Gdzie kupię włoskie tkaniny do szycia

Ach te nasze hobby, o książkach filmie i innych...

Moderatorzy: Szkorbik, Eliz@, dodocia, michell, moderatorzy

arielka
forumowicz

Gdzie kupię włoskie tkaniny do szycia

Postautor: arielka » śr wrz 30, 2015 9:45 am

Cześć. Czy ktoś tutaj może szyje? W jakich sklepach zamawiacie materiały? Chciałabym złożyć zamówienie ale zależy mi na czymś naprawdę porządnym.
Mam ochotĂŞ na ... czekoladĂŞ!
silje
forumowicz

Re: Gdzie kupię włoskie tkaniny do szycia

Postautor: silje » ndz paź 04, 2015 10:45 am

arielka pisze:Cześć. Czy ktoś tutaj może szyje? W jakich sklepach zamawiacie materiały? Chciałabym złożyć zamówienie ale zależy mi na czymś naprawdę porządnym.

Możesz zajrzeć sobie tutaj:
http://shop.odonati.pl/

Ewentualnie poszperać trochę na allegro ale w powyższym sklepie jest większy wybór. Są tam prawdziwe włoskie tkaniny. Ceny może nie są takie niskie ale wszystko jest bardzo dobrej jakości. Jeśli nie potrzeba Ci jakiejś tkaniny w dużej ilości to proponuję zajrzeć sobie do działu z końcówkami. Można tam znaleźć materiały 70% taniej.
Strach to czasem brzydka rzecz. Nie pozwala ci doznawaĂŚ najpiĂŞkniejszych chwil.BĂŞdzie Twoim przekleĂąstwem, jeÂśli go nie pokonasz.
marysia8383
forumowicz

Postautor: marysia8383 » wt paź 13, 2015 1:38 pm

Bardzo fajne tkaniny do szycia ubrań można kupić w sklepie Cotton Bee . Wybór od różnego gatunku materiału i kolorów mnóstwo do wyboru. Według mnie każdy znajdzie coś dla siebie do szycia.
myszkaaa
~nasz przyjaciel

Postautor: myszkaaa » pn lut 20, 2017 6:29 pm

Ja polecam sklep internetowy https://materialytkaniny.pl/ zawsze zamawiam tam tkaniny i zawsze jestem zadowolona. Tkaniny dobrej jakości i w dobrej cenie. Szybka realizacja zamówień i zawsze doradzą przy zakupie. Ja polecam.
oliqu4
~nowy na forum

Postautor: oliqu4 » czw mar 23, 2017 9:08 am

Poszukaj na włoskim portalu aukcyjnym
https://ns.taxi
ul. Samotna 2
33-307 Nowy Sącz, POLAND
Bilbana
~nowy na forum

Postautor: Bilbana » pn kwie 10, 2017 6:22 pm

myszkaaa pisze:Ja polecam sklep internetowy

Ten sklep internetowy nie wysyła towaru dhl-em :( Szkoda :( A przynajmniej nic o tym nie napisali. Chyba im podrzucę info jak wysłać paczkę kurierem dhl, bo chciałabym tam zrobić zakupy, a nie chcę wybierać innego kuriera...
lnianaJa
~nowy na forum

Postautor: lnianaJa » pt sie 18, 2017 10:33 am

Nie wiem, gdzie można kupić włoskie tkaniny, ale ten tkaniny lniane sklep posiada szeroki wybór polskich tkanin. Myślę, że nasze polskie tkaniny lniane są niedoceniane dostatecznie.
Phiru
~nowy na forum

Postautor: Phiru » wt wrz 05, 2017 7:51 am

Do takich tkanin to już potrzebny jest lepszy sprzęt. Z tego co wiem maszyna janome bardzo dobrze sobie radzi z ich tkaninami. Pomyśl o niej w pierwszej kolejności, no bo po co ci materiał którego nie możesz wykorzystać ;)

Wróć do „Hobby”