Dobre kosmetyki naturalne

ja być piękną i zadbaną

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

tutka
stale na forum

Dobre kosmetyki naturalne

Postautor: tutka » wt kwie 03, 2018 9:15 am

Podzielicie się jakimiś sprawdzonymi kosmetykami naturalnymi ? Interesują mnie szczególnie te przeznaczone do pielęgnacji suchej skóry. Po zimie muszę ją odpowiednio zregenerować.
ilka
forumowicz

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postautor: ilka » śr kwie 11, 2018 1:43 pm

słyszałaś o Eldan Cosmetics ? To włoskie kosmetyki, o naturalnym składzie. Ja stosuję je co prawda dopiero od 2 miesięcy ale już widzę, że są znacznie bardziej skuteczne od produktów drogeryjnych. Jednak naturalne ekstrakty roślinne i minerały robią swoje :)
letitbe
ekspert od rozmów

Postautor: letitbe » wt kwie 17, 2018 12:09 pm

Ja nie słyszałam. Moim zdaniem polskie kosmetyki są niczego sobie.
tutka
stale na forum

Postautor: tutka » pt kwie 20, 2018 5:08 pm

Pierwsze słysze o tych kosmetykach Eldan Cosmetics. W zasadzie do tej pory nie miałam żadnego doświadczenia z takimi naturalnymi produktami, jestem kompletnie zielona w temacie ale chętnie dowiem się czegoś więcej na ich temat. Ilka też masz suchą skórę ?
ilka
forumowicz

Postautor: ilka » ndz kwie 22, 2018 5:26 pm

tutka - tak mam w zasadzie od zawsze mega problem z suchą skórą. Wiadomo, że najgorzej jest podczas zimy bo wiatr i mróz nie ułatwiają sprawy ehh ;/ Te kosmetyki od eldan są skuteczne bo przede wszystkim nie nawilżają tylko na chwilę ale spokojnie na kilka godzin. Wypróbuj sobie na początek np krem nawilżająco-ochronny Idractive Moisture Daily Protection. W składzie pantenol, masło shea, wit A i E. Fajnie nawilża, ja stosuję go dodatkowo jako bazę pod makijaż.
tutka
stale na forum

Postautor: tutka » pn kwie 23, 2018 9:49 am

oo ziękuje Ci bardzo za tak szczegółowe informacje. Skład faktycznie rewelacja, nie dziwie się, że działa jak należy :) Muszę dziś w wolnej chwili przejrzeć sobie ich pełną ofertę kosmetyków dla suchej skóry. Może dobiorę coś jeszcze do demakijażu :)
kolia77
~początkujący

Postautor: kolia77 » czw kwie 26, 2018 10:06 am

Ja stosuję kosmetyki marki Tiande są świetne i co ważne naturalne. Niedawno kupiłam od nich taką sól do ciała https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl ... #comment77 jest bardzo skuteczna i świetnie się sprawdza. Peelinguje ciało doskonale , bardzo długo musisz ja masowac dopoki cala sie nie rozpuści . Świetna sprawa
letitbe
ekspert od rozmów

Postautor: letitbe » czw kwie 26, 2018 11:06 am

Vianek ma świetne kosmetyki. Warto je wypróbować.
Kamilla86
forumowicz

Postautor: Kamilla86 » pt kwie 27, 2018 10:44 am

No własnie, które kosmetyki naturalne sa najlepsze? Mnie ostatnio zaciekawił ten temat bo chciałabym kupić jakieś naturalne produkty do włosów. W sieci znalazłam sklep indyjski https://www.himalayaherbs.pl/ , w którym można nabyć szampony, odżywki i maski do włosów. Słyszałam, że te kosmetyki są dobre, bo nie zawierają żadnych sztucznych dodatków - nie sa barwione, nie mają dodawanych substancji zapachowych - generalnie stworzone są tylko z naturalnych składników. Może któraś z Was kupowała u nich jakieś produkty i moze coś polecić?
mamussia
~bywalec

Postautor: mamussia » sob maja 12, 2018 9:52 pm

Mnie mama nauczyła, że jak chcę dobrze wyglądać i cieszyć się gładką cerą najdłużej jak się da to tylko dobre kosmetyki powinnam używać. I coś w tym musi być, bo ja np nie wiedziałam że ma ona worki pod oczami, a znalazłam u niej krem Remescar. A jak się póżniej okazało, to ten krem tak działa że zwalcza te niedokonałości w taki trwały i dobry sposób
ilka
forumowicz

Postautor: ilka » pn maja 14, 2018 2:08 pm

tutka do demakijażu używam pianki Acnevect Purifing Cleanser. W składzie ma pantenol, olejek miętowy i lawendowy i ekstrakt z porostów. Fajnie oczyszcza :)
mondiczka
~nowy na forum

Postautor: mondiczka » pn maja 14, 2018 6:20 pm

Tez jak tam ktoras z dziewczyn wyzej - wynioslam takie przyzwyczajenie z domu. Mam inwestowala w kosmetyki jak sie dalo, ale teraz dopiero widze ze rzeczywiscie miala potrzebe bo raz ze wrazliwa cera a dwa ze sa tego efekty. Ma w wieku 60 lat przepiekna, nieskazitelna skore - bardzo delikatna, odżywiona i w gole nie widac po niej wieku! A co do kosmetykow naturalnych to fakt sa skuteczne, ale tez trzeba wiedziec gdzie i jakich szukac, bo nie kazdy naturalny naprawde taki jest. Sama zamawiam cyklicznie tylko stad http://www.ekobieca.pl/pol_m_NATURALNE_ ... y-312.html w tej chwili dla siebie, dla siostry i wlasnie dla matki. Hurtowo zawsze taniej ;p
Ela78
forumowicz

Postautor: Ela78 » pt maja 18, 2018 9:43 am

Nie mogę znaleźć odpowiedniego kremu do twarzy. Mam cerę suchą , do tego wrażliwą bardzo... Testowałam już wiele kremów do cery mieszanej. Ja już nie wiem jaki mam kupić krem by w końcu trafić na ten odpowiedni. Pytałam koleżanek ale oni nie mają takiego problemu z cerą co ja. Szukałam w necie i trafiłam na kilka ofert ale najbardziej zainteresował mnie krem głęboko nawilżający i odżywczy z Callusan Medica. Jest tez z tej serii maseczka. Myślicie że warto spróbować ?
maciejka56
~nowy na forum

Postautor: maciejka56 » pt maja 18, 2018 3:43 pm

dla mnie nieważne jest czy kosmetyki są naturalne czy tez nie, najważniejsze jest to,żeby były skuteczne i pozbywały się mojego brzydkiego trądziku na twarzy...ja na taki trafiłam moim absolutnym hitem jest krem nawilżający cetaphil da ultra https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/ Stosuję tez emuslję do mycia twarzy ic iała z tej firmy razem z tym kremem, i dawno nie widziałam mojej twarzy w tak dobrym stanie

Wróć do „Uroda”