Koszty wesela

Rozmowy na temat co mój mąż znów wykombinował... ech ci panowie... a co żona zepsuła...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

romielnikar
~nowy na forum

Koszty wesela

Postautor: romielnikar » wt mar 13, 2018 1:09 pm

Cześć. Jesteśmy z narzeczonym na etapie rozpisywania wszystkich weselnych wydatków, i co chwilę okazuje się, że dochodzi coś nowego, ciągle ktoś nam przypomina, że jeszcze to, i tamto… Obawiam się, jaka nam z tego wszystkiego urośnie kwota, dlatego już teraz zastanawiam się jak to zrobić, żeby na tym zaoszczędzić. Czy macie jakieś pomysły? Na czym oszczędności są największe?
anelena
~nowy na forum

Re: Koszty wesela

Postautor: anelena » wt mar 13, 2018 1:35 pm

Hej, nie przejmuj się, na początku to zawsze tak strasznie wygląda. Pamiętam jak miałam chwilę zwątpienia, kiedy pierwszy raz podliczaliśmy koszty. Moim zdaniem najlepiej będzie jak popytacie kilku par z waszej okolicy, które niedawno brały ślub i oni na pewno wam podpowiedzą, gdzie da się co nieco taniej kupić. Czytałam też ostatnio taki artykuł https://infokonsument.pl/koszty-wesela- ... zewidziec/ w którym jest kilka dobrych porad, szczególnie podoba mi się ta o rezygnacji z kamerzysty no i to z kwestią transportu dla gości.
Ruth
~początkujący

Postautor: Ruth » śr mar 14, 2018 3:32 pm

Na pewno nie ma sensu oszczędzać na ilości goci, bo ten koszt sie w jakimś stopniu zawsze zwraca. Z mojego doświadczenia wynika, ze sporo można zaoszczędzić na zespole i w zamian wynająć dj-a.
bukmarza77
forumowicz

Postautor: bukmarza77 » pt maja 18, 2018 9:58 am

To prawda. Dj sprawdza się wbrew pozorom również świetnie. My wprawdzie mieliśmy zespół, ale mój brat zastanawia się nad uderzeniem do http://www.twojdzien.com/ . Mam nadzieję, że będą mieli jeszcze terminy.

Wróć do „Małżeństwo”