Kompleksowa obsługa firm - sprzątanie

nowości i nformacje z innych dziedzin niż powyższe

Moderatorzy: Szkorbik, Eliz@, dodocia, michell, Marzena, hexi, moderatorzy

nolcia14
~nowy na forum

Kompleksowa obsługa firm - sprzątanie

Postautor: nolcia14 » wt lut 21, 2017 11:41 am

Przedsiębiorstwo Clar System http://www.clarsystem.pl/serwis/uslugi-porzadkowe/ oferuje kompleksowe usługi porządkowe dla firm i placówek medycznych, ochronę mienia, wynajem sprawdzonych i wykwalifikowanych pracowników, serwis oraz konserwację instalacji budynkowych. Klientami Clar System są galerie handlowe, budynki administracji publicznej, placówki służby zdrowia, centra logistyczne, zakłady produkcyjne, hotele, banki, biurowce. Placówki w wielu miastach Polski.
musialka
stale na forum

Re: Kompleksowa obsługa firm - sprzątanie

Postautor: musialka » wt lut 28, 2017 11:44 am

A słyszeliście o takiej stronie w internecie jak Pozamiatane: https://pozamiatane.pl/? To strona, na której można znaleźć ogłoszenia sprzątaczy. Nie musimy obawiać się o koszta - każdy ma taką samą z góry ustaloną stawkę. To świetne rozwiązanie jeśli chodzi o sprzątanie firm czy mieszkań.
sowa
~nasz przyjaciel

Postautor: sowa » sob kwie 22, 2017 6:58 pm

Jeśli ktokolwiek z Was poszukuje ofert pracy sprzątania w domach czy biurach, to możecie zarejestrować się na stronie Kochajidbaj.pl
Ja do tej pory nie znałam tego serwisu ale moja koleżanka znalazła za jego pomocą pracę. Wystarczy zarejestrować się i wypełnić swój profil. Warto skorzystać :)
Giqus
~nowy na forum

Postautor: Giqus » pt kwie 28, 2017 8:32 am

Najlepiej na własną rękę szukać klientów bo inaczej zarabia się 7 zł na godzinę
Kermit
gaduła 1 klasy

Postautor: Kermit » pt maja 19, 2017 11:11 am

Jeżeli jest taka potrzeba, to oczywiście warto zatrudnić odpowiednią firmę, ewentualnie sprzątaczkę na etat.
Pelania
~początkujący

Postautor: Pelania » wt maja 23, 2017 10:20 am

sowa pisze:Jeśli ktokolwiek z Was poszukuje ofert pracy sprzątania w domach czy biurach, to możecie zarejestrować się na stronie Kochajidbaj.pl
Ja do tej pory nie znałam tego serwisu ale moja koleżanka znalazła za jego pomocą pracę. Wystarczy zarejestrować się i wypełnić swój profil. Warto skorzystać :)

Jeśli ktoś z Was znajdzie już zlecenia i będzie potrzebować chemię do mycia okien, chemię do mycia elewacji czy nawet zwykłe mopy, szczotki, ściereczki itp., bardzo wiele w tej materii
ma do zaoferowania sklep dlaalpinisty.pl, z resztą przejrzyjcie stronę sami, jest cały jeden dział z ofertą dla firm sprzątających https://www.dlaalpinisty.pl/wyposazenie ... zatajacych
mimka86
gaduła 1 klasy

Postautor: mimka86 » wt maja 23, 2017 6:24 pm

W większych firmach na pewno coś takiego się przyda.
ela1595
~nowy na forum

Postautor: ela1595 » czw sie 24, 2017 12:28 pm

W mojej firmie zamiast zatrudniać nowe osoby zakupiono maszynę czyszczącą. O takie coś https://www.elinea.com.pl/Maszyny-czyszczace . Idealnie myje różne powierzchnie. za resztę odpowiadają pracownicy. Ma być po prostu porządek i tyle. Jak na razie takie rozwiązanie się sprawdza :)
Tseme
~nowy na forum

Postautor: Tseme » pn wrz 04, 2017 10:24 am

Bardzo fajną usługą jest pranie wykładzin, np oni http://ecosteam24.com.pl/oferta/pranie-wykladzin/ robią to mega dobrze i szybko. u mnie całość zrobili w godzinę. I niech mi ktoś powie że to się nie opłaca :D
Tsufoloz
~nowy na forum

Postautor: Tsufoloz » czw wrz 28, 2017 12:55 pm

Ja sprzątanie terenów zewnętrznych warszawa jesli jest to oczywiście wiekszy bałagan jak cały ogród po rocznicy ślubu gdzie jest 30 osób :) wole wynająć ekipe bo za pare groszy posprzątają wszystko nawet czasem poprawią roślinki jesli coś się uszkosziło, a ja mam wtedy czas na coś innego :)
Komeer
~nowy na forum

Postautor: Komeer » śr paź 04, 2017 11:15 am

Witam serdecznie ja mogę polecić firmę praniefiran.pl , która profesjonalnie zajmie się waszymi firanami i zasłonami i doprowadzi je do stanu, że wyglądają jak nowe. Korzystam z ich usług już od zeszłego roku i mogę w 100 procentach polecić, są to naprawdę świetni profesjonaliści.
Wegyoze
~nowy na forum

Postautor: Wegyoze » śr paź 11, 2017 8:08 am

U mnie w domu oraz firmie sprząta firma sprzątająca i zawsze wszystko zostawiają bez kurzu i brudu, bardzo jestem zadowolony z ich usług a cenowo wychodzi to tak jak wszędzie a nawet nie wiem czy nie taniej.

Wróć do „Różności”