Szukam dobrego pilingu

ja być piękną i zadbaną

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

Bolek7783
stale na forum

Re: Szukam dobrego pilingu

Postautor: Bolek7783 » śr cze 14, 2017 8:01 am

Uważam, że peelingów powinny używać panie w każdym wieku. Ważne jednak, by dobrze dobrały kosmetyk do rodzaju cery. Jeżeli jest ona cienka i wrażliwa, warto w tej sprawie poradzić się dermatologa. Zdecydowanie natomiast odradzam złuszczanie domowe przy kłopotach z trądzikiem młodzieńczym lub różowatym. W takiej sytuacji lepiej oddać się w ręce lekarza. On zadecyduje, czy możemy poddać się zabiegowi gabinetowemu. Jeżeli jednak nie mamy takich problemów, używajmy regularnie peelingów domowych - nawet dwa razy w tygodniu w przypadku skóry tłustej i dwa razy w miesiącu przy skórze normalnej, suchej lub wrażliwej. Dla mojej skóry najlepszy jest peeling gruboziarnisty z morską algą firmy https://lirene.pl/produkty/pielegnacja- ... ziarnisty/ Peeling gruboziarnisty z morską algą pomaga zapewnić głębokie oczyszczenie porów, zmniejszenie ich widoczności i usunięcie nadmiaru sebum sprawiając, ze skóra staje się idealnie gładka, odświeżona – bez uczucia wysuszenia. Dodatkowo niezwykle skutecznie usuwają martwe komórki naskórka i dogłębnie oczyszczają pory.
bionigree
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: bionigree » śr cze 14, 2017 2:43 pm

michell pisze:Mam wrażliwą skórę ale pilingi enzymatyczne mam wrażenie że się nie sprawdziły. Polecicie coś?

Jeżeli masz wrażliwą skórę głowy tym bardziej nie powinnaś korzystać z peelingów mechanicznych. Peeling mechaniczny z pewnością da szybsze efekty, ale może powodować podrażnienia skóry. Jeżeli wahasz się, serdecznie zapraszamy do poczytania tego artykułu, w którym wskazaliśmy różnice między oboma typami peelingów: https://www.bionigree.pl/blog/artykuly-kosmetyczne/peeling-enzymatyczny-a-peeling-mechaniczny-skory-glowy

Niezależnie od tego serdecznie zapraszamy do wypróbowania naszego peeling enzymatycznego w postaci serum oczyszczającego do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01. To produkt o delikatnym działaniu. Cieszy się bardzo dobrą opinią nie tylko wśród naszych klientów, ale również klientów gabinetów trychologicznych, salonów kosmetycznych i SPA w których wykorzystuje się go do zabiegów oczyszczających skalp.

Posiadamy bezpłatny zestaw próbek kosmetyków, w którym jest m.in. próbka ww. serum. Można go zamówić poprzez nasz internetowy sklep trychologiczny.

Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi :)
Jesteśmy BIONIGREE - produkujemy naturalne kosmetyki trychologiczne
julinda
~nowy na forum

Postautor: julinda » śr lip 26, 2017 9:24 am

Najlepiej, jeśli skóra raz na jakiś czas zostanie poddana peelingowi. Mam na myśli taki specjalistyczny, w gabinecie kosmetycznym. Przykładem jest chociażby pelling koralowy, a wykonacie go np. w tym salonie urody: http://bio-derma.pl/ . Jest połączeniem morskich roślin, minerałów i soli. Tworzy on naturalny lifting twarzy, zmniejsza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia skóry, trądzik i blizny i pobudza skórę do zwiększania wchłaniania składników aktywnych. Zabieg jest oczywiście w pełni bezpieczny, a myślę, że Wasza skóra będzie zachwycona :)
Saberna
~początkujący

Postautor: Saberna » czw sie 03, 2017 5:58 pm

Musisz na początek przeanalizować jaki masz typ skóry, tak by nie przesuszyć jej ani nie przetłuścić. Przeczytaj treści zawarte w https://rodzinazdrowia.pl/na-czym-poleg ... nowo-wodny , taki peeling jest najlepszym rozwiązaniem. Oksybrazja jest określana jako peeling tlenowo-wodny, gdyż efektem tego zabiegu jest usunięcie zanieczyszczeń. Idźcie do sprawdzonej kosmetyczki, która bez przeszkód wykona taki zabieg.
rarara18
~bywalec

Postautor: rarara18 » wt wrz 12, 2017 8:30 am

julinda pisze:Najlepiej, jeśli skóra raz na jakiś czas zostanie poddana peelingowi. Mam na myśli taki specjalistyczny, w gabinecie kosmetycznym. Przykładem jest chociażby pelling koralowy . Jest połączeniem morskich roślin, minerałów i soli. Tworzy on naturalny lifting twarzy, zmniejsza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia skóry, trądzik i blizny i pobudza skórę do zwiększania wchłaniania składników aktywnych. Zabieg jest oczywiście w pełni bezpieczny, a myślę, że Wasza skóra będzie zachwycona :)

hmm, ciekawa sprawa, chociaż ja skusiłabym się raczej na pełny, bezinwazyjny lifting. Np takimi falami radiowymi na twarz jak tu w Warszawie robią. Co myślicie o tego typu zabiegu?
Solifaros
~nowy na forum

Postautor: Solifaros » śr wrz 13, 2017 7:48 am

Mi bardzo dobre rozwiązanie poleciła dermatolog dr Natalia Romaszkowa , chodzę do niej od dłuższego czasu i jestem naprawdę zadowolona. Ma ogromną wiedzę na temat skóry, zabiegów i leków które można stosować. Polecam ją w 100 procentach.
krettka
~nowy na forum

Postautor: krettka » pt paź 27, 2017 12:52 pm

Szukasz dobrego peelingu a próbowałaś CARBO DETOX bielendy? To taka pasta węglowa do mycia twarzy 3 w 1 (pasta, peeling, maseczka)

Wróć do „Uroda”