prezent dla męża

gadżety, technika i to co panowie lubią najbardziej

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

noli
~bywalec

prezent dla męża

Postautor: noli » czw wrz 08, 2016 12:01 pm

Niedługo mój mąż ma imieniny a ja totalie nie wiem co kupić, zastanawiałam się nad czymś do pielęgnacji brody, bo ostatnio ją zapuścil i więcej mu schodiz w łazience na jej przycinaniu itp niż mi na makijaż, fryzurę ;) i trochę mnie to irytuje. Nie cjestem facetem i nie wiem na co zwracac uwae przy takim zakupie.
Ombre_Clothing
~nowy na forum
Kontakt:

Re: prezent dla męża

Postautor: Ombre_Clothing » śr wrz 14, 2016 12:46 pm

Doskonałe pomysły :)
Przy wyborze prezentu dla kogoś bliskiego zawsze warto prześledzić jego zainteresowania i codzienne zmagania. Bo jeżeli nowemu właścicielowi brody przyda się specjalistyczny sprzęt - super! Sądzę, że na pewno będzie zadowolony bo niekoniecznie sam musiał o tym pomyśleć.
Jeżeli jednak szukacie czegoś standardowego ale w swojej prostocie idealnego - zajrzyjcie do nas :cool:
Jesteśmy sklepem internetowym z odzieżą męską. I czy to dres/bluza dla wieczornego biegacza, czy koszula i marynara dla codziennego eleganta - na pewno każdy facet z powodzeniem się u nas odnajdzie. CO WIĘCEJ! Odnajdzie się i mąż i nastoletni syn :)
Zaglądajcie do nas drogie Panie choć na rozeznanie, bo warto nas znać i warto nas odwiedzać. A w internecie jesteśmy tutaj --> www.j.mp/Ombre__PL
Moda męska, o tutaj --> www.j.mp/Ombre__PL :) :)
nisia
stale na forum

Postautor: nisia » czw wrz 15, 2016 5:02 pm

Ostatnio kupiłam mężowi na urodziny butelkę whisky, którą tak bardzo lubi. Prowadzę sklep z alkoholami i od kiedy zamawiam towar z tej hurtowni http://alkohole.eurocash.pl/ jestem pewna ich wysokiej jakości. Poza tym uważam, że alkohol to dobry pomysł na prezent.
musialka
gaduła 1 klasy

Postautor: musialka » wt wrz 20, 2016 12:12 pm

A korzysta z iPada? Jeśli tak to możesz mu kupić designerskie etui na ipada. Nie dość, że fajnie wygląda, to jeszcze świetnie chroni iPada przed różnymi upadkami, czy zarysowaniami. Myślę, że mąż się ucieszy. Wybierz tylko odpowiedni wzór.
monialis
stale na forum

Postautor: monialis » wt wrz 20, 2016 2:07 pm

Może jakiś motoprezent? Faceci lubią bardzo takie gadżety. Najlepiej zajrzyj na stronę sklepu Porsche i rozejrzyj się. Może coś wybierzesz? Decyzja ostateczna należy do Ciebie :) Ja na miejscu męża bardzo bym się ucieszyła z takiego prezentu.
dwaplusdwa
~nowy na forum

Postautor: dwaplusdwa » czw wrz 22, 2016 11:19 am

Zastanawiam się nad zakupem drona dla męża bo oszalał na ich punkcie i od jakiegoś czasu siedzi całymi dniami na Youtube i przegląda jakieś nagrania. Niedługo zbliżają się jego urodziny i chciałam mu zrobić miłą niespodziankę. Nie chcę aby to był jakiś tani chiński bubel, dlatego patrzę na te z wyższej półki i wpadły mi w oko te http://megadron.pl/drony/profesjonalne/yuneec/ – czy macie z nimi jakieś doświadczenia? Kupiłybyście taki prezent swoim facetom?
noli
~bywalec

Postautor: noli » pn wrz 26, 2016 8:41 pm

Wiecie w koncu kupiłam trymer do brody babyliss, mąż bardzo zadowolony, ja zresztą też bo ładnie ma brodę przycięta i szybciej mu to schodzi, nie okupuje już godiznę łazienki, a potrafił się dłużej zbierać ode mnie :D
adik356
forumowicz

Postautor: adik356 » ndz paź 30, 2016 10:56 am

Ja bym chciał dostać coś w stylu jakieś fajnej torby. Więc może twój mąż też. Taka torba męska byłaby fajnym dodatkiem do pracy na śniadanie, dokumenty czy drobiazgi. Wiele teraz facetów stawia na takiego typu torby. Coraz bardziej modne i w różnych fasonach.
Marelljusz
~bywalec

Postautor: Marelljusz » śr lis 02, 2016 2:51 pm

Ja dużo jeżdżę rowerem i dostałem na urodziny od żony fajny tracker http://ikol.pl/nadajnik-gps/pl/system/i ... t.html#284
Bardzo mi się podoba, bo sobie mogę potem sprawdzić gdzie jeździłem, a ona może na przykład sprawdzić, gdzie jestem, jak ja jeżdżę po mieście.
magda906
forumowicz

Postautor: magda906 » wt lis 22, 2016 10:31 pm

Jak mąż lubi dobre kosmetyki to zajrzyj na http://beardman.pl/kategoria/olejki-do-brody mają ciekawe propozycje. A teraz wiele promocji.
myszkaaa
~nasz przyjaciel

Postautor: myszkaaa » sob gru 31, 2016 11:45 am

Butelka whisky ze smoczkiem :) Mój mąż ostatnio zrobił sobie "barek" lepszych trunków z http://sklepzwhisky.pl i tak jak synek ma butelkę mleka ze smoczkiem tak i jemu przydałby się smoczek do tych jego alkoholi.
Marcin2016
~nowy na forum

Postautor: Marcin2016 » śr sty 04, 2017 10:53 am

Uważam, że warto się zainspirować tym artykułem nt. prezentów dla męża :)
http://www.podarujkarte.pl/pomysl-na-prezent/%20niezapomniane-prezenty-rocznice-dla-meza/
rogatka
~bywalec

Postautor: rogatka » ndz sty 08, 2017 9:07 pm

Może coś z biżuterii? zobacz jaka może być biżuteria męska na e-watches.pl sygnety Diesel albo bransolety Guess są bardzo męskie, szczególnie te stylizowane na paski. Mężczyźni coraz chętniej zakładają sobie na ręce coś więcej niż tylko zegarek i naprawdę fajnie to wygląda, ja przynajmniej na takie dodatki zwracam uwagę.
Oliwa
~początkujący
Kontakt:

Postautor: Oliwa » pn sty 09, 2017 9:49 am

Kup mu coś czego jeszcze nie miał. Jak facet to z pewnością przypadnie mu do gustu przejażdżka luksusowym samochodem. Zerknij na stronę http://prezenteria.pl/on/prezent-dla-szwagra/. Znajdziesz tam sporo informacji na ten temat.
MaryAnn84
~nowy na forum

Postautor: MaryAnn84 » pn sty 23, 2017 2:22 pm

Mój facet najbardziej lubi dostawać gadżety elektroniczne. Czasem większe, czasem mniejsze w zależności od aktualnych możliwości i okazji. Ostatnio np. potrzebował stojaka na telefon do samochodu, żeby móc korzystać z GPS. okazało się to bardzo fajnym rozwiązaniem, jako że nie mamy innego GPSa niż ten w telefonie. A to co jeszcze mogę polecić na prezenty, to na przykład portfele skórzane czy dobra koszula z ozdobnymi spinkami do mankietów :)

Wróć do „Męska rzecz”