prezenty - przyjemne z pożytecznym:-)

Jak uniknąć porażek, jak wychować dzieci...

Moderatorzy: michell, Szkorbik, Eliz@, dodocia, hexi, Marzena, moderatorzy

HIPERZOILA1261
~nowy na forum

prezenty - przyjemne z pożytecznym:-)

Postautor: HIPERZOILA1261 » śr maja 13, 2015 4:11 pm

Drodzy rodzice:-) Chcę się z wami podzielić moim ostatnim odkryciem, dotyczącym... akwarium:-) Otóż zakupiłam ostatnio dla mojego syna akwarium, a właściwie to bardziej chodziło o rybki, bo koleżanka mi powiedziała, że jej dzieci potrafią przez parę godzin wpatrywać się w te pływające rybki:-) i sprawdziło się! Mojego syna nie ma w domu!:-) spokój cisza, obowiązek, dbanie o rybki, kupowanie nowych, karmienie – przyjemne dla niego a poczwórnie pożyteczne dla mnie:-) teraz tylko muszę dokupić korzenie akwariowe, żeby to jeszcze ładniej wyglądało:-) Proszę, pochwalcie mnie za ten pomysł i korzystajcie z niego!! :-)
DEEDEE1522
~nowy na forum

Postautor: DEEDEE1522 » śr maja 13, 2015 10:27 pm

My również mamy akwarium w domu, ale dzieci wolą karmić rybki i się nimi zajmować. Samo patrzenie ich szybko nudzi. Za to karmienie rybek sprawia im wielką przyjemność. Specjalnie wstają chwilę wcześniej, żeby nakarmić rybki przed szkołą. Nam w zasadzie nie pozwalają się dotknąć do karmienia rybek, to ich pupilki. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni.
Senna-Sowka_pl
~nowy na forum

Postautor: Senna-Sowka_pl » pt maja 15, 2015 10:14 am

Takie kawarium wraz z rybkami to znakomita sprawa i od zawsze mi się podobało,chciałbym miec takie większe,ozdobne w swoim domu. Jest tylko jeden warunek,mianowicie trzeba się też nim zajmować,czyścić i karmić rybki.
Ultranakisha81
~nowy na forum

Postautor: Ultranakisha81 » sob maja 16, 2015 8:15 pm

Brawo, brawo, brawo!! Naprawdę tak się zaangażował? Rybki rzeczywiście najlepsze, nie brudzą w mieszkaniu, nie hałasują, nie potrzebują wody;) Tylko trochę takie bezosobowe... Zwierzęta rzeczywiście pomagają dzieciakom w rozwoju, opiekują się, dbają, uczą się odpowiedzialności. Tylko czasem mocno się przywiązują i potem jest problem gdy coś się, odpukać stanie, to chodzą smutne tygodniami.
Pozdrawiam i ... brawo :)
Tomtre
~nowy na forum

Postautor: Tomtre » wt maja 19, 2015 3:33 pm

Gratuluje pomysłu a zwłaszcza tego, że się powiódł;) To bardzo dobrze że zaszczepiłaś w dziecku taką pasje i że on na poważnie się zaangażował, oby to trwało jak najdłużej ;) Nie zawsze dzieciom podobają się nasze pomysły na aranżowanie im czasu wolnego a u Ciebie akurat się udało ;) A dla urozmaicenia możesz razem z dzieckiem wybrać się do sklepu i pooglądać jakieś ciekawe roslinki podwodne, korzenie akwariowe albo inne dodatki które stworzą piękny podwodny świat :)
BajkoweUbranka
forumowicz

Postautor: BajkoweUbranka » czw maja 28, 2015 2:24 pm

Na pewno takim prezentem który można uznać za przyjemny oraz pożyteczny są ubranka dla dziecka,akurat tym zajmujemy się na co dzięn i chętnie pomożemy,doradzimy na forum. Mamy teraz ciekawe promocje:)
BajkoweUbranka- Ubranka dla dzieci.
Susan25
~nowy na forum

Postautor: Susan25 » pn lip 13, 2015 11:06 am

Możesz zabrać dziecko na spektakle dla dzieci do teatrvaska. Będzie to niezła forma rozrywki i dobry prezent.
BajkoweUbranka
forumowicz

Postautor: BajkoweUbranka » pn sie 10, 2015 12:55 pm

A zaglądaliście na naszą strone BajkoweUbranka? Bo jeżeli nie to teraz latem jest na to idealny czas,gdzie mozemy wybrac bardzo fajne komplety dobrej jakosci ubranek dla swoich pociech,naprawde warto:)
BajkoweUbranka- Ubranka dla dzieci.
Saberna
~początkujący

Re: prezenty - przyjemne z pożytecznym:-)

Postautor: Saberna » sob kwie 29, 2017 10:15 pm

Wiecie jak chcę połączyć przyjemnie z pożytecznym? Koniecznie chcę kupić http://sklep.zabawyfundamentalne.pl/ , koleżanka mówiła że jak dzieci się bawiły to ich nie było ponad godzinę w zasięgu oczu. Córki świetnie się bawiły, a matka miała czas na CIEPŁĄ kawę, a jak wiemy taka kawa kończy się z dniem narodzin pociechy :P
ela677
~nasz przyjaciel

Postautor: ela677 » pn maja 01, 2017 5:56 pm

Jeżeli macie problem z wyborem prezentów, to polecam artykuł na blogu: https://blog.babysdream.pl/ . To bardzo przyjazny blog, który mnie osobiście inspiruje i daje mi mnóstwo pomysłów, nie tylko na prezenty, lecz przede wszystkim na aktywne sposoby spędzania czasu z dzieckiem.
Belka
~początkujący

Postautor: Belka » pn maja 29, 2017 10:00 am

Cudo! Akwarium to świetna sprawa ale od razu muszę uprzedzić, że nasze malutkie 15L po 2 tygodniach zamieniło się na 250 L a jakoś po roku na 450L. :D Teraz niestety nie mamy miejsca ale jak tylko wymienimy meble to spróbuję jakieś małe szkło do domu przemycić. Co do prezentów to zazwyczaj na dzień dziecka dawaliśmy prezenty lub jeździliśmy na wycieczki. W tym roku nie wiem co wymyślimy ale udało mi się przekonać rodziców i nauczycieli w szkole mojej córki abyśmy z tej okazji zamiast słodyczy i książek, postawili na gry edukacyjne. Znalazłam bardzo ciekawą ofertę dla placówek oświatowych http://www.akademia-umyslu.pl/nagrodys i pomysł się spodobał. Taki program nie tylko bawi ale i zachęca do nauki, wspomaga pamięć, koncentrację oraz szybkie czytanie. Ostatnio dowiedziałam się, że dla starszaków w przedszkolu również zamówią tego typu grę na zakończenie roku. Dla przedszkolaków przewidziany jest program Akademia Umysłu Junior, do którego dołączony jest moduł języka angielskiego. Myślę , że jest to ciekawsza i bardziej nowoczesna wersja nauki dla dzieci.
córeczka
stale na forum

Postautor: córeczka » pn maja 29, 2017 5:02 pm

Nasze dziecko uwielbia wycieczki do wesołego miasteczka. Szaleje do utraty tchu. Dlatego zastanawiam się czy nie skorzystać z propozycji gokarty dla dzieci https://supertoys.pl/gokarty Myślę że nasz synek oszalał by z radości dostając taki prezent. Muszę pokazać mężowi, on lepiej się na tym zna.
Boszmeka
~nowy na forum

Postautor: Boszmeka » pn cze 12, 2017 11:13 am

Dla mnie takim przyjemnym i pozytecznym prezentem dla dziecka są gry komputerowe. Uważam, że jeśli są dobrze dobrane do wieku to wpływają na jego rozwój. Oczywiscie trzeba tę przyjemność odpowiednio dawkować. Jesli nie wiecie jakie kupić gry na pc raning, który znalazłam niedawno w sieci na pewno Wam pomoze. Podsyłam linka - https://www.ceneo.pl/rankingi/Ranking_gier_komputerowych Życzę udanych zakupów!
Marzenka88
~bywalec

Postautor: Marzenka88 » czw lip 20, 2017 11:09 am

Jak przyjemne z pożytecznym to ja zawsze będę polecała książki :) Ale to może dlatego, ze sama jestem ich pasjonatką. Sami zobaczcie jak tu nie kupować jak na bonito.pl http://bonito.pl/ niemal wszystkie książki -35% :) a wysyłka raptem 3 zł do kiosku ruchu który jest niemal w każdym mieście. Tak więc widzicie prezent może być fajny i tani.
monialis
stale na forum

Postautor: monialis » czw lip 20, 2017 11:45 am

Ja ostatnio na stronie https://printerrier.com/ znalazłam świetne koszulki z napisami. Myślę, że to taki właśnie prezent przyjemny i pożyteczny - w końcu koszulka przyda się każdemu, a ciekawy napis na pewno wyróżni z tłumu.

Wróć do „Wychowanie”