Prawnik w sprawie rozwodowej

Moja rodzina sie rozpada, co dalej ? co dziecko czuje gdzy rodzice sie rozchodza?

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

jaro83
~nowy na forum

Prawnik w sprawie rozwodowej

Postautor: jaro83 » pt lut 10, 2017 9:13 am

Nie jest to czas, który miło wspominam z wiadomych przyczyn, jednak muszę podziękować i jednocześnie polecić kancelarię prawną: http://slupinska.eu/, która pomogła mi podczas rozwodu tak bardzo jak to tylko było możliwe. Zadbali o wszystkie szczegóły, odciążyli mnie z całego trudu podczas toczenia się sprawy.
monialis
stale na forum

Re: Prawnik w sprawie rozwodowej

Postautor: monialis » pt lut 24, 2017 3:39 pm

Zgłoś się do Lex Kancelaria: http://www.lexkancelaria.pl/. U nich pracują sami świetni prawnicy. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych kancelarii w stolicy. Jestem pewna, że doradzą Ci w każdej sytuacji, co robić.
rzumbal
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: rzumbal » wt lut 28, 2017 12:50 am

Według prawa polskiego przesłanką rozwodu jest trwały i zupełny rozkład małżeństwa . Mimo istnienia wszystkich przesłanek dopuszczalności rozwodu, nie można go udzielić, jeżeli z jego powodu ucierpiałoby dobro małoletnich dzieci lub jeżeli udzielenie rozwodu byłoby sprzeczne z zasadami współżycia społecznego. Polecam kancelarię prawną gdzie udzielają porad prawnych Rozwód separacja adwokat prawnik Poznań Łódź radca prawny
stefan223
~nowy na forum

Postautor: stefan223 » śr mar 08, 2017 10:46 am

bez prawnika nie da się rady
kosanoztra
~początkujący

Postautor: kosanoztra » wt mar 14, 2017 7:57 pm

Z niektórymi sprawami niestety nie jesteśmy sobie w stanie poradzić samemu. W tej kwestii akurat pomoc radcy prawnego okaże się niezbędna. Warto jednak wybrać kogoś, kto cieszy się dobrymi opiniami i zna się na tym co robi. Zerknij sobie tu http://radcaprawny-opole.pl/uslugi/ . Na pewno będziesz zadowolona.
krakpak
~nowy na forum

Postautor: krakpak » ndz mar 19, 2017 5:03 pm

Szukam takiego prawnika - na pewno sprawdzę.
franio111
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: franio111 » pn mar 20, 2017 12:49 pm

W rzeszowie mogę polecić kancelarię: http://www.ckkp.pl/, jestem bardzo zadowolony z tego przykrego okresu życia
olgaa884
~początkujący

Postautor: olgaa884 » pn mar 20, 2017 1:44 pm

Z pewnością wynajęcie adwokata lub prawnika do sprawy rozwodowej pomoże uzyskać lepsze warunki w sądzie, pomoże też przyśpieszyć rozwód i znacznie go ułatwi. Warto poszukać adwokata, który ma praktyczne doświadczenie w takich sprawach, to wiele ułatwi, w Jastrzębiu-Zdroju warto sprawdzić Patryka Riedela, ma dobre opinie w mieście, na adwokat jastrzębie zdrój rozwód jest o nim więcej.
Myskatos
~początkujący

Postautor: Myskatos » wt mar 21, 2017 4:35 pm

Doskonale Cię rozumiem... Gdyby nie dobry adwokat, to pewnie mąż wykończyłby mnie w sądzie... To kawał drania... Na szczęście z pomocą adwokata udało mi się zadbać o swój majątek i swoje prawa. Sprawdź tę kancelarię - sprawa o rozwód warszawa Zaopiekowali się mną perfekcyjnie.
frek22
~nowy na forum

Postautor: frek22 » śr mar 22, 2017 7:15 pm

A ja każdemu polecam przede wszystkim próbę zawarcia ugody. Niestety sprawa sądowa tego typu nie tylko dużo kosztuje pieniędzy ale przede wszystkim zdrowia.
Gaadulec
~nowy na forum

Postautor: Gaadulec » pn kwie 03, 2017 12:07 pm

Przecież często i gęsto można teraz spotkać się z konsultacjami online itp. Mi w rozwodzie pomagał adwokat Wągrowiec z którym właśnie zacząłem od konsultacji online, początkowo były to maile, później rozmowy na skype. Spotkaliśmy się dopiero na sali sądowej. Bardzo miły człowiek. Wszystko wiedział, był przygotowany do rozprawy. Dzięki niemu wygrałem, ba nawet przyznali mi prawo do opieki nad córką. Ale też nie zbankrutowałem na dojazdach do jego kancelarii, co uważam za wielki plus. Wygoglujcie sobie go, może komuś się przyda :)
pilecka_anna
~nowy na forum

Postautor: pilecka_anna » wt kwie 04, 2017 5:58 am

a po co ci prawnik
miroslaw.witkosz
~nowy na forum

Postautor: miroslaw.witkosz » wt kwie 04, 2017 8:39 am

to jest według mnie trudna sprawa
olkaa
~początkujący

Postautor: olkaa » wt kwie 04, 2017 10:18 am

Moją koleżankę to niestety niedługo czeka. Nie wiem, jak jej pomóc, bo sytuację ma ciężką. Przydałby się naprawdę dobry adwokat. Kogo możecie polecić z Warszawy lub okolic? Trafiłam na stronę tej kancelarii http://prawnikgrodzisk.pl/ , widzę, że zajmują się rozwodami. Korzystaliście może z ich usług?
olkaa
~początkujący

Postautor: olkaa » wt maja 23, 2017 12:11 pm

Bez dobrego prawnika ani rusz w przypadku rozwodu. Rozwód wiąże się z wieloma różnymi kwestiami, jak podział majątku, alimenty itd., więc lepiej mieć kogoś, kto zna się na temacie. Na pewno warto skorzystać z pomocy kancelarii Zaufany Prawnik, bo zajmują się sprawami rozwodowymi i wszystkim, co z tym związane.

Wróć do „Rozwód w Rodzinie”