Jak pozbyć się skutecznie niechcianych włosków na ciele?

Włosy mają to do siebie, że odrastają i to często w zawrotnym tempie, ale nie tam gdzie są mile widziane. Zbędne owłosienie pod pachami, w okolicach bikini, na nogach czy nawet rękach może zostać całkowicie usunięte. Z pomocą przychodzi depilacja laserowa LightSheer. Ta innowacyjna metoda pozwala na długotrwałe cieszenie się gładką skórą, wolną od kłujących i ciemnych włosków. Co warto wiedzieć o tym zabiegu?

Jak pozbyć się bez wysiłku zbędnego owłosienia z różnych części ciała? Korzystając z lasera diodowego LightSheer

Niechciane owłosienie z różnych części ciała można usunąć raz na zawsze dzięki depilacji laserowej. Jest to znacznie skuteczniejsza metoda niż depilacja maszynką, golarką, depilatorem czy woskiem. Depilacja laserowa LightSheer pozwala uchronić się przed ciągłym doświadczaniem bólu i problemem z wrastającymi włoskami.

Panie nareszcie mogą cieszyć się aksamitnie gładkimi nogami i to bez wysiłku. Laser diodowy jest idealnym rozwiązaniem w przypadku gęstego owłosienia w wyniku uwarunkowań genetycznych czy zaburzeń hormonalnych. Zabiegi z jego wykorzystaniem są bezpieczne i efektywne. Warto skorzystać z niego w przypadku zapalenia mieszków włosowych i zmian skórnych na skutek stosowania tradycyjnych metod golenia. Tego typu zabiegi wykonują kwalifikowani kosmetolodzy z doświadczeniem.

Na miesiąc przed zabiegiem trzeba pamiętać o tym, aby nie usuwać włosków mechanicznie, ale golić maszynką czy przycinać. To samo dotyczy opalania. Konieczne jest odstawienie leków i maści światłouczulających na parę tygodni przed zabiegiem. Podobnie jest z ziołami fotouczulającymi typu dziurawiec.

Ważne jest także to, aby skóra, która ma zostać poddana zbiegowi depilacji była nawilżona i wolna od podrażnień. Sama depilacja laserowa LightSheer nie jest niczym skomplikowanym. Wiązka lasera wnika w głąb skóry, paraliżując i uszkadzając włoski, będące w fazie wzrostu. Po kilku zabiegach przestają one odrastać, a uzyskany efekt utrzymuje się przez parę lat. Wystarczy co rok lub dwa powtarzać zabieg przypominający.

artykuł powstał we współpracy z proclinic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles