Przeprowadzka

Dom oraz ogród i kwiaty ciekawe porady i rozmowy...

Moderatorzy: Szkorbik, Eliz@, dodocia, michell, moderatorzy

barubara
~nasz przyjaciel
Kontaktowanie:

Przeprowadzka

Postautor: barubara » czw sie 08, 2013 12:12 pm

Czy podczas przeprowadzek korzystacie z jakiś firm czy robicie to na własną rękę? Ja za tydzień przeprowadzam się z Gdańska do Spoptu i chce wynająć jakąś dobrą firmę. W sieci znalazłam przeprowadzki Gdańsk, mają wielw dobrych opini ale chciałam poznać wasze zdanie na temat tej firmy. Ktoś z was korzystał z ich usług?
e-kropka
gaduła 1 klasy

Postautor: e-kropka » śr mar 12, 2014 9:09 am

Jeżeli mamy możliwość wypożyczenia odpowiedniego samochodu i mamy ludzi, którzy są nam w stanie pomóc, lepiej załatwić to samemu. Wychodzi taniej. Jeżeli nie, pomoc fachowców jest z pewnością wygodniejsza.
grazynka79
~nowy na forum

przeprowadzki gdańsk

Postautor: grazynka79 » czw maja 22, 2014 10:40 am

Jak przeprowadzki to tylko z transport gdańsk, bardzo solidna firma nigdy nie zawiodłem się na ich usługach. Jeżeli ktoś potrzebuje dobrej firmy na terenie trójmiasta to powinien skorzystać z tej:) klienci chwalą sobie profesjonalizm oraz solidność jak ktoś potrzebuje to zostawiam namiary:) strona bogata jest również w ciekawe artykuły które rozjaśnią nam tajniki dobrze i sprawnie wykonanych przeprowadzek. Polecam taką lekturę każdemu:)
magdylena
~nowy na forum
Kontaktowanie:

Postautor: magdylena » czw maja 22, 2014 5:06 pm

Ja korzystałam z tej firmy i było bez zarzutu, za to z uśmiechem, a to bardzo lubię, nie lubię miny "męczenników" :)
Stara prawda mówi ¿ê toner do drukarki powinien byÌ tani
B³ysk to lakier hybrydowy nowoœÌ
szilof
forumowicz

Postautor: szilof » śr cze 04, 2014 9:49 pm

Też korzystałem, mają dobre ceny tylko te dokumenty spedycyjne są wkurzające do wypełnienia, ale cóż taka biurokracja.
milecia
forumowicz

Postautor: milecia » pn cze 23, 2014 12:08 pm

Jak szukacie firmy, która przetransportuje Wam towary na trasie Polska - Grecja - Polska to mam coś dla Was! Na BANEX Transport - http://www.banextransport.pl/. Ich usługi opierają się na wykorzystaniu najnowszej technologii informatycznej oraz rozbudowanej floty ciężarówek. Polecam Wam, bardzo solidna firma :)
szabi
forumowicz

Postautor: szabi » czw lip 31, 2014 11:16 am

Moim zdaniem przeprowadzka na własną rękę, to dość męcząca sprawa. Lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy znają się na rzeczy - im na pewno pójdzie to o wiele sprawniej. Aktualnie czytam artykuł o transporcie do Anglii, bo będę musiała się tam przeprowadzić, a tym samym skorzystać z usług jakiejś firmy przeprowadzkowej. Mam nadzieję, że uda mi się to załatwić.
enina
forumowicz

Postautor: enina » czw gru 04, 2014 7:00 pm

Ja korzystałam z usług firmy Fortis http://www.fortis-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-miedzynarodowe.html Organizują przeprowadzkę od a do z. Obsługują kraje Unii Europejskiej oraz strefy Schengen.
A jak to działa?
Po kolei odbywało się to tak: najpierw wycena, podpisanie umowy, następnie dostarczyli kartony do spakowania, sami zabezpieczyli meble i sprzęt elektroniczny. Wszystko było objęte gwarancją i ubezpieczeniem na wypadek przypadków losowych. Wszystko dotarło cało i bezpiecznie i oczywiście panowie wszystko sprawnie wnieśli. Okazuje się więc, że przeprowadzka z całym dobytkiem z Holandii nie musi być koszmarem.
szilof
forumowicz

Re: przeprowadzki gdańsk

Postautor: szilof » pn gru 22, 2014 9:20 am

grazynka79 pisze:Jak przeprowadzki to tylko z transport gdańsk, bardzo solidna firma nigdy nie zawiodłem się na ich usługach. Jeżeli ktoś potrzebuje dobrej firmy na terenie trójmiasta to powinien skorzystać z tej:) klienci chwalą sobie profesjonalizm oraz solidność jak ktoś potrzebuje to zostawiam namiary:) strona bogata jest również w ciekawe artykuły które rozjaśnią nam tajniki dobrze i sprawnie wykonanych przeprowadzek. Polecam taką lekturę każdemu:)

Jak jeszcze mieszkaliśmy w Trójmieście i wynajmowaliśmy mieszkanie w Gdyni to często korzystaliśmy z usług takich firm. Wiem, że przeważnie działają w dwie osoby i kilka razy zdarzyło się, że musieliśmy pomagać, bo by nas noc zastała :)
Wojciech_Maslowski
~nasz przyjaciel

Postautor: Wojciech_Maslowski » pn mar 30, 2015 2:01 am

Niedługo będę się przeprowadzał do nowego domu i nie chciałbym, żeby moja żona spędziła kilka tygodni na sprzątaniu i z tego powodu chcę wynająć firmę sprzątającą. Zastanawiam się nad ofertą http://rygo.com.pl/prace_dodatkowe.html. Co o tym myślicie?
adricki648
~nowy na forum

Postautor: adricki648 » pn cze 22, 2015 10:45 am

Ja korzystałem z pomocy firmy, która wykonuje przeprowadzki biur warszawa i bardzo dobrze się spisali.
Mormondo1
~nowy na forum

Postautor: Mormondo1 » czw cze 25, 2015 7:46 am

Samemu nigdy w zyciu bym sie nie podjął , ostatnio skorzystałem z usługi transportowe przeprowadzki dąbrowa górnicza wszystko szybko i bezproblemowo, pracownicy bezpiecznie obchodzili sie z meblami i innymi przedmiotami domowymi. Ja tam polecam firmy transportowe to juz nie jest wcale takie drogie jak kiedyśl
teoharn01
~nowy na forum

Postautor: teoharn01 » czw cze 25, 2015 8:29 am

Ja korzystałem z usług przeprowadzki krajowe adl-przeprowadzki i byłem bardzo zadowolony. Fachowcy najwyższej klasy. NA żadnym przedmiocie nawet ryska nie przybyła.
Teybers
~nowy na forum

Postautor: Teybers » wt cze 30, 2015 8:04 am

Ja od zawsze z firmy korzystam poniewaz jest to komfort oraz wygoda podczas przeprowadzki ma się wiele wiecej na głowie nie warto sobie jeszcze zakrzątać głowy meblami i załatwianiem transportu, polecam - przeprowadzki domów w Warszawie ponieważ znacznie ułatwiają zmianę lokacji.
Firendus46
~nowy na forum

Postautor: Firendus46 » śr lip 01, 2015 10:18 am

Myślę, że chłopaki z szybkie przeprowadzki firm wrocław bez problemu ogarną temat.

Wróć do „Dom i Ogród”