Jak wybrać idealny zespól muzyczny na wesele?

0

Powszechnie wiadomo że dobrze dobrany zespól muzyczny potrafi sprawić, iż każdy z gości będzie bawił się na pakiecie do białego rana, kiepski zaś może „położyć” całą imprezę. Dlatego wybór muzyków wcale do najłatwiejszych zadań podczas przedślubnych przygotowanie należy. Konkurencja jest jednak na szczęście spora, zatem wydaje się, że każdej z par uda się wybrać dla siebie idealną grupę. Na co jednak zwrócić uwagę?

Portfolio to kluczowa sprawa!

Oczywiście w tym przypadku portfolio będą stanowiły próbki występów. Najczęściej są one dostępne na stronie internetowej muzyków, czasami są pokazywane parom narzeczonych podczas indywidualnych spotkań. Tutaj liczy się po prostu talent wokalny i gdy go zabraknie, zespół na pewno nie będzie uznawany za dobry. Jednak w przypadku utalentowanych muzyków bywa tak, że miewają oni terminy zarezerwowane nawet na trzy lata do przodu.

Co ze strojami?

Nie należy zapominać o tym, iż muzycy to artyści występujący na scenie, powinni zatem zadbać o swój ubiór. Zwróćcie więc uwagę na to, jak członkowie grupy prezentują się na nagraniach, czy ich stroje są schludne i eleganckie czy też niekoniecznie.

Repertuar

Niektóre grupy specjalizują się w muzyce disco, inne natomiast w utworach rockowych, anglojęzycznych, jazzowych czy też w dawnych polskich hitach. Nie zapominajcie o tym, że powinniście wybrać taki zespól, który będzie grał muzykę, która Wy sami lubicie i która spodoba się waszym gościom.,

Czy nie ma ukrytych kosztów?

Bądźcie uważni przy podpisywaniu umowy z muzykami, dokładnie przeczytajcie ów dokument. Chodzi o to, czy przypadkiem nie pojawiają się w nim żadne ukryte koszty. Jeśli są, z pewnością warto o tym porozmawiać, aby nie okazało się, że w końcowym rozrachunku przykładowo zamiast 3000 złotych zapłacicie 4000.

Co z alkoholem?

Niektóre zespoły już na wstępie rozmów podkreślają, że ich członkowie podczas weselnych przyjęć nie spożywają alkoholu. Wszak są oni w pracy, wykonują swoje obowiązki, za które dostaną wynagrodzenie. Oczywiście wypicie szampana za zdrowie Pary Młodej to nic zdrożnego, jednak raczenie się dużą ilością alkoholu zdecydowanie nie powinno wchodzić tutaj w grę.

Nie możecie podjąć decyzji?

Jeśli od wielu tygodni poszukujecie idealnego zespołu muzycznego na swoje weselne przyjęcia i nie możecie podjąć decyzji, już dziś odwiedźcie portal ślubny https://www.towesele.pl. Znajdziecie tam całe mnóstwo porad i wskazówek, które z pewnością pomogą Wam w tym!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here