Którą grę wybrać?

Możecie tu wyrażać Swoje opinie i sugestie dotyczące witryny i forum...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, moderatorzy

Paszczak
~nasz przyjaciel
Kontakt:

Którą grę wybrać?

Postautor: Paszczak » pn kwie 03, 2017 2:27 pm

Mam do was pytanie, które gdy edukacyjne z portalu squla.pl byście polecili dla dziecka - 4 klasa - z zakresu matematyki? Znacie ten portal prawda? Jak nie to tutaj jest o nim napisane http://www.mamandi.pl/interaktywna-platforma-edukacyjna-dla-najmlodszych-czym-jest-i-czy-warto-z-niej-skorzystac/. Sporo tam tych gier i nie wiem co wybrać :)
Wleryn
~nowy na forum

Re: Którą grę wybrać?

Postautor: Wleryn » sob sie 05, 2017 11:52 am

Wybierz taką, która jednocześnie bawi i rozwija :) Nauka poprzez zabawę to chyba najlepsza metoda, aby dziecko się rozwijało - a przynajmniej takie jest moje zdanie :)
cooshoo
~nowy na forum

Postautor: cooshoo » pt wrz 08, 2017 1:52 pm

Portalu nie znam, ale jeżeli chodzi o grę edukacyjną to warto celować w taką, która nie jest monotonna i nie zostanie porzucona po 1-2 grach :P
Adamila021
~bywalec

Postautor: Adamila021 » czw wrz 14, 2017 7:13 am

A moze jestescie fanami gier komputerowych i gier na konsole? Ja to uwielbiam frać w fife i wyscigi samochodowe z mężem :D Jezeli też tak macie to te książki są zdecydowanie dla was http://livro.pl/blog/najciekawsze-ksiaz ... onsolowych
Anitta
~nowy na forum

Postautor: Anitta » ndz paź 29, 2017 9:16 pm

Jak szukasz fajnych gier planszowych to zanim kupisz to sprawdź ją sobie na grajwplanszowki.pl. Tam są fajne opisy, recenzje i oceny, więc warto sprawdzić zanim się kupi. W domu najczęściej gramy w Dobble i Scrabble, które kupiłam w jakiejś promocji za nieduże pieniądze w Ravelo.pl. Chyba nawet ta promocja jest jeszcze ważna - jak zrobisz zakupy i wybierzesz płatność Visą Checkout za co najmniej stówkę to ci się naliczy rabat 25 zł, czyli w sumie zapłacisz tylko 75zł :)

Wróć do „Wasze Opinie”