wakacje

wakacje, wypoczynek, urlop

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, moderatorzy

agus123
~nowy na forum

Re: wakacje

Postautor: agus123 » pt lis 10, 2017 10:49 pm

Szczerze? Za granicę zamierzam pojechać dopiero wtedy, gdy zobaczę wszystko, co warte zobaczenia w Polsce. Najbliższy urlop chcę spędzić w Krośnie, gdyż patrząc na ten spis: ciekawe miejsca Krosno, znajduje się w nim wiele atrakcji (Muzeum Podkarpackie i Muzeum Rzemiosła to tylko niektóre z nich).
Krosias
~nowy na forum

Postautor: Krosias » pn lis 13, 2017 1:56 pm

Ja zdecydowałam się w tym roku na tanie apartamenty ustroń o nazwie Willa Korea i muszę przyznać, że dawno nie miałam tak udanych wczasów, było świetnie całe dwa tygodnie beztroskiego życia, coś pięknego.
Krosias
~nowy na forum

Postautor: Krosias » pn lis 13, 2017 1:56 pm

Ja zdecydowałam się w tym roku na tanie apartamenty ustroń o nazwie Willa Korea i muszę przyznać, że dawno nie miałam tak udanych wczasów, było świetnie całe dwa tygodnie beztroskiego życia, coś pięknego.
Niemen1
~nasz przyjaciel

Postautor: Niemen1 » czw lis 16, 2017 10:55 am

Ja niestety nie mam takiego komfortu, że mogę całkowicie samodzielnie planować wakacje. Mam bowiem już dosyć dużą pannę (12 lat) w domu i muszę tak zaplanować urlop, aby spędzić z nią trochę czasu i jeszcze zaplanować jej resztę wakacji. Od czego jednak są kolonie :), na szczęście dzięki takiemu rozwiązaniu we w miarę przystępnej cenie mogę zorganizować swojej Julce wakacje. W tym roku Julcia spędziła dwa tygodnie nad polskim morzem i wróciła naprawdę zadowolona, dodatkowo zawiązała kilka znajomości, które utrzymuje do dziś i ja mogę się z tego tylko cieszyć. Jakbyście któraś z forumowiczek-mam była zainteresowana tematem, to odsyłam do tej strony - https://www.atas.pl/
chobotdesign
~nowy na forum

Postautor: chobotdesign » sob lis 25, 2017 5:40 pm

Jeśli chodzi o hotele to zajrzyjcie tutaj https://travelist.pl/ a na pewno znajdziecie wiele fajnych propozycji, które przypadną wam do gustu. Wiele krajów na liście oraz różne standardy - każdy znajdzie coś dla siebie.
wilkakora
~nowy na forum

Postautor: wilkakora » śr sty 10, 2018 8:30 am

świetnie zapowiada się weekend na Słowacji w basenach termalnych. :)
Kermit
gaduła 1 klasy

Postautor: Kermit » pt sty 12, 2018 12:04 pm

O wakacjach jeszcze nie myślimy, ale pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie
garfal
~nowy na forum

Postautor: garfal » pn sty 22, 2018 10:40 am

Na mnie już czeka szkoła windsurfingu hel. Chcę się w tym roku nauczyć pływać na desce :)
jjusti18
forumowicz

Postautor: jjusti18 » ndz lut 04, 2018 9:43 am

Brzmi ciekawie, ale jeżeli chodzi o mnie to ja w tym roku postawiłam na tropikalne miejsca i mam w planach wybrać się na Dominikanę, a dokładnie chce zobaczyć półwysep Samana. Właśnie odkryłam super ofertę wycieczki Samana na platformie Rajskie Wycieczki. Dowiedziałam się, że wybierając tą opcję będę mogła zobaczyć niezwykły wodospad El Limon, dwie piękne plaże półwyspu Samana. W dodatku otrzymam wyżywienie takie jak obiad czy przekąski oraz wszelkie napoje.
eleonor23
~bywalec

Postautor: eleonor23 » czw lut 08, 2018 12:28 am

Chcąc wybrać się na wakacje często trzeba liczyć się z koniecznością lotem samolotem. Wiele osób, które chcą opuścić kraj na jakiś czas nie wiedzą, co zrobić ze swoim samochodem. Otóż, nieopodal lotnisk często działają strzeżone parkingi, które za niewielką opłatą są w stanie przechować nasz samochód. W Warszawie, nieopodal Lotniska Chopina jest to https://www.parking-lotnisko.pl/

Wróć do „Turystyka i Rekreacja”