Nawilżacz powietrza

Dom oraz ogród i kwiaty ciekawe porady i rozmowy...

Moderatorzy: Szkorbik, Eliz@, dodocia, michell, moderatorzy

michell
Site Admin
Kontaktowanie:

Postautor: michell » sob wrz 06, 2014 7:36 pm

zawsze można kupić zwykły nawilżacz, który można zawiesić na kaloryferze na pewno tańsza alternatywa.
ObrazekObrazek
e-kropka
gaduła 1 klasy

Postautor: e-kropka » pt paź 24, 2014 9:12 am

Ja takiego właśnie używam i wydaje mi się, że dobrze spełnia swoje zadanie. Myślę też ostatnio o montażu klimatyzacji w taborklima.pl. Mamy taką w biurze i świetnie ochładza pomieszczenie w trakcie upałów i grzeje je taką jak teraz jesienną, niepewną porą. Z tego co czytałam nie jest to niezdrowe, jeżeli tylko używamy takiego urządzenia z głową.
nisia
stale na forum

Postautor: nisia » śr lip 22, 2015 8:01 pm

I czy w końcu się na coś zdecydowałaś czy jednak to nie to? Od siebie dorzucę Ci jeszcze www.sprawnawentylacja.pl jeśli nie jest za późno. Mimo wszystko warto mieć zawsze większy wybór.
Retnars
~nowy na forum

Postautor: Retnars » czw lip 23, 2015 7:54 am

Ogarnij sobie temat klimatyzacja warszawa i zobaczysz jak ci się zmieni klimat w domu ustawisz sobie na 20 stopni albo 19 latem i będzie miód zwilży ci się powietrze będzie chłodno i przyjemnie bardzo dobra sprawa.
magda906
forumowicz

Re: Nawilżacz powietrza

Postautor: magda906 » pn sie 15, 2016 12:57 pm

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest dobra wentylacja mieszkania ew.można zamontować również klimę. Jeśli szukacie fachowego doradztwa możecie zajrzeć na http://interklima.pl/instalacja-wentyla ... -warszawa/ ludzie naprawdę znają się na temacie. Bardzo sprawny montaż i dobry efekt. Polecam.
guana
gaduła 1 klasy

Postautor: guana » pn cze 12, 2017 12:37 pm

Jeżeli zależy Ci na nawilżeniu suchego powietrza, to musisz zadbać o odpowiednią wentylację której montażu, powinna się podjąć doświadczona firma. Znam taką z Bytomia i mogę z całą stanowczością polecić Ci usługi firmy Alkonsystem bo są naprawdę rzetelni i profesjonalni w tym, co robią. Możesz im zaufać i na pewno nie pożałujesz, a jakość powietrza od razu się poprawi.
letitbe
ekspert od rozmów

Postautor: letitbe » wt cze 20, 2017 8:47 am

Wentylacja dobrze działająca to faktycznie podstawa. Wtedy niestraszna wilgotność i suchość powietrza.
Frygidrol
~nowy na forum

Postautor: Frygidrol » wt cze 27, 2017 8:49 am

Ja właśnie sobie zamontowałem klimatyzacje. Powiem wam że sporo daje i warto sobie kupić taką klimatyzacje do domu na prawdę jest to wygoda. Taka klimatyzacja Warszawa jest świetna ustawiamy sobie konkretną temperaturę w pokoju i działa jak powinna. Warto też pamiętać dla tych których irytuje jakiś dźwięk żeby wziąć sobie cichy klimatyzator.
letitbe
ekspert od rozmów

Postautor: letitbe » pt cze 30, 2017 1:25 pm

Jakiej marki nawilżacz polecacie? Chciałabym kupić do siebie.
Julusia
~nowy na forum

Re:

Postautor: Julusia » wt lip 11, 2017 2:56 pm

michell pisze:zawsze można kupić zwykły nawilżacz, który można zawiesić na kaloryferze na pewno tańsza alternatywa.

Mam taki ale ostatnio słabo nawilża
Marelljusz
~bywalec

Postautor: Marelljusz » śr lip 12, 2017 1:34 pm

Ja mam, zimą, kiedy powietrze jest suche od grzejników, bardzo się sprawdza. Jest też dobą opcją, jak ma się katar - wystarczy trochę olejków eterycznych dodać i od razu lepiej się oddycha.
pmarek
~nowy na forum
Kontaktowanie:

Postautor: pmarek » czw lip 13, 2017 10:35 am

Używam od kiedy moje dziecko zachorowało na astmę ;) Bardzo dobra oferta:
https://aginstalacje.pl/osuszacze-nawil ... 4_131.html
"Najpierw spĂłjrz na siebie"
moniczkowo1
~nasz przyjaciel

Postautor: moniczkowo1 » czw lip 27, 2017 5:24 pm

Ja zastanawiam się nad zakupem nawilżacza Eldom http://www.eldom.eu/produkt/nawilzacz-nu5-eldom , który posiada dodatkowo funkcję jonizacji pary, dzięki czemu jony dodatnie które są obecne w pomieszczeniu są neutralizowane. Podoba mi się również sam kształt i ogólnie wygląd urządzenia, idealnie wkomponowałby się w moją sypialnię. Bardzo fajne jest również to, że można sobie ustawić wymagany poziom wilgotności w pomieszczeniu, co będzie automatycznie regulowane.
A może ktoś z Was ma ten nawilżacz i może polecić bądź odradzić?
ziemiadocytrusow
~nowy na forum
Kontaktowanie:

Postautor: ziemiadocytrusow » śr sie 09, 2017 9:42 am

dobra sprawa, przydatny przez cały rok
helpful hints
Thyhy
~nowy na forum

Postautor: Thyhy » pn wrz 04, 2017 2:00 pm

A nie lepiej będzie od razu założyć klimę ? Przecież klimatyzacja wrocław ma to do siebie że może też nawilżać powietrze. Jak dla mnie to są dwie pieczenie na jednym ogniu. Latem będziesz sobie dziękował za takie rozwiązanie ;)

Wróć do „Dom i Ogród”