Magic Shampoo – suchy szampon do włosów

0

Jest ciepło. Czujemy się rozleniwione. Nasze myśli krążą wokół odpoczynku (najlepiej w doborowym towarzystwie na łonie natury). Jednocześnie włosy szybciej się przetłuszczają, a nam tak nie chce się codziennie ich myć. W takich momentach warto sięgnąć po ratunkowy kosmetyk – Magic Shampoo od L’Oreal Paris.

Magic Shampoo – suchy szampon do włosów

Zdecydowanie zdaje egzamin w chwilach, gdy nie ma czasu na umycie włosów, sprawdza się w awaryjnych sytuacjach. Dosłownie parę ruchów i jesteśmy gotowe do wyjścia. Stanowi też rozwiązanie, kiedy chcemy pozbyć się mocnego zapachu np. dymu papierosowego czy spalenizny. Cofa w czasie stan naszych włosów o nawet 2 dni. Odświeża grzywkę. I to wszystko potrafi jeden produkt – Magic Shampoo.

Magic Shampoo. Poznajcie wyjątkowy kosmetyk

Suchy szampon od L’Oreal Paris dzięki swojej formule nie pozostawia białych śladów – nawet na ciemnych włosach. Skrobia z ryżu siewnego zawarta w Magic Shampoo pochłania nadmiar sebum z włosów i skóry głowy, a także unosi je u nasady. W rezultacie otrzymujemy efekt świeżych włosów z wartością dodaną w postaci zwiększonej objętości. Włosy stają się bardziej sypkie i gładkie w dotyku. Z drugiej strony nie ma tu mowy o jakimkolwiek swędzeniu, które bywa skutkiem ubocznym w przypadku innych suchych szamponów. Magic Shampoo wyróżnia się również zapachami – lekkimi, świeżymi i słodkimi. Woń wszystkich 5 wersji tego produktu jest na tyle subtelna, że nie koliduje z perfumami czy dezodorantem. Czuć ją przez cały dzień. Poza tym kosmetyk poprawia przyczepność włosów bez nadawania im szorstkiej faktury. To z kolei ma znaczenie dla stylizacji. Docenić warto go także za wydajność. Nawet niewielka ilość Magic Shampoo powoduje, że fryzura ma świeży wygląd.

Jak się z tym obchodzić?

Po pierwsze zróbmy przedziałek na środku głowy. Później już tylko wystarczy, że spryskamy włosy z odległości około 30 cm, a następnie wmasujemy w nie produkt (dobrze jest przy tym pochylić głowę w dół). Wykonujmy przy tym płynne ruchy, najlepiej od nasady w dół, kosmyk po kosmyku. Nie ma tu znaczenia typ i kształt włosów, zarówno proste, jak i mocno skręcone bardzo dobrze z nim współpracują. Tak samo wygląda to w przypadków włosów naturalnych i farbowanych. Trzeba jedynie pamiętać, by Magic Shampoo za każdym użyciem mocno wstrząsnąć. Nie musimy przy tym martwić się, że na włosach pojawi się biały osad, włosy się skleją, będą zbyt matowe czy szosrtkie. Natomiast jeżeli czujemy, że użyliśmy go za dużo, zawsze możemy wydmuchać kosmetyk z włosów suszarką. Jeżeli jest taka potrzeba, można aplikować go przed snem – wchłonie nagromadzone przez noc sebum, a włosy rano będą wyglądać i pachnieć pięknie, a co najważniejsze pozostaną świeże na dłużej. Twoje włosy potrzebują dodatkowej objętości? Polecamy użyć Magic Shampoo na wilgotne (tak!) włosy – po wyschnięciu będą pełne objętości.

Na koniec chcemy zwrócić uwagę na dość istotną rzecz. Nie może dochodzić do sytuacji, że zamiast umyć włosy, nakładamy kolejną warstwę suchego szamponu. Magic Shampoo sprawdza się, ale zawsze musi być traktowany jako czasowe rozwiązanie. Z takim zamiarem powstał i nie można dowolnie interpretować jego instrukcji.

Niech magia będzie z Wami! Do zobaczenia przy półkach z Magic Shampoo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here