Kiedy piesek odejdzie:(

Masz zwierzaczka?? Piesek, kotek a może rybki? Tu pogadasz o nich!!

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, moderatorzy

Marzeczek
fanatyk forum

Kiedy piesek odejdzie:(

Postautor: Marzeczek » pn sty 14, 2008 8:10 pm

Mojego pieska nie ma juz od 20 grudnia.
Dla mnie to był ciężki okres i dlatego mniej sie m.in udzielalam na forum.
Był chory bo już nie widział ,nie miał wechu i oprócz tego codziennie zalatwiał sie w domu bo chyba nie kojarzył gdzie wogóle jest :?
Jeszcze rok temu całkiem dobrze sie trzymał a potem nagle ....nie wiem co sie stalo ale zniknął mi spod sklepu bo chyba juz miał dość słuchania o tym że mamy zamiar go uspić.
Dzieci o dziwo dobrze to zniosły.Paula jest twarda ja tata a Weronika cały czas czeka bo jak mówi "on sie zgubił ale na pewno wróci do nas"
Tylko ja chyba nie potrafie z Tym sobie do końca poradzić.
Kochałam go naprawdę.
Dzisiaj wyrzuciłam jego miseczki,które cały czas czekały....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
michell
Site Admin
Kontakt:

Postautor: michell » wt sty 15, 2008 10:29 am

przykra sprawa :(
ObrazekObrazek
aniela06
~nowy na forum

Postautor: aniela06 » czw maja 08, 2008 6:51 pm

mi tydzien temu skradzono moja czarna perelke... Shadow tak sie wabil.. i wiesz miseczki nadal czekaja tez..
stracilam rok temu mojego innego pieska.. mial 10 lat i glupi sasiedzi na dzialce przezucili kosci z kurczaka przez plot do nas.. :cry: Nurcik.. odszedl przez to... a pocieszeniem dla mnie byl wlasnie Shadow.. a teraz nie mam ani jego ani tamtego.. :cry:
zebym wiedziala jak wstawic fotke bym Ci pokazala Shadowa.. mial tylko 10 miesiecy.. :cry:
Obrazek

Wróć do „Nasze Zwierzaki”