depilacja cukrowa

Uroda, moda, zdrowie, ploteczki...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

córeczka
stale na forum

Re: depilacja cukrowa

Postautor: córeczka » wt lip 05, 2016 6:38 am

To ja już wole depilacje laserową. Chociaż boje się bólu, ale i na to jest sposób http://naporost.pl/ To krem przeciwbólowy. Stosuje się go jakieś 30 minut przed zabiegiem. Znacznie poprawia komfort pacjenta. W tej chwili można go kupić w cenie promocyjnej.
adik356
forumowicz

Postautor: adik356 » czw mar 30, 2017 6:21 pm

Coś mi się o uszy obiło, ale z tego co pamiętam to nie jest zabieg trwały. Czyli generalnie depilacja jak każda inna. Jeśli faktycznie zależy Ci na trwałym usunięciu owłosienia to postaw na depilację laserową. Na stronie Estetica Clinik z Warszawy może dowiedzieć się więcej o tym zabiegu http://www.estetica-clinic.pl/oferta/laseroterapia . Ja sama usuwałam w ten sposób wąsik i jestem bardzo zadowolona z efektów. To była moja zmora, a teraz nie muszę się martwić o usuwanie go woskiem czy pensetą :)
Asia_624
~nasz przyjaciel

Postautor: Asia_624 » wt kwie 11, 2017 2:24 pm

Słyszałam, że ta depilacja jest bardzo skuteczna. Moim zdaniem warto się na nią zapisać.
promyk
~początkujący

Postautor: promyk » śr maja 03, 2017 10:15 am

A mnie się wydaje, ze depilator IPL jest o niebo lepszy, zabiegi wykonuje się w zaciszu domowym bez biegania po salonach i kosmetyczkach, tym bardziej, ze na efekty nie trzeba długo czekać, a teraz jak się kupi model G946E babyliss to dostaje się 100 zł do sklepu Mohito
musialka
gaduła 1 klasy

Postautor: musialka » wt lis 21, 2017 5:09 pm

Depilacja laserowa jest warta każdych pieniędzy. Ja robiłam łydki w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi wykonywane są dwugłowicowym laserem Light Sheer Duet i są praktycznie bezbolesne.
monialis
stale na forum

Postautor: monialis » sob gru 16, 2017 10:35 am

Najlepszym rozwiązaniem w Krakowie są zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic. Pani Kasia i Gosia wykonują zabiegi profesjonalnie, są praktycznie bezbolesne. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach. Na dodatek na pierwszy zabieg otrzymacie rabat -50% na każdą partię ciała.
tutka
stale na forum

Postautor: tutka » śr gru 27, 2017 6:32 pm

tych rodzajów depilacji jest sporo ale i tak uważam, że najbardziej skuteczna jest epilacja laserowa :) Jestem stałą klientką wspomnianej już wcześniej Skinlogica we Wrocławiu i szczerze polecam to miejsce. Nie dość, że zabiegi przeprowadzane są tam na najwyższym poziomie to jeszcze atmosfera jest naprawdę super. Można zapomnieć o troskach i oddać się w ręce doświadczonych kosmetyczek, które potrafią zdziałać cuda - ja pozbyłam się zbędnego owłosienia na nogach i od razu żyje się lepiej hehe :)
Daniela67
stale na forum

Postautor: Daniela67 » ndz sty 21, 2018 8:34 am

Depilacja laserowa ma same zalety. Kiedyś miałam straszny problem z nadmiernym owłosieniem na nogach. Za namową koleżanki zdecydowałam się na zabiegi laserowe laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Od tamtego czasu mam święty spokój.
jablecznik
forumowicz

Postautor: jablecznik » sob sty 27, 2018 8:32 am

Zachęcam do wykonywania zabiegów depilacji laserowej. Ja za namową koleżanki udałam się do Vici Clinic w Krakowie i wykonałam cztery zabiegi depilacji laserowej na pachy. Mam święty spokój z goleniem i podrażnieniami.

Wróć do „Być Kobietą”