„MAKIJAŻ PERMANENTNY – PODKREŚL WALORÓW SWOJEJ URODY”.

W dzisiejszych czasach, gdzie codzienne zabieganie powoduje coraz mniej czasu dla siebie, w których poranki – szczególnie dla pracujących mam są bardzo pracowite, a na zadbanie o siebie pozostaje bardzo mało czasu. Zdrowy, pogodny, wypoczęty wygląd to podstawa w dzisiejszych czasach. W dzisiejszych czasach bardzo często brakuje nam czasu na wiele czynności w życiu codziennym a poranny makijaż to nie lada wyzwanie. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest makijaż permanentny. Nowoczesne techniki, coraz to nowsze urządzenia i pigmenty pozwalają nam w naturalny oraz delikatny sposób utrwalić piękno naszej urody, jednocześnie je odpowiednio podkreślić. Czasy w których makijaż permanentny kojarzy się z czarnymi brwiami i czerwonymi ustami już dawno przeminęły.

– Jak mieć więcej czasu dla siebie?
– Jak przy codziennym zabieganiu stale dobrze wyglądać ?
– Jak sprawić, aby poranki były bardziej przyjemne?

Na te oraz inne pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym artykule.

W dzisiejszych czasach, gdzie codzienne zabieganie powoduje coraz mniej czasu dla siebie,
w których poranki – szczególnie dla pracujących mam są bardzo pracowite, a na zadbanie o siebie pozostaje bardzo mało czasu. Zdrowy, pogodny, wypoczęty wygląd to podstawa w dzisiejszych czasach. W dzisiejszych czasach bardzo często brakuje nam czasu na wiele czynności w życiu codziennym a poranny makijaż to nie lada wyzwanie. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest makijaż permanentny. Nowoczesne techniki, coraz to nowsze urządzenia i pigmenty pozwalają nam w naturalny oraz delikatny sposób utrwalić piękno naszej urody, jednocześnie je odpowiednio podkreślić. Czasy w których makijaż permanentny kojarzy się z czarnymi brwiami i czerwonymi ustami już dawno przeminęły.

Dzięki odpowiednio wykonanemu makijażowi możemy również skorygować kształt naszych brwi oraz nadać im idealny kontur. To samo odnosi się do ust oraz okolic oczu. Pierwszym etapem wykonywania makijażu permanentnego powinien być rysunek. Następnie, wykonywany jest dopiero prawidłowy obrys. Wiele osób obawia się wykonania tego rodzaju makijażu ze względu na jego bolesność. Jednak przy użyciu odpowiednich preparatów znieczulających samo wykonanie makijażu jest bezbolesne. To ważne, aby przy wykonywaniu makijażu czuć się komfortowo. Tak jak już wspomnieliśmy, makijaż permanentny możemy wykonać na okolice oczu, czyli np. powiece górnej, delikatnie podkreślając linię rzęs. W ten sposób uzyskamy wrażenie dłuższych i gęstszych rzęs lub w precyzyjny sposób możemy nadać im wyrafinowanego wyglądu malując kreskę ozdobną (przypominająca klasyczny eyliner) lub kreskę cieniowaną. Makijaż oka nie kończy się na górnej powiece. Możemy również w subtelny sposób podkreślić dolna linie rzęs.

Okolice oka to również brwi. Jak się okazuje dla wielu kobiet są niejednokrotnie dużym problemem. Często zbyt mocno regulowane w młodym wieku mogą w późniejszych latach być zbyt mocno przerzedzone oraz dodatkowo powodować brak kształtu. To dzięki makijażowi permanentnemu możemy nadać brwiom piękny, wręcz idealny kształt bo jak wiemy dobrze wypielęgnowane brwi to połowa makijażu. To makijaż permanentny gwarantuje nam komfort,
że nawet podczas biegania czy deszczu nasze brwi nie spłyną nam po policzkach.

Kolejnym, bardzo ważnym elementem makijażu permanentnego są usta. Wiele kobiet boryka się z zanikiem konturu ust spowodowanym różnego rodzaju problemami zdrowotnymi czy wiekiem.

Piękne usta są okazem zdrowia oraz oznaką sil witalnych, są również podkreśleniem urody. Wykonując odpowiedni kontur ust możemy je również optycznie powiększyć bez konieczności wykonywania zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Możemy korzystać z szerokiej palety kolorystyki, co daje nam dużo możliwości wyboru odpowiedniego pigmentu. Możemy uzupełnić braki w konturze np. wybierając odcień, który jest zbliżony do naszego naturalnego koloru czerwieni wargowej. Zróżnicowana gama kolorystyczna pozwala nam również pięknie podkreślić nasza urodę i nadać im wybrany kolor.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat rodzajów oraz technik wykonywania makijażu permanentnego: https://kwintesencja-kobiecosci.pl/makijaz-permanentny/

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Szukasz inspiracji na budowę domu? Zajrzyj na lovehouse.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles