Wycieczka krajowa

nowości i nformacje z innych dziedzin niż powyższe

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

Kosmita
~bywalec

Wycieczka krajowa

Postautor: Kosmita » pn lip 31, 2017 2:53 pm

Lepiej podróżować autem czy autobusem? Co wybralibyście biorąc pod uwagę dużą, 20 osobową grupę?
warcabek
~nasz przyjaciel

Re: Wycieczka krajowa

Postautor: warcabek » pn lip 31, 2017 5:57 pm

Jak organizujesz wyjazd grupy, to jednak najbardziej opłacalne jest wynajęcie busa z kierowcą, bo między uczestników dzielą się koszty przejazdu. Po co w kilka samochodów robić tę samą trasę, skoro można jechać razem? A poza tym, takie grupowe podróżowanie busem jest bardzo przyjemne i można się bardzo dobrze bawić ;)
walerianek
~nowy na forum

Postautor: walerianek » wt sie 01, 2017 7:47 am

W jakie auto wciśniesz 20 osób? :D W takim wypadku jedyną opcją jest autobus, ewentualnie trochę większy mikrobus. Trzeba też o komforcie jazdy pomyśleć :)
Ivona
forumowicz

Postautor: Ivona » czw wrz 21, 2017 5:16 pm

lubie autem ale czasem i autobus fajny- mozna wtedy poczytac:)
Adamila021
~nasz przyjaciel

Postautor: Adamila021 » ndz wrz 24, 2017 6:23 pm

A nie mysleliscie moze o pociagu? To tez ma swoj urok, a jesli chodzi o ten sposob transportu to jest to bardzo wygodna opcja, jedyny minus to trzymanie sie scisle okreslonych godzin. Podróżować po samych miastach mozecie juz autobusami i tramwajami. W tych wiekszych fajną opcją jest wynajęcie sobie rowerków. Jeżeli będziecie w stolicy to polecam wam firmę Wygodny Rower - wypożyczalnia rowerów z Warszawy ja tam często wynajmuje rower jak przyjeżdzam na wycieczke do stolicy
nadpilice
~nowy na forum

Postautor: nadpilice » pn wrz 25, 2017 8:59 am

nasza firma organizowała nam wyjazd na spływ kajakowy do Warki. Byliśmy w wypożyczalnia kajaków Warka. mega fajna zabawa! i właśnie problem był czym jechać czy każdy autem wiadomo potem nikt się nie napije, w końcu busa wynajmowaliśmy. Najlepsza opcja na takie wyjazdy !
Kermit
gaduła 1 klasy

Postautor: Kermit » pn wrz 25, 2017 12:16 pm

Podróż autem często może wyjść drożej, ale to samemu trzeba ocenić.
córeczka
stale na forum

Postautor: córeczka » czw wrz 28, 2017 10:01 am

A ja lubię zwiedzać jeżdżąc na rowerze. Łącze przyjemne z pożytecznym. A zanim wyruszam w taką wycieczkę to sprawdzam stan techniczny roweru. Ostatnio okazało się, że muszę wymienić opony. Blady strach na mnie padł, bo się na tym nie znam. Pomocny okazał się ten artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... o_szosowki Tu znalazłam wszystkie potrzebne mi informacje na temat opon rowerowych. Może i komuś z was przydadzą się te wiadomości. To bardzo pożyteczny poradnik.
orchida
~bywalec

Postautor: orchida » czw paź 26, 2017 5:10 pm

My zawsze ze znajomymi wybieramy podróż pociągiem. Zabieramy ze sobą rowery i potem jeździmy po pięknych okolicach. W tym roku byliśmy w górach, naprawdę warto. W przyszłym roku również planujemy taki wyjazd, z tym że ja myślę o kupnie nowego. Przeglądam ofert w sieci i znalazłam rower górski ze sklepu Rowerzysta.pl który najbardziej mi odpowiada ze względu na jakość jak i na cenę.
ela1595
~nowy na forum

Postautor: ela1595 » czw lis 30, 2017 5:59 pm

Pociągiem jest tanio. Ja na przykład jeżdżę z przyczepą kempingową. Oszczędzam przy tym na noclegach. Wynajmuje je zazwyczaj tu http://wynajem-kampera.pl/ . Warto sobie tam zajrzeć :) . Przyczepy bardzo wygodne. Można wypocząć :)
Niemen1
~nasz przyjaciel

Postautor: Niemen1 » pt lut 09, 2018 12:39 pm

A ja uważam, że dobrym pomysłem jest wynajęcie samochodu, przy czym wbrew pozorom wcale nie musi to być jakiś kosmiczny, gigantyczny wydatek. Możecie mi wierzyć albo nie, ale naprawdę niewielkim kosztem można przejechać naszą Polskę wzdłuż i wrzesz, a jeszcze zahaczyć o granicę. Myśmy w zeszłym roku tak zrobili z moim mężem, że postanowiliśmy wynająć auto i w dwa tygodnie odbyć podróż dookoła Polski, zahaczając po drodze o Czechy i Słowację. Dzięki temu pośrednikowi - https://blip.pl/esky-pl/ podróż wyniosła relatywnie tanio.
Alicja77
stale na forum

Postautor: Alicja77 » śr lut 14, 2018 1:40 pm

Ja wycieczkę dla siebie i żony mam już wykupioną, ale aktualnie szukam wycieczki dla moich starszych rodziców. Nie należy to do najłatwiejszych zadań, bo nie na każdą wycieczkę mogę ich wysłać ze względu na ich wiek i pewne ograniczenia. Na s\szczęście takie artykuły https://zycieseniora.com/podroze/najcie ... graniczne/ okazują się być bardzo pomocne.
olcia3007
~bywalec

Postautor: olcia3007 » śr kwie 25, 2018 7:25 pm

Może warto oderwać się od rzeczywistosci i gdzieś pojechać na kilka dni? Piękny jest Kraków, szukam własnie w necie taniego noclegu w Krakowie i znalazłam to http://www.premiumhostel.pl/ Ładny hostel, super wnętrza, przystępne ceny... Chyba zabukujemy i sami sie tez wybierzemy. Wycieczki krajowe to moje ulubione wypady, przecież nasza Polska jest taka piękna.
Bolek7783
gaduła 1 klasy

Postautor: Bolek7783 » pt maja 18, 2018 9:17 am

Razem ze znajomymi zastanawiam sie nad wynajęciem autokaru na wycieczkę po Polsce. Wydaje nam się, że wyszłoby nas to sporo taniej, bo jedzie nas sporo osób. Rozglądałem się już nawet po ofertach i chyba ta jest najlepsza http://www.bus-transport.eu/ . Zerkniecie i napiszecie co myślicie?

Wróć do „Różności”