Encyklopedia Prezerwatyw!

Pogawędki na tematy związane z Antykoncepcją oraz świadomym planowaniem rodziny...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

Leis
~nowy na forum

Re: Encyklopedia Prezerwatyw!

Postautor: Leis » śr mar 08, 2017 2:45 pm

Ja nie mam zaufania do gumek - dwa razy zdarzyło się, że nam pękła dlatego postawiłam na metodę hormonalną a konkretnie wkładkę levosert. Poza tym mój mąż twierdzi, że w gumce odczuwa mniejsza satysfakcje z seksu.
masta
~nowy na forum

Postautor: masta » czw mar 23, 2017 2:07 pm

nie wiedzialem ze taka o to encyklopedia istnieje hahah :)
Mikolajtoja
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: Mikolajtoja » śr mar 29, 2017 1:15 pm

Prezerwatywy dla kobiet są dostępne w wielu sklepach internetowych w Polsce :)
Najlepszy radca prawny w Legnicy - Monika Krzakowska
Emma__
stale na forum

Postautor: Emma__ » pt maja 12, 2017 7:33 am

Ja jeszcze o czymś takim nie słyszałam.
marysia8383
forumowicz

Postautor: marysia8383 » ndz cze 25, 2017 6:48 pm

Osoby które są uczulone na lateks specjalne prezerwatywy znajda tutaj https://refform.pl/pl/372-prezerwatywy-nielateksowe . Wiem, że coraz więcej osób boryka się z taką alergią, ale teraz to już nie problem.
ukrana
~nowy na forum
Kontakt:

Postautor: ukrana » pt lip 14, 2017 6:07 pm

a jaki smak najbardziej lubicie ?
duszyczka321
~nowy na forum

Postautor: duszyczka321 » pn lip 17, 2017 8:56 pm

A co sądzicie o prezerwatywach nawilżanych ? Macie jakieś doświadczenia z nimi :) ?

PS. Najbardziej lubię truskawkowe... :)
jacunia
~nowy na forum

Postautor: jacunia » śr sie 16, 2017 9:50 pm

Ja jakoś nie przepadam za antykoncepcją tego typu.. Nie dosć,że nie mamy pewności 100 %, bo niestety pigułki zawodzą, to dodatkowo sa niewygodne. Przynajmniej dla mnie. Tak więc ja się przerzuciłam na pigułki Vines, bo nie dość,że jest to wygodna metoda, to jeszcze zabezpiecza :)
winter
~nowy na forum

Postautor: winter » ndz wrz 17, 2017 10:28 am

niezłe - encyklopedia prezerwatyw! chociaz w sumie biorac pod uwage co sie dzieje w szkołach z edukacja seksualna to to jest jak najbardziej słuszna inicjatywa! ale tak poważnie to jestem bardzo ciekawa jak za kilka lat dzieciaki beda myslaly o anty. oni nie maja pojecia na temat tabletek a co dopiero na temat nowoczesnej antykoncepcji typu wkładka levosert... az strach pomyslec, bo niektorzy wciaz zyja w przekonaniu ze stosunek przerywany to jedna z lepszych metod anty
moniczkowo1
forumowicz

Postautor: moniczkowo1 » śr kwie 18, 2018 3:31 pm

Spory wybór prezerwatyw mają na https://www.wapteka.pl/antykoncepcja-erotyka,234.html. Oczywiście mają w ofercie wiodące marki, ale z tego co mi się wydaje i co zauważyłam, to ceny są o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt procent niższe niż w sklepach. Widziałam tam też prezerwatywy My Size - nie spotkałam się z nimi wcześniej... A Wy? Widzieliście je w jakimś sklepie?
karolek90
~nowy na forum

Postautor: karolek90 » czw maja 10, 2018 9:17 am

Ja z moim partnerem też lubiłam używać prezerwatyw,do momentu aż nam jedna strzeliła ...Cały miesiąc strachu ,że będę w ciąży.Nie chciałam brać pigułek bo bałam się ,że libido mi spadnie,będę się źle czuła.No ale nie było wyjścia trzeba było coś wziąć. Poszłam do mojego ginekologa i zalecił mi belarę. I fakt tabletki jak dla mnie,libido nie zmalało, bóle przed miesiączkowe się zmniejszyły i jeszcze poprawiła się cera.Tak że zrezygnowaliśmy z prezerwatyw...
karinos83
~bywalec

Postautor: karinos83 » ndz maja 13, 2018 9:10 am

W takiej nieprzewidzianej sytuacji warto mieć namiar na stronkę taką jak Girlinneed. Możesz tak kupić tabletki wczesnoporonne bez recepty do 9 tyg. Dyskretnie, bezpiecznie i skutecznie. To dobra opcja w takiej sytuacji jak Twoja.
Paszczak
forumowicz
Kontakt:

Postautor: Paszczak » pt maja 18, 2018 5:29 am

Największa dostępność z tego co się orientuję jest na stronie http://xn--wiat-prezerwatyw-nbd.pl/.

Wróć do „Antykoncepcja”