Forum ogrodnicze

Dom oraz ogród i kwiaty ciekawe porady i rozmowy...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, moderatorzy

archidesign
~początkujący
Kontakt:

Re: Forum ogrodnicze

Postautor: archidesign » śr lis 29, 2017 11:12 am

niestety teraz zima, nie ma przyjemności dla miłośnika roślin ;/

Lesen Sie hier die vollständigen Informationen
Arkadiusz1
~nasz przyjaciel

Postautor: Arkadiusz1 » śr gru 20, 2017 9:35 am

Zimą też trzeba dbać o swoje gospodarstwo. Ktoś, kto ma trzodę, nie może sobie odpocząć. W tym okresie szczególnie powinno się zwracać uwagę na to, czym karmicie zwierzęta. Podstawą zawsze są takie produkty jak http://www.bas-pol.pl/produkt/wlokno_surowe.html od Bas-pol. Jeśli jeszcze tego nie robicie, to jak najszybciej powinniście to zmienić.
Niemen1
~nasz przyjaciel

Postautor: Niemen1 » wt sty 09, 2018 11:18 am

Słuchajcie, temat jest w pewnym sensie poświęcony ogrodom ,działkom. Chciałem się Was poradzić w jednej kwestii, dla mnie dosyć ważnej. Mam nadzieję, że podpowiecie mi , czy warto zainwestować w takie rozwiązanie jak fotopułapka. Jesienią zeszłego roku doszło na okolicznych działkach obok mojej do kilku kradzieży, a to włamania do altanki, a to włamania do szopy czy kradzieży warzyw. Zainteresowałem się tematem fotobudki , ponieważ chcę się zabezpieczyć i znalazłem coś takiego - https://spy-center.pl/foto-pulapki-c-89_93.html Jak myślicie, taka rzecz jest godna zainteresowania?
Marinok
~nowy na forum

Postautor: Marinok » wt sty 23, 2018 9:29 am

Myślę, że nie warto stosować takiego sprzętu, bo i tak nie złapiesz sprawcy :( Albo dowody, które dostarczysz i tak będą zbagatelizowane i sprawa włamania zostanie umorzona ze względu na małą szkodliwość czynu. Ja osobiście na sezon zimowy zostawiam otwartą działkę i pusty domek.
Relaks w domowym zaciszu. Ile tak naprawdę jest wart dla Ciebie?

Wróć do „Dom i Ogród”