Najmodniejsze w 2018 roku tapety ścienne!

0

Chociaż rok 2018 rozpoczął się stosunkowo niedawno, bardzo dokładnie widać, jakie trendy w aranżacji przestrzeni dominują. Okazuje się, że niekwestionowaną gwiazdą są dziś tapety na ścianę – kupuje je coraz więcej klientów, coraz szersze grono osób zdaje sobie sprawę  z tego, że ich zamontowanie może stać się cudowną metamorfozą dla każdej niemalże przestrzeni. Postanowiliśmy zatem spytać specjalistów z branży aranżacji wnętrz o to, jakie konkretnie modele. warto wziąć pod uwagę przy zakupie. Oto ich wnioski!

Minimalizm jak najbardziej na topie!

Okazuje się, że mieszkańcy naszego kraju coraz częściej stawiają na minimalizm wnętrz loftowych czy industrialnych. To bardzo dobre rozwiązanie, które obecnie cenione jest na całym świecie. W przypadku tego typu modeli zdecydowanie warto postawić na monochromatyzm – szarości czy biele bowiem idealnie wpisują się w tego typu klimaty, podkreślając elegancję przestrzeni. W takich wnętrzach świetnie się wypoczywa, relaks w nich to prawdziwa przyjemność. Idealny sposób na to, by ozdobić na przykład sypialnię, przedpokój bądź też pokój dzienny. Warto wziąć pod uwagę ten właśnie trend  podczas urządzania przestrzeni domowych i nie tylko.

Bardzo modne tapety ścienne to również te z motywami geometrycznymi. Znakomicie wpisują się one w najnowsze trendy i sprawiają, że nawet pomieszczenie urządzone z olbrzymią dawką prostoty wygląda spektakularnie. Jednak kiedy się na nie zdecydujemy, powinniśmy pamiętać o tym, żeby nie stosować innych printów na owej przestrzeni, resztę dekoracji czyniąc monochromatycznymi. Dzięki temu efekt kiczu czy chaosu we wnętrzu z całą pewnością nie będzie nam groził, multum konfiguracji zobaczysz na fototap.pl/tapety.

Niech będzie kolorowo!

Nieco na drugim biegunie znajduje się inny trend. Okazuje się bowiem, że Polacy bardzo doceniają ostatnimi czasy także bajecznie kolorowe tapety z różnego typu stylowymi printami. Pojawiają się tu motywy florystyczne, zwierzęce, tak nietypowe nadruki, jak na przykład wąsy czy też litery bądź cyfry – trzeba przyznać, że dzięki nim bardzo łatwo jest osiągnąć na danej przestrzeni przysłowiowy efekt „wow”!

Elegancja w wydaniu glamour to jest to!

Okazuje się, że wszędzie tam, gdzie panować ma duża dawka luksusu i elegancji, warto zastosować ozdoby naścienne świetnie wpisujące się w trendy glamour. Mowa choćby o tych, w przypadku których pierwsze skrzypce gra złoto i biel, ale też pudrowy róż. Niech będzie pięknie, stylowo i modnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here