczywiście robią takie rzeczy jak należy.
mimka86
gaduła 1 klasy

Postautor: mimka86 » czw wrz 03, 2015 7:37 am

Jak dla mnie to taki makijaż strasznie sztucznie wygląda.

Wróć do „Być Kobietą”