Kiedy warto zdecydować się na zabieg liposukcji?

Wiele z kobiet dąży do idealnego wyglądu i bardzo zależy im na tym, aby być szczupłymi i zadbanymi. Przede wszystkim, niezwykle ważna jest w takich momentach silna wola i systematyczność. Kiedy dysponuje się większymi środami finansowymi można też zdecydować się na zabiegi medycyny estetycznej takie, jak liposukcja. Dzięki nim, bez większego trudu można ujędrnić swoje ciało i pozbyć się nadmiernych kilogramów. Zabieg liposukcji nie jest jednak błahym i nie każdy powinien się na niego decydować. Kiedy można to zrobić bezpiecznie i oczekiwać faktycznych efektów?

Liposukcja dla zdeterminowanych

Większość lekarzy nie zaleca wykonywania odsysania tłuszczu każdej pacjentce. Najczęściej proponują oni takie rozwiązanie osobom, które same straciły już spora ilość kilogramów, dzięki diecie oraz wysiłkowi fizycznemu. Kiedy efekty są już widoczne, ale ciało nadal wymaga modelowania, wówczas liposukcja to doskonałe rozwiązanie. Dzięki niej, skóra nie staje się obwisła, a tkanka tłuszczowa nie zbija się w tak zwaną skórkę pomarańczową, czyli cellulitis. Na pewno nie zaleca się wykonywania liposukcji u osób ze sporą otyłością, które nie wyrażają najmniejszych chęci do zmiany trybu życia. Wówczas zabieg jest bezsensowny, ponieważ jego efekty będą widoczne tylko przez jakiś czas. Poza tym, aby móc poddać się liposukcji, trzeba być fizycznie zdrowym, a większość osób otyłych nie można zakwalifikować do tej grupy. Najpierw lekarz zleca więc szereg badań, aby w miejscu takim jak http://www.lineacorporis.pl/operacje-plastyczne-dla-kobiet/liposukcja-skrot-informacji wykonać zabieg bezpiecznie i zdrowo. Kwalifikacja do zabiegu nie jest trudnym procesem, ale najlepiej z niej nie rezygnować.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu liposukcji?

Kobiety wiele obiecują sobie po odsysaniu tłuszczu. Najczęściej wykonują zabieg na udach, pośladkach, brzuchu, czy ramionach. Niekiedy tłuszcz odsysany jest też z szyi, czy łydek. Wiele zależy od konkretnej budowy ciała. Ilość odessanej tkanki tłuszczowej zależy od tego, jak wiele jest jej w nadmiarze. Najlepszy efekt osiąga się właśnie u osób, które ćwiczą od jakiegoś czasu i dbają o kondycję swojej skóry. Bardzo ważne jest bowiem, aby ją właściwie nawilżać, ponieważ nie powinna być wiotka, ani sucha. Tylko zadbana i jędrna skóra jest w stanie odpowiednio zachować się po zabiegu i prezentować się dobrze. Na pewno zabiegi takie, jak liposukcja nie warto decydować się bez zastanowienia. Jest to poważny zabieg, który odsysa nie tylko tkankę tłuszczową, ale również inne tkanki, co jest bolesne. Ciało długo dochodzi do siebie po nim i niekiedy ból bywa ciężki do wytrzymania.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Szukasz Smartfona - Oto 6 super ofert:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles