Kampania Love&Care czyli rodzicielstwo bliskości i wspieranie pozytywnych emocji

Pielęgnowanie miłości, okazywanie emocji, budowanie relacji – tak w skrócie można podsumować Love&Care: kampanię edukacyjną marki bobini baby dedykowaną rodzicom, opiekunom, a także kobietom w ciąży. Love&Care trwa już ponad półtora roku i stale podbija serca odbiorców!

Dekalog Love&Care

Założenia kampanii skupiają się na promowaniu idei rodzicielstwa bliskości w postaci 10 zasad, które w praktyce są przybliżane rodzicom i opiekunom za pomocą dedykowanych działań.

Dekalog Love&Care to zbiór wyjątkowych czynności, które każdy z rodziców powinien stale stosować:

1. kochaj
2. przytulaj
3. wspieraj
4. szanuj
5. pomagaj
6. ucz
7. troszcz się
8. doceniaj
9. akceptuj
10. słuchaj

Koordynatorzy kampanii przypominają, że atmosfera panująca w domu, a także zachowania kierowane względem dziecka mogą warunkować jego osobowość już od pierwszych dni, dlatego na każdym kroku należy bezwzględnie okazywać miłość i troskę. Wspólne promowanie najważniejszych zasad wychowania w bliskości i miłości wzmaga pozytywne postawy, a także nie pozwala zapominać o tym, jak dużą rolę emocje odgrywają w naszym życiu.

Na czym polega kampania Love&Care?

Założeniem kampanii jest promowanie idei rodzicielstwa bliskości poprzez edukację i działania społeczne skupiające w sobie powyżej zaprezentowane zasady. W ramach Love&Care tworzone są ciekawe artykuły oraz poradniki z którymi można zapoznać się odwiedzając dedykowaną stronę Love&Care. .
Treści znajdujące się na portalu są bliskie sercu każdego rodzica i pozwalają szerzej spojrzeć na kwestie związane z rodzicielstwem.
Karmienie piersią, rozwój niemowlaka, a także tematy związane z pielęgnacją bobasa to tylko niektóre zagadnienia poruszane w artykułach.
Love&Care to również budowanie społeczności wspierającej pozytywne emocje, które powinny być pielęgnowane od pierwszych dni życia maluszka. W ramach kampanii realizowane są akcje promujące rodzicielstwo bliskości, miłość oraz troskę. Coraz więcej rodziców i opiekunów angażuje się w dedykowane działania, które na bieżąco można śledzić na stronie internetowej oraz Facebook’u.

Kołysanka bobini baby

Na wieczorne, jesienne wieczory koordynatorzy Love&Care polecają kołysankę bobini baby stworzoną przez rodziców dla rodziców i ich pociech. Wspólne tworzenie kołysanki to jedna z pierwszych akcji zorganizowanych w ramach kampanii. Efekt jest wspaniały! Posłuchajcie sami.

Dołącz do kampanii na portalu społecznościowym Facebook, aby na bieżąco poznawać inicjatywy organizowane przez koordynatorów kampanii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles