Choroby oczu

Zdrowie kobiety...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

Ciwir
~nowy na forum

Re: Choroby oczu

Postautor: Ciwir » czw paź 05, 2017 11:19 am

Wystarczy ogarnąć sobie jakiś dobry suplementy na oczy i stosować go tak jak przewiduje producent. Ja tak już robię od dłuższego czasu, dbam o wzrok i nie ma mowy o jakichś schorzeniach. Polecam to wszystkim :D
halinka84
~nowy na forum

Postautor: halinka84 » pt paź 20, 2017 9:58 am

Choroby oczu to w mojej rodzinie częsta przypadłość. Moja mama ma astygmatyzm, który razem z bratem po niej odziedziczyliśmy. U mojego synka dostrzegłam leniwe oczko i od razu poszłam z nim do naszego okulisty. Na szczęście to nie jest zez tylko widzenie obuoczne i nie mam się na razie czym martwić. Ale powiem Wam szczerze, już się wystraszyłam! Choroby oczu prześladują naszą rodzinę.
Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko!
Arturrrooox
~nowy na forum

Postautor: Arturrrooox » pn lis 06, 2017 2:57 pm

Również mam problem z oczyma. Od pewnego czasu pracuję przy komputerze. Po 3 tygodniach moje prawe oko po kilkugodzinnej pracy przy monitorze słabnie i widzę lekko niewyraźnie mniejsze wyrazy gdzie lewe oko widzi doskonale. Nie wiem czym to jest spowodowane, być może zmęczeniem od patrzenia w monitor. Jestem umówiony na wizytę u okulisty. Jednak bardzo się martwię i mam nadzieję, że nie bedę musiał nosić okularów lub soczewek tylko jakieś krople czy coś by oko się nie męczyło. Miał ktoś podobnie? Jesli tak to będę wdzięczny za odpowiedź.
noli
~bywalec

Postautor: noli » czw lis 23, 2017 2:58 pm

mukamu jak masz czesto takie problemy to kup sobie krople, mam zawsze w apteczce hialeye free, długo można używać po otwarciu, bo aż pół roku, ja codziennie nimi zakraplam oczy, już dawno nie miałam żadnych problemów, oczy cały dzień nie pieką, a dużo przesiaduję przed komputerem i miałam z tym duży problem bo oczy szybko wysychały i piekły, ja tarłam i było tyko gorzej

Wróć do „Zdrowie Kobiety”