letni ogród dla dzieci

Dom oraz ogród i kwiaty ciekawe porady i rozmowy...

Moderatorzy: Szkorbik, Eliz@, dodocia, michell, moderatorzy

Elyny
~nowy na forum

Re: letni ogród dla dzieci

Postautor: Elyny » pn wrz 04, 2017 7:46 am

Do takich prac to będzie potrzebne dużo ziemi ogrodowej. Kupowanie jej w workach to też średni pomysł, najlepiej będzie jak zamówisz ją w jakiejś firmie. Z tego co wiem Seti Polska prowadzi takie usługi. Przy takiej ilości na pewno wyjdzie to mega tanio także nie masz się czego obawiać ;)
Kamilla86
~bywalec

Postautor: Kamilla86 » sob wrz 09, 2017 6:31 pm

Jesli planujecie ogrod dla dzieci, to wg mnie podstawa to parasol ogrodowy. Rozlozony np nad piaskownica - pozwoli na bawienie sie nawet podczas duzego slonca, czy drobnego deszczu. Dzieki czemu dzieciaki beda mogly spedzac wiecej czasu na dworzu. Teraz sa promocje w roznych sklepach na parasole ogrodowe, spojrzcie np: https://www.litexgarden.pl/parasole-ogrodowe - moze warto kupic teraz na kolejny sezon?
Saberna
~początkujący

Postautor: Saberna » śr wrz 27, 2017 2:42 pm

Według mnie bez wątpienia świetną sprawą jest basen ogrodowy. Oczywiście, trzeba w niego zainwestować, ale lepiej kupić coś droższego na lata niż byle co na chwilę. Teraz te małe baseny się nie sprawdzają, dzieci z nich wyrastają a taki basen jaki zasugerowałam, będzie cieszył nie tylko dzieci ale także dorosłych.
archidesign
~nowy na forum
Kontaktowanie:

Postautor: archidesign » pt paź 06, 2017 2:20 pm

mieliśmy w ubiegłych sezonach basen rozporowy z castoramy, super się sprawdził

źródło obrazu
lolita
~nasz przyjaciel

Postautor: lolita » pt paź 06, 2017 9:33 pm

Warto tak zaaranżować ogród by cieszył zarówno oko jak i dzieci bo będą miały gdzie się bawić. Nie jest to proste jednak korzystając z porad zamieszczonych w tym https://fajnyogrod.pl/porady/tulipanowi ... -ogrodowe/ serwisie jak najbardziej możliwe. Ja bardzo często korzystam z takich miejsc bo one pozwalają mi na więcej. Z pogłębioną wiedzą można zrobić na prawdę o wiele więcej :)
Misiaczka85
~nowy na forum

Postautor: Misiaczka85 » pt paź 06, 2017 10:11 pm

Taki basenik mały dla dzieci jest dobrym rozwiązaniem, mają dużą frajdę z tego
archidesign
~nowy na forum
Kontaktowanie:

Postautor: archidesign » wt paź 10, 2017 11:06 am

dokładnie, a lata ostatnio sa upalne

spróbuj tutaj
Hamak
~nowy na forum

Postautor: Hamak » wt paź 10, 2017 5:11 pm

Czy ja wiem czy takie upalne, to do takich nie należało, może jakiś tydzień był..
Arkadiusz1
~nowy na forum

Postautor: Arkadiusz1 » sob paź 14, 2017 1:02 pm

Akurat w ogrodzie letnim powinniście koniecznie zadbać o to, by dzieciaki były bezpieczne. Wiem, że wiele osób słusznie w tym celu stawia odpowiednie parasole ogrodowe. To zapewnia maluchom ochronę przed słońcem i pozwala na bezpieczną zabawę. Warto pomyśleć nad tym konkretniej.

Wróć do „Dom i Ogród”