Jakie atrakcje na wesele?

Zaręczyny, ślub i wesele. Porozmawiajmy o nowej drodze życia...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

danutkatka
~nowy na forum

Re: Jakie atrakcje na wesele?

Postautor: danutkatka » pt wrz 08, 2017 9:33 am

Na poprawiny jest dużo dzieci bardzo fajne są animatorki, ostatnio spotkaliśmy się na dwóch weselach z takim czymś i naprawdę super.
TerazLive
~nowy na forum

Postautor: TerazLive » śr wrz 13, 2017 2:37 pm

Jeśli potrzebujesz dobrego zespołu to zajrzyj tutaj: http://terazlive.pl
Zawsze wynajmujemy ich na eventy i jesteśmy zadowoleni. Myślę, że i Wy będziecie. Polecam.
Diana345
~nowy na forum

Postautor: Diana345 » pn wrz 18, 2017 3:39 pm

No tak, kwestia dobrej muzyki jest bardzo ważna. Podczas wesela mojej siostry przez to część osób wyglądała na niezbyt zadowolonych na początku. Natomiast później to już nikomu nie przeszkadzało.
Kleofas143
~nowy na forum

Postautor: Kleofas143 » śr wrz 27, 2017 7:47 am

Może coś oryginalnego ? Na przykład jakiś band i wodzireja którzy robią jakieś fajne gry ? :)
Ruth
~nowy na forum

Postautor: Ruth » śr wrz 27, 2017 9:35 am

Fotobudka to świetny pomysł na weselną atrakcję, do tego księga gości z powklejanymi do niej zdjęciami to genialna pamiątka. Ciekawym pomysłem są też pokazy barmańskie, ale ich koszt jest zwykle dość spory. Można też zakupić zimne ognie i wyjść z nimi po zmroku na zewnątrz, efekt jest na prawdę piękny, gdy każdy gość trzyma iskrzący się drucik, a i zdjęcia wychodzą przy tym bajeczne.
qianaa6
~nowy na forum

Postautor: qianaa6 » pt wrz 29, 2017 1:47 pm

Także uważam, że fotobudka będzie dobrym pomysłem. Polecam także pokazy barmańskie. Co do miejsca na wesele, to wybrałabym jakiś hotel - ze względu na nocleg dla gości. Ważne, aby miejsce było eleganckie i przestronne, z dobrym cateringiem i profesjonalną obsługą, w okolicy Warszawy nada się Hotel Afrodyta, tu http://www.afrodytaspa.pl/wesela jest trochę o tym miejscu.
Jagoda12
~nowy na forum

Postautor: Jagoda12 » wt paź 03, 2017 2:43 pm

A co powiecie na pokazy par tanecznych? Mamy możliwość wynajęcia takiej pary, by przy okazji zabawy, pouczyła gości i pokazała co potrafi. Wiem, że rzadko kto decyduje się na taki krok, ale pomyślałam, że to z pewnością poruszy "sztywniejszą" część rodziny. Myślicie że się spodoba? Ja mogę mie w głowie swoje mniemanie, ale jeśli okaże się tu na forum, że to średni pomysł, to go zarzucę. W końcu wesele jest i dla nas i Dla GOŚCI.
julian3651
~nowy na forum

Postautor: julian3651 » śr paź 18, 2017 4:10 pm

A może byście tak wymyśleli coś czego jeszcze nigdy nie było ? :) Jakieś swoje autorskie gry i zabawy czy coś w tym stylu ? :)
Terfins
~nowy na forum

Postautor: Terfins » pn lis 13, 2017 1:02 pm

Myślę, że jak załatwisz na wesele live band to będzie to całkiem ciekawa atrakcja. Jak zespół gra na żywo to jest super.

Wróć do „Ślub i wesele”