organizacja wesela

Zaręczyny, ślub i wesele. Porozmawiajmy o nowej drodze życia...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

marcheweczka
~nowy na forum

Re: organizacja wesela

Postautor: marcheweczka » pn paź 30, 2017 2:22 pm

Nigdy w życiu nie wzięłabym pożyczki na wesele. Imprezę trzeba zrobić taką, na jaką stać młodych (ewentualnie z pomocą rodziców). Znajoma zorganizowała skromną imprezę na 10 tysięcy i też wszyscy bawili się świetnie, więc naprawdę nie ma co wydziwiać.
korecz
~nowy na forum

Postautor: korecz » czw lis 02, 2017 5:45 pm

Fajnym gestem na każdym weselu jest podziękowanie gościom za przybycie na całą uroczystoć. W tym celu polecam wam sprawdzić ofertę takich oto czekoladek, które moim zdaniem świetnie pasują na tą okoliczność: http://www.karmello.pl/pl/na-wesele/ - sprawdźcie sami!
Pitet
~nowy na forum

Postautor: Pitet » śr lis 08, 2017 9:30 am

Pewnie będzie Ci potrzebny jakiś dobry zespół muzyczny Warszawa. Fajnie gra zespół Kanon. Od kilku lat grają imprezy i z tego co wiem cieszą się nie słabnącą popularnością. Wydaje mi się że najlepiej brać właśnie takie sprawdzone osoby ;)
Katamaran
~nowy na forum

Postautor: Katamaran » śr lis 08, 2017 3:57 pm

Organizacja wesela to ważne i poświęcające sporo czasu zajęcie dlatego dobrze zacząć od miejsca, które zapewni całą atmosferę- www.hotelponiatowski.pl/ w tym hotelu napewno jej nie zabraknie. Propozycja dobra dla par z Warszawy i okolic ale nie tylko bo obiekt jest warty tego by wybrać go na ten cel. W ofercie skomponowanej na wesele przewidziany jest bogaty asortyment potraw i napoi oraz możliwość stworzenia stołów tematycznych. Ogólnie całość na duży plus.
kasia.pa
ekspert od rozmów

Postautor: kasia.pa » czw lis 30, 2017 12:33 pm

Dlatego warto mieć też kogoś, kto nam w tym pomoże. Słyszałam, że organizacją wesela w górach zajmuje się Złoty Groń (wesele-w-gorach.pl). Oczywiście zapewniają jedzenie, dekorację sali, ale także oferują różnego rodzaju rozrywki, więc przynajmniej to mielibyście już z głowy.
badibo
~nowy na forum

Postautor: badibo » pt gru 01, 2017 3:07 pm

Jeśli ktoś szuka takiego ogólnego poradnika dotyczącego organizacji wesela gdzie będą informacje krok po kroku co zrobić i o czym nie można zapomnieć to polecam zajrzeć tutaj: https://www.planujemywesele.pl/poradnik - fajnie i przystępnie napisane, można sobie poukładać temat w głowie :)
musialka
stale na forum

Postautor: musialka » pn gru 04, 2017 11:32 am

Organizacja wesela z reguły nie jest łatwym zadaniem. Istnieje wiele zadań, które musimy dopiąć na ostatni guzik. Warto więc poszukać pomysłów i inspiracji w sieci. Mnóstwo ciekawostek nie tylko na temat zaproszeń znajdziecie na stronie http://zaproszenia-slubne.org/. Na pewno warto rzucić okiem.
córeczka
forumowicz

Postautor: córeczka » śr gru 06, 2017 1:41 pm

Należy nie zapominac o zaproszeniu gości z odpowiednim wyprzedzeniem. Ja bym wybrała zaproszenia ślubne vintage są niepowtarzalne https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/now ... e/vintage/ Tu znajdziecie ich ciekawe propozycje. To naprawdę małe dzieła sztuki. Szykowne, oryginalne wzory zachwycą zapraszanych gości. Każdy znajdzie zaproszenie w swoim guście. Wybór duży a ceny niewysokie. Jak patrzę na te propozycje to mi żal, że gdy ja ślubowałam, to takich zaproszeń nie było.
rodzinnna
~nowy na forum

Postautor: rodzinnna » czw gru 07, 2017 12:31 pm

Podobno jest taki zawód jak projektant ślubu. :) Ja jednak podeszłabym do tego na spokojnie i z planem. Dzięki podziale obowiązków można naprawdę dużo działać, a część informacji można zdobyć przez sieć. Teraz są nawet strony w sieci poświęcone tortom na zamówienie z dostawą - tutaj link do jednej z nich. Dzięki temu tort będzie zgodny z oczekiwaniami i dostarczony w samą porę. :) Część obowiązków może spaść też na rodziców - w końcu mają jakieś doświadczenie życiowe i z chęcią pomogą w przygotowaniu tak dużego przedsięwzięcia.

Wróć do „Ślub i wesele”