Dodatkowe kursy/szkolenia

Uroda, moda, zdrowie, ploteczki...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

Lady Di
~bywalec

Re: Dodatkowe kursy/szkolenia

Postautor: Lady Di » pt wrz 01, 2017 1:05 pm

Firm szkoleniowych jest mnóstwo. Sama kilka razy się sparzyłam. Jednak po namowach znajomych zastanawiams się nad http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista ... enia-prawo i ich szkoleniami z prawa pracy . Kilkoro znajomych było u nich na szkoleniach i są bardzo zadowoleni. Myślę więc, że warto w nich uczestniczyć!
jjusti18
forumowicz

Postautor: jjusti18 » pt wrz 08, 2017 5:30 pm

A ja ostatnio wpadłam na bardzo ciekawą ofertę praktyka uważności dla początkujących . Myślę, że to ciekawy kurs, dzięki któremu nauczymy się metod pracy nad swoim ciałem, uważnością życia. Pozwoli to nam na zmienić wzorce myślenia i ułatwi dokonywanie wyboru w różnych sytuacjach.
tutka
stale na forum

Postautor: tutka » pn wrz 11, 2017 2:06 pm

Jeśli zastanawialiście się nad rozpoczęciem szkolenia dla managerów lub chcielibyście zdobyć certyfikat trenerski, koniecznie zajrzyjcie na stronę http://www.szkolatrenerow-ster.pl/. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji na temat jak zostać szkoleniowcem, jakie są wady i zalety bycia trenerem, a także poznacie ofertę kierowaną do tych którzy zawsze marzyli o tej profesji.
Marinok
~nowy na forum

Postautor: Marinok » pt wrz 29, 2017 2:40 pm

Kursy kancelaryjno archiwalne - warto w nie zainwestować?
Jak myślicie często będą przydatne takie umiejętności?
Relaks w domowym zaciszu. Ile tak naprawdę jest wart dla Ciebie?
sowa
forumowicz

Postautor: sowa » ndz paź 01, 2017 4:54 pm

Najpierw trzeba nabyć duże doświadczenie, a jeszcze przedtem zrobić odpowiednie szkolenia. Nikt teraz nie przyjmuje pracowników do takich firm bez papierka, a studia już nie wystarczą. Warto zapisać się na szkolenia http://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot ... przedazowe - moim zdaniem to najlepsze centrum szkoleniowe z zakresu sprzedaży. Mają super specjalistów oraz interesujące metody rozwiązywania różnych problemów.
monialis
stale na forum

Postautor: monialis » pn paź 02, 2017 12:09 pm

Warto inwestować w siebie i się rozwijać. Ja korzystałam ostatnio z bardzo ciekawego szkolenia kurs barmański organizowanego przez Galicyjską Szkołę Smaku w Krakowie. Polecam.
olga83
~nowy na forum

Postautor: olga83 » śr paź 04, 2017 10:00 pm

lolita pisze:Uważam, że kursy i szkolenia to podstawa naszego rozwoju zawodowego i warto w to inwestować. Każdy pracujący w jakiejś dziedzinie powinien co jakiś czas inwestować w szkolenia, które poszerzą wiedzę w danym zakresie i dadzą nowe możliwości. Jeżeli szukałabyś jakiś fajnych kursów kosmetycznych to profesjonalne szkolenia dotyczące makijażu permanentnego rożnymi metodami. Ceny za szkolenia według mnie są przystępne więc warto zajrzeć do ich oferty.

O tak, w przypadku makijażu permanentnego bardzo ważne jest dobre szkolenie. Wiem, że takie szkolenia tutaj http://www.nouveaucontour.com/pl/homepage-polski/ w Nouveau Contour prowadzą. Zawsze małe grupy, zawsze najnowsze techniki. Także po takim szkoleniu linergistka przygotowana jest do pracy.
spark
~nowy na forum

Postautor: spark » pn paź 09, 2017 10:34 pm

Moim zdaniem wykształcenie jest naprawdę ważną w życiu rzeczą.
opra
~nasz przyjaciel

Postautor: opra » wt paź 24, 2017 9:17 pm

Każdy kto myśli o sobie, o samorozwoju, kształceniu się powinien zainteresować się tym tematem. mblc , dlaczego? Rozejrzyjcie się wokół siebie i zadajcie sobie pytanie ile osób ma depresję albo nie radzi sobie z emocjami, stresem, gniewem? Takie szkolenia są po to by sobie właśnie z takimi emocjami między innymi radzić.
karinos83
~początkujący

Postautor: karinos83 » wt paź 31, 2017 8:26 am

Olga83 - masz rację, że makijaż permanentny jest teraz na tyle popularny, że w takie szkolenia warto inwestować. Tylko szkolenie szkoleniu nie jest równe. Trzeba wybierać te opcje, które dadzą nam faktyczne umiejętności i które dotyczą nowoczesnych technik. Z tego co wiem, to z metody microblading bardzo fajne szkolenia ma Europejska Szkoła Stylizacji Select. Jakbyś była zainteresowana to popatrz tutaj http://select.edu.pl/kurs/microblading/ . Ich instruktorka Irina, znana jest w swojej branży. Makijaż permanentny to jej pasja i doskonale potrafi przekazać kursantkom co trzeba.
wotre
~nowy na forum

Postautor: wotre » śr lis 01, 2017 11:07 pm

Moim zdaniem wykształcenie to bardzo ważna sprawa dlatego warto!
koresz
~nowy na forum

Postautor: koresz » czw lis 02, 2017 4:31 pm

Moim zdaniem też wykształcenie jest naprawdę ważne i warto jest korzystać z takich kursów jak te.
musialka
gaduła 1 klasy

Postautor: musialka » wt lis 14, 2017 4:13 pm

Świetną opcją są kursy fryzjerskie. Dzięki nim można się całkowicie przebranżowić albo też dokształcić w tym fachu. Fryzjerstwo to dla wielu też hobby więc czemu by nie spróbować? Poczytajcie koniecznie o kursach organizowanych przez Akademię Gnatyshyn w Warszawie: http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/. To naprawdę dobry wybór.
Ferlens
~nowy na forum

Postautor: Ferlens » śr lis 15, 2017 2:41 pm

Myślę, że może Cię zainteresować coaching poznań. To teraz bardzo na czasie, więc wydaje mi się, że można spróbować.
boboal
~nowy na forum

Postautor: boboal » czw lis 16, 2017 3:03 pm

Ja też tak sądze jak panie wyżej :)

Wróć do „Być Kobietą”